SLD: Niech Kempa przeprosi za "medialny strzał w tył głowy gen. Błasika"

Wczoraj posłanka PiS-u porównała informacje o rzekomym byciu pod wpływem alkoholu generała Andrzeja Błasika do mordu na polskich oficerach. Sojusz Lewicy Demokratycznej uważa, że to niedopuszczalne i chce by posłanka Prawa i Sprtawiedliwości przeprosiła.
- Polski generał otrzymał medialny strzał w tył głowy, tak jak oficerowie w Katyniu 70 lat temu - grzmiała na konferencji Beata Kempa.

- Słowa pani poseł są niedopuszczalne, są oburzające - mówi poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej Stanisław Wziątek. - Nie wolno porównywać tragedii oficerów polskich w Katyniu z tragicznym wypadkiem lotniczym. Posłowie SLD nie zamierzają kierować tej sprawy do Komisji Etyki Poselskiej. Zaznaczyli jedynie, że jeżeli posłanka nie przeprosi dostanie od Sojuszu "symboliczną czerwoną kartkę".

"Polska jest hańbiona", "gen. Błasik otrzymał medialny strzał w tył głowy" - to tylko niektóre stwierdzenia posłów PiS nt. raportu MAK i jego konsekwencji. Chcą oni zwołania nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu, na którym premier miałby odpowiedzieć na ich pytania. Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna zapowiedział jednak, że nie zostanie zwołane nadzwyczajne posiedzenie Sejmu w tym tygodniu.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (24)
SLD: Niech Kempa przeprosi za "medialny strzał w tył głowy gen. Błasika"
Zaloguj się
 • wojtekd38

  Oceniono 9 razy 9

  Politycy PIS u juz od 9 miesiecy sa meczennikami mordu KATYNSKIEGO a nie katastrofy w Smolensku. Oklamuja historie i pamiec tam pomordowanych. OHYDA i FALSZ Wykorzystuja wypadek do swoich egoistycznych celow.

 • siarymon

  Oceniono 9 razy 9

  Kępa strzel Kaczyńskiemu w tył głowy , może wtedy ta polityka będzie inna bez nienawiści bo to jest kanalia co psuje Polskę na cały świat

 • tegepe

  Oceniono 11 razy 9

  Bezczelna Klempa! Jak można porównywać nachlanego Błasika do pomordowanych oficerów z Katynia? Czy tego sejmowego PiSdowatego tłumoka nikt nie potrafi przywołać do porządku???

 • adalbert.13

  Oceniono 11 razy 9

  żądanie przeprosin od tej... pani to jak oczekiwanie przeprosin od Wisły,
  że nie da się jej kijem zawrócić.

  Bez sensu.

 • robert9998

  Oceniono 11 razy 9

  Już pisałem iż posłanka Kępa, dała się ponieść z tym tekstem("medialny strzał w tył głowy gen. Błasika" ). Nie dziwi mnie ta przesada w tej formacji, wśród tzw. prawicowców to norma. Śmiem również wątpić,aby żona po panu generale Błasiku popierał taki show, kosztem jej męża.
  Grzegorz Napieralski słusznie zwrócił na to uwagę.

 • neumarkt

  Oceniono 8 razy 8

  fojs! To są maniery wyssane z mlekiem mamusi, prawdopodobnie pochodzącej z zacnej miasto-wiochy Sycowa. Stare przysłowie mówi: "czym skorupka za młodu nasiąnie, tym na starość trąci". Zagadką jest fakt, że ta pani, specjalistka od spinaczy, segregatorów i tuszu do pieczątek, była za czasów Kaczora wiceministrem sprawiedliwości!
  No i taka to była "SPRAWIEDLIWOŚĆ" pod kierownikiem miernego prawnika, Ziobry, na którego umiejętnościach poznali się już profesorowie na krakowskiej Alma Mater!

 • siarymon

  Oceniono 8 razy 8

  ta szmata Kępa nie zna słowa przepraszam on tylko potrafi obrażać

 • klara2010

  Oceniono 8 razy 8

  Kempa jest jedna z najglupszych reprezentantow pisu, chociaz tak naprawde to tam nie ma w czym wybierac. To jest banda oszolomow i rozrabiaczy. Kempa buduje swoja "popularnosc" na bezmyslnym slowotoku, w ktorym obraza wszystkich (oprocz jej guru JK).
  Sadze, ze cos powinno sie zrobic, zeby tak bezkarnie te jednostki nie pluly obelgami.

 • wieslaw.5

  Oceniono 10 razy 8

  co ciekawego może powiedzieć radio-ma-ryja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX