PiS złoży wniosek o wotum nieufności wobec B. Klicha. "To fatalny minister"

PiS zapowiedział złożenie wniosku o wotum nieufności wobec ministra obrony narodowej Bogdana Klicha. - To fatalny minister w fatalnym rządzie - powiedział Mariusz Błaszczak.
- To fatalny minister w fatalnym rządzie, który ponosi odpowiedzialność za tragedię smoleńską. Zakres jego odpowiedzialności jest szerszy. Nie zdarzyło się w wolnej Polsce, by dochodziło do tak wielu katastrof lotniczych w tak krótkim czasie - powiedział Mariusz Błaszczak, który określił kondycję polskiej armii jako złą.

- Bogdan Klich jest odpowiedzialny za katastrofy lotnicze. Nasz wniosek koncentruje się na pięciu przyczynach. Dwie dotyczą katastrofy w Smoleńsku, trzy maja charakter systemowy - powiedział Ludwik Dorn. - Po katastrofie CASY, wojsko, którym kieruje minister Klich, nie zrobiło nic, by poprawić sytuację.

Według Dorna "odpowiedzialność Klicha za fatalny stan szkolenia lotników i za fatalny stan 36. Pułku Specjalnego jest oczywista".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (6)
PiS złoży wniosek o wotum nieufności wobec B. Klicha. "To fatalny minister"
Zaloguj się
 • oghana7

  0

  fatalnym ministrem byl a.szczyglo -nie chcial rosyjskiego pilota i zostawil balagan w armii .

 • czerwoneoczykoguta

  0

  gucio-2, dobry pomysł, można by potem kaczyńskiego pociąć i sprzedawać na odpustach jako relikwie, staruch z radyja pewnie chciałyby mieć kawałek czegoś z kaczyńskiego, tylko szkoda, że on taki niewielki, może dla wszystkich wolaków nie starczyć...:(

 • czerwoneoczykoguta

  0

  o! dorn wytrzeźwiał, i znowu wobec prezesa zachowuje się "dupowłaźnie" :) kretyn.

 • gucio-2

  0

  Błaszczak ty złoż wniosek o beatfikację kaczynskiego, no choćażby do Rydzyka to ci się pozycja wsród PIS-dzielcow poprawi

 • 22hanna

  0

  Wojsko jest trochę dłużej niż Klich. A jakie są kadry to dopiero widać po tych co przeszli na emeryturę. Są aroganccy, wszystko wiedzą najlepiej a jakoś nie przekłada się to na jakość tego co za sobą zostawili.

 • adalbert.13

  0

  pisiorki robiąc to ustami m.in. Dorna złożyły ten wniosek tam gdzie powinny. Na śmietniku.

  snajper alkoholowy, abo trafi abo nie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX