Lepper sceptycznie o Tymochowiczu: Nie gwarantuje sukcesu wyborczego

Dziś na konferencji prasowej Janusz Palikot ujawnił ?sensacyjny transfer? do założonego przez siebie Ruchu Poparcia - okazał się nim być Piotr Tymochowicz, były współpracownik lidera Samoobrony Andrzeja Leppera.
Tymochowicz przez kilka lat zajmował się kreowaniem wizerunku lidera Samoobrony.

Andrzej Lepper uważa , że wstąpienie PR- owca w struktury Ruchu Poparcia Janusza Palikota, nie gwarantuje sukcesu wyborczego. W rozmowie z IAR powiedział, że Piotr Tymochowicz zna się na tym co robi ale mówienie, że wprowadził go na salony, jest nadużyciem. Zaznaczył też, że Tymochowicz zaczął mu doradzać wtedy kiedy Samoobrona była już od wielu lat znana w polityce.

"Palikot lepszy od najlepszych marketingowców"

Lepper dodał, że Janusz Palikot sam potrafi lepiej kreować swój wizerunek, niż najlepsi doradcy marketingowi. - Tak drastycznych pomysłów jakie realizował w swojej działalności Palikot, to nawet Piotr Tymochowicz by nie wymyślił - mówił lider Samoobrony.

Tymochowicz jest specjalistą do spraw wizerunku i marketingu politycznego. Podczas dzisiejszej wspólnej konferencji z Januszem Palikotem zapowiedział, że chce obnażać prawdę o polskich politykach i demaskować reguły PR- u w ich działaniach.

Palikot stwierdził, że skoro Tymochowiczowi udało się wprowadzić na salony Andrzeja Leppera, to na pewno uda mu się "obnażyć słabość Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
Lepper sceptycznie o Tymochowiczu: Nie gwarantuje sukcesu wyborczego
Zaloguj się
 • tegepe

  0

  Autorytet się odezwał!

 • robert9998

  0

  @chri-s48 nigdy nie popierał partii typu PiS czy PO, gdyż są to partie rasistowskie i homofobiczne . Ostania wypowiedz Gowina już dyskryminuje tę partię" Mam świadomość, że spora część wyborców głosuje na PO jako na "OSTATNIĄ NADZIEJĄ BIAŁYCH LUDZI" typowy rasista. Pan poseł John Godson, który ma odwracać uwagę od rasizmu min. łódzkich i krakowskich posłanek i posłów nie talko(Radziszewskiej,Gowina, Grasia i Rasia). Niczym się nie różnie od wypowiedzi posła Górskiego z PiS, który mówił o prezydencie USA Baracku Obamieto wyznawca "czarnej teologii wyzwolenia", a jego rządy spowodują "koniec cywilizacji białego człowieka",to obrzydlistwo. Górki z PiS to bdb. kolega posła Gowina z PO.
  Becikowe , IPN, CBA tworzyli jak rodzina posłowie PO z PiS z Samoobroną i LPR . Partia Giertych LPR dziś koalicjant PO. Platforma podrzuciła becikowe dla wszystkich, bez względu na poziom zarobków. Osoby podobne do ciebie, zawsze mają klapki na oczach jak ktoś przeciw PO to musi być z PiS- błąd ogromny!
  Kradzieżą jest to, jeśli jam mam umowę z państwem ze tyle procent moich pieniędzy idzie do OFE i fundusz,który sam wybieram . Później przedstawiciel tegoż samego państwa mów że nie ta kasa idzie na długi jakie pozaciągał mój nieudaczników rząd ,to jest to kradzież. Lipiec toku 2010 premier mówi ze OFE nie ruszy , po 6 miesiącach zamach się dokonał to jest to kradzież. Rostkowski z Tuskiem nie wiem czy nie podpadną pod art. 278kk lub art. 115 § 9 kk. .
  ps. myśleć nie pisać tylko tak aby dobrze zrobić PO.

 • hi-polit1

  Oceniono 2 razy 0

  Jeśli Piotr Tymoczowicz potrafił wylansować i wykreować na "zwierzęcia politycznego" taką miernotę jak Andrzel Lepper to z pewnością pozyska i przyciągnie do Ruchu Poparcia Palikota wielu zwolenników.
  Niech różni niezjadliwi ujadacze nie uznający RPP w tym wielu dziennikarzy nie wieszczą szybkiego końca tego Ruchu do czasu zakończenia nowych wyborów parlamentarnych, bo mogą się sromotnie skompromitować. Jasną próbą "zagłuszenia" medialnego faktu transferu Pana Piotra Tymochowicza do RPP jest dzisiejszy news na temat jutrzejszego zapowiadania komunikatu o Rapocie MAK z katastrofy smoleńskiej.
  Już piarowcom z PO puszczają nerwy?
  HI-polit

 • robert9998

  Oceniono 4 razy 0

  Pomocnicy PO nawet Leppera użyli jako autorytet(do dziś ciągle nim pogardzali, nazywając go gwałcicielem). Ciekawe do czego są zdolni ludzie w GW i Tok FM aby wspierać PO. Jeszcze dziś do ataku ruszą , Agnieszka Kublik, Agata Nowakowska , Olejnik Monika, Paradowska itd.
  Tusk musi mieć oczy jak piętka z rybakiem, że teraz zaczną się ekscesy ,które będą go obrażały i udowadniały ze jest pusty jak bęben the rolikston! Niestety ten marny rząd jest cięgle wspierany pomimo tego że nas okradł z emerytur.

 • chri-s48

  Oceniono 1 raz -1

  panie robert9998
  Kto i kiedy okradł pana z emerytury-puknij się pan porządnie w czoło i przestań inwestować w PiS,
  bo jak oni doszliby do władzy to becikowym byś pan się nie wyżywił. A na wypowiedzi Leppera i tak nikt nie zwraca uwagi bo populistów u nas coraz więcej - oczywiście tych co po trupach do władzy.
  A ten najmniejszy tańczący na grobach co panu obiecuje ? - wojnę ze wszystkimi ? a o co ?
  o honor którego on za grosz nie posiada, o prawdę którą wszyscy znają - i komu tu wierzyć ? Z pochodniami przejdzie do historii. Jak pan tego nie widzi to nie wyżywaj się pan na tych bardziej spostrzegawczych albo obstaluj pan sobie okulary i wszystko będzie jasne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX