Protesty przed Kancelarią Premiera. "Tu rządzi zdrajca"

Środowisko Gazety Polskiej manifestowało swoje niezadowolenie wobec polityki Donalda Tuska w sprawie raportu dotyczącego katastrofy smoleńskiej. Przed Kancelarią Premiera zebrało się blisko sto osób.
- Zebraliśmy się tutaj, by głośno powiedzieć premierowi Donaldowi Tuskowi, że to właśnie on i jego rząd swoją skandaliczną polityką odpowiadają za ten skandaliczny raport - krzyczano przed drzwiami do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. - W tym budynku rządzi bardzo mały człowiek, który zdradził ten kraj - padały okrzyki.

Przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów zebrali się głównie emeryci. Jedna z kobiet wyzywała dziennikarzy TVN24 i TOK FM od "ścierwojadów". Manifestanci trzymali plakaty z napisami: "Tusk rządzi, naród go osądzi", "Smoleńsk - żądamy prawdy".

- Jest dużo nieścisłości. Ci ludzie byli naprowadzeni na śmierć przez kontrolerów lotu - mówi Ewa Michajłowicz, emerytowana pielęgniarka. - Czytałam ostatnio w Naszym Dzienniku - jedynej gazecie, której wierzę - o bombie, która zostawia ciała nagimi. Podejrzewam, że takiej broni użyto w Smoleńsku. Niczego nie sugeruję, chcę wyjaśnić dlaczego tam jest tak dużo dziwnych rzeczy.

Wśród protestujących był również Mariusz Bulski, jeden z "obrońców krzyża" na Krakowskim Przedmieściu. - Czy opinia publiczna pozna te uwagi, które zostały wysłane do raportu? - pytał Bulski. Po informacji o tym, że uwagi te są jawne i rząd chce rozmawiać o tym z Rosjanami dodał: - Czyli teraz będą negocjacje. Będziemy negocjować, czy prawda jest prawdą.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (18)
Protesty przed Kancelarią Premiera. "Tu rządzi zdrajca"
Zaloguj się
 • m.malone

  Oceniono 10 razy 10

  A gdzie jest policja? Czemu nie rozpędza tej hołoty? Jak długo jeszcze bedzie trzeba czytać o takich kur.wa pier.dołach

 • asd.53

  Oceniono 8 razy 8

  o bulski zmarchwystal , czy tez pilnowal krzyza w kosciele sw. Anny , tej oszalalej zbieraninie powiem tyle , nie wiem kto bedzie nastepnym Premierem , na pewno nie bedzie to wasz guru jarkacz , poniewaz jest za glupi , a jego orszak jeszcze glupszy , a wy jestescie jak mieso armatnie dla niego i tak na prawde to ma was tam gdzie slonce nie dochodzi , wasze radio ma ryja tak samo was traktuje , wzbudzacie litosc, przezyc zycie i glupim umrzec , to zalosne.

 • ewamariasz

  Oceniono 8 razy 6

  Czy Państwo Polskie nie jest zbyt wyrozumiałe? Te spektakle nienawiści i ciągłe podkopywanie autorytetów (ludzi i urzędów) przynoszą fatalne skutki społeczne. Każdego można obrazić i każdego obarczyć wyimaginowaną winą i te swoje oceny upublicznić w złej wierze w imię wolności słowa!!!! To wywołuje sprzeciw i "nakręca" atmosferę wzajemnej nieufności. Niestety - spory udział w budowaniu tej spirali mają niektórzy dziennikarze...

 • gucio-2

  Oceniono 7 razy 5

  A czy protestowała tam ta co się z Kurtyką pieprzyła za tajne wiadomości, się Katarzyan H nazywa, jakos o niej cicho, może ze szwagierką Zuzanną dzielą wdowi grosz

 • adalbert.13

  Oceniono 7 razy 5

  jak chcę odreagować szarą rzeczywistość i stany depresyjne to
  wchodzę czasami na Niezależną.pl (chyba od zdrowego rozsądku).
  Jak tam jest barwnie i kolorowo. Gdzie wzrok nie padnie perełki. Miodek ścieka.
  Klasyk disco-polo by rzekł : zajefajnie.
  Tylko jedna uwaga, nie przedawkować! potrafi się rzucić na bele co.

 • fojs

  Oceniono 4 razy 4

  Domagają się prawdy tak głośno bo nie chcą jej usłyszeć.

 • dirtyn

  Oceniono 4 razy 4

  hehehehe tak tak, annastasia ma rację bo przecież ruskie - mają bombe co zostawia ciała nagie i tylko jedyny prawdomówny dziennik to odkrył buahahahahahah Boże... Jacy ludzie potrafia być jeszcze w XXI wieku ciemni, i ta tu się jeszcze z tą pianą na pysku rozpisuje aż żal to czytać dziewczyno. Nie masz własnego rozumu??? Jedziesz Brudzińskim aż przerazenie ogarnia, no ciemnota ciemnota i jeszcze raz ciemnota...

 • dziadwawelski

  Oceniono 3 razy 3

  idźcie pod dom czarnej marty niech oddaje 3 mln ;))))

 • mamabpl

  Oceniono 3 razy 3

  dirtyn mnie też palce swędzą żeby użalić się nad annastasią, jednak ktoś kiedyś mi napisał: nie żyw trolla. Od tego czasu w takich przypadkach korzystam z opcji "Zgłoś do moderacji"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX