Komentarze (346)
"Czysta chamówa", "podłość", "teatr polityczny". W TOK FM o debacie w Sejmie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • januszjanusz

  Oceniono 19 razy 17

  Uscisk Tuska i Putina stal sie symbolen niezgody i nienawisci PiSu. Co wtedy powiedziec o telewizyjnym wystapieniu Kaczynskiego przed wyborami ??? Do przyjaciol Moskali ??? PiS juz nie wie co mowi. FALSZ, OBLUDA, LGARSTWO, KLAMSTWA za kazdym otwarciem ust poslow PISU. PiS to dranstwo.

 • cookies9

  Oceniono 19 razy 17

  PiS,to partia,w której jest wyjatkowo duza chamstwa,wulgarności.Wczoraj byli okropni.
  Dno!

 • szoferek1

  Oceniono 19 razy 17

  Patrząc na tą sektę oszołomów Pisowskich można się załamać.Przestałem się dziwić że ktoś strzelał do przypadkowego asystenta pisowskiego posła.Podejrzewam że mając taki dostęp do broni jak mają amerykanie,byłaby w Polsce niezła jatka.Normalny człowiek nie jest w stanie wytrzymać psychicznie takiego zaprzaństwa w wydaniu tych nawiedzonych oszołomów.

 • ukw8087

  Oceniono 23 razy 17

  Pan Kaczyński jest zdolny do wszelkiego rodzaju podłości...
  Według Niego Najlepszym , Najmądrzejszym i.t.d. Prezydentem był Jego brat Lech ...
  Jak było , wiemy wszyscy najlepiej.
  Boli jednak to , że dla partykularnych interesów ten człowiek gotów jest do pogrążenia Polski w odmętach podziałów i nienawiści narodowej ...
  Chory , zawistny Człowieczek otoczony podobnym Mu indywiduami ...
  Czym On tak zauroczył Tych Biednych Ludzi z PIS-u ?
  Jedynie tym , że u Jego boku zrealizują swoje ,, polityczne '' i Życiowe pomysły ...
  Nic nie robić ... i zarobić , taka Im idea przyświeca !
  Przypomina się liberum veto , Targowica i rozbiory Polski ...
  To musieli być Ich Szlachetni Przodkowie , Ludzie z lepszych Podwórek ....

 • januszjanusz

  Oceniono 23 razy 17

  Kaczynski szkodzi Polsce. PiS szkodzi Polsce. Czy tego polskie spoleczensto nie widzi, Czy jest na tyle slepe ??? patrzcie co robi Pis : poslanka Kempa wzywa premiera aby przeprosil wdowe po generale. A czy Kaczynski przeprosil za to ze takiemu nieudacznikowi dal awans ? Gdyby nie on, ktory przekroczyl swoje kompetencje dowodcy katastrofy by nie bylo. Jaki zwierzece standarty panuja w Pisie ??? Czy wszyscy w Polsce sa na nich skazani. Juz dosc Kemp, Wrobli, Girzynskich, Maciarewiczow. i innycvh. Polacy zasluzycie sobie na spokojniejszy i lepszy czas. PiS trzeba raz na zawsze wyeliminowac z zycia politycznego Polski. To najwieksze nieszcvzescie Polski wieksze niz bieda, ta partia oglupia i usypia prawdziwa czujnisc. Obudzcie sie, niech nad nami nie sapie zaslinony Kaczynski.

 • jiddu

  Oceniono 16 razy 16

  W zasadzie się nie dziwię. Sposób, w jaki podejmowano decyzje w samolocie jest dokładnie odbiciem sposobu, w jaki pis rządził krajem, katastrofa to konsekwencja tego sposobu rządzenia. Gdyby to był normalny samolot, gdzie obowiązują cywilizowane procedury nie byłoby problemu. Nie dziwota więc, że pis tak usilnie stara się winę zrzucić na kogoś innego, bo ten samolot pozostawał do samego końca pod rozkazami pisowskiego prezydenta.

  Wzorowe zachowanie pilota w Gruzji powinno stać się powszechną normą, a stało się powodem likwidacji zdroworozsądkowych zasad. Zamiast wzmocnić procedury bezpieczeństwa, zmniejszono je i ktoś na pewno za to jest odpowiedzialny - to właśnie ci ludzie są sprawcami katastrofy w Smoleńsku. Powinni honorowo odejść, ale oni chcą jeszcze większej katastrofy.

 • alina85l

  Oceniono 18 razy 16

  Sądząc po wystąpieniu p. Jakubiak w sejmie -- NJP to tylko PIS bis, w którym zaginęła sympatyczna twarz p. Joanny Kluzik Rostowskiej a pozostała jedynie "po twarz" p. Jarosława Kaczyńskiego.

 • 1szansa

  Oceniono 16 razy 16

  Tę chamówkę w Sejmie oglądamy od lat zamiast merytorycznych solidnych dyskusji dotyczących usprawniania Państwa Polskiego. Który z tych czołowych posłów pamięta po co został wybrany i za co bierze pieniądze, bo "ostały brat" napewno nie.

 • 1paragon

  Oceniono 16 razy 16

  A już miałem nie brać udziału w wyborach parlamentarnych, a tu widzę takie zachowania posłów z PIS, że znowu z ciężkim żalem pójdę na wybory i zagłosuję na PO, ale tylko dlatego że nie chcę widzieć u władzy zacietrzewionych ludzi machających komuś przed oczami szabelką.. nawet swoją opozycyjną działalnością potrafią poróżnić społeczeństwo.. dopóki ich nie było człowiek śmiał się z takich posłów jak posłowie Samoobrony, czy też AWSu.. a teraz już obecni posłowie PIS przełamali barierę śmiechu i są obecnie niebezpiecznymi fanatykami polityczno-religijnymi..
  Pozostałe partie o ile są, to w rachunku większościowym, będą liczyły się dopiero po wyborach jako przystawki czy do jednych, czy też do drugich wygranych.
  O Smoleńsku już mi się nie chce nic słyszeć i nie interesuje mnie wyjaśnienie katastrofy. Życie toczy się dalej i jest niewesoło z gospodarką, więc jest wiele ważniejszych problemów niż szukanie winnych katastrofy, tym bardziej, że być może ci winni już nie żyją. Głośne krzyczenie w imię wzniosłych haseł i obrzucanie błotem innych spowoduje dalszy podział i prawdziwą wojnę domową, ale chyba o to właśnie chodzi niektórym posłom PIS.

 • mieszkaniec_srodmiescia

  Oceniono 22 razy 16

  Mam nadzieje że Kaczyńskiemu i jego pisdzielcom wyborcy juz niedługo pokażą miejsce gdzie go maja tak jak on powiedział Premierowi Tuskowi.

 • ulisses-achaj

  Oceniono 22 razy 16

  Żenujący spektakl poselskich i ludzkich miernot. farbowany lisek, pani Jakubowska i jej wystąpienie jako "wizytówka" nowego ruchu, chyba wszystkich ich ewentualnych zwolenników otrzeźwiło. Stare słowa : szuja, kanalia, niegodziwiec etc znów wchodzą do języka potocznego . Za sprawą tychże posłów PiSu, którzy wczoraj pokazali, że w Sejmie po prawej skrajnej stronie sali zasiada zbiór osobników, którym normalny człowiek nie podaje ręki i nawet nie powinien z nimi rozmawiać, bo brak im po temu wszelkich kwalifikacji. Co i rusz przekraczają granicę , drapią dno od spodu. PIS to partia plebsu. Nie biedoty, ale plebsu. Posłowie PiS wczoraj na mównicy to był motłoch, tłuszcza aroganckich zer z kamieniami w spoconych łapach.

 • slask383

  Oceniono 15 razy 15

  Juz dawno wiedzialem,ze Kaczynski chce znizczyc polske!!! Niewazny kraj,niewazni ludzie...wazne ze nienawidzi Tuska i to jest cel,i to jest to na czym sie skupia,a ze tym samym osmiesza swoj karaj...Cham psychiczny!

 • ulisses-achaj

  Oceniono 17 razy 15

  PS powiem tak: Najsilniej do koryta przysysają się zawsze "prawdziwi patrioci" ... :-)

 • mirek05

  Oceniono 16 razy 14

  PIS to typowa sekta.......... samodzielne myślenie zakazane. Wódz ma racje i tylko on. A prawda może być tylko "nasza"

 • cleryka

  Oceniono 14 razy 14

  Mnie przeraża bardziej to,że ponad 20 % naszego społeczeństwa popiera PiS i PJN( dla mnie to jednolita partia),nie dajmy się nabrać na ich rozłam. Świrują tak samo,język ten sami zawartośc mózgów ta sama. Moim zdaniem za wcześnie gen.Jaruzelski oddał władzę,bo nasze społeczeństwo nie dorosło do DEMOKRACJI.!( jeszcze potrzeba z 20 lat).

 • mamagda3

  Oceniono 14 razy 14

  Zmysł państwowy to pojęcie nieznane działaczom PiS. Jarek wyposażony jest wyłącznie w zmysł pomszczenia śmierci braciszka, po trupach do celu, a ta hołota wokół niego kieruje się nadmiernie rozwiniętym zmysłem władzy. Przyjdzie na was kryska, żałośni awanturnicy, watażki jak z XVII wieku. Naród was znienawidzi tak, że aż się zdziwicie. Nie zagłosuję na PiS nigdy w życiu, nawet gdyby do wyboru był tylko Giertych albo Palikot.

 • gawron34

  Oceniono 14 razy 14

  Wczorajsza dyskusja w Sejmie wykazała,że sPiSek, którym zarządza J.Kaczyński jest działaniem w kierunku obniżania autorytetu nas Polaków. sPiSkowcy opamiętajcie się co czynicie dla Polski i naszego Państwa?

 • batura3

  Oceniono 16 razy 14

  pis już od dawna kojarzy się z chamstwem (brudziński,hofman)i z intelektualnym prymitywizmem. Teraz ludzie zobaczyli jak kaczyński i jego partyjni towarzysze, dbają o interesy kraju. Kompromitacja, U nich odpowiedzialnośc za Państwo, to czysta abstrakcja. Cham, chama chamem pogania. Zresztą partyjka PJN (hahaha) ma taką sama mentalnośc jak ci pisowcy frustraci. A jak wiadomo ryba psuje i śmierdzi od głowy.Porażające, ale to tylko pis

 • ry123

  Oceniono 14 razy 14

  Jest to jeszcze jeden powod zeby zmienic Ordynacje wyborcza,zebysmy glosowali nie na "listy" ale na konkretne osoby.Z pewnoscia wielu oszolomow nie znalazloby sie w Sejmie.Czekam na zmiany zapowiadane przez liderow PO!

 • ek1111

  Oceniono 22 razy 14

  Uwazam, że istnieją podstawy do zdelegalizowania PISu. Pis Bis też nie lepszy. To ludzie bez honoru, bez ogłady i nie wiadomo, na czyich usługach.

 • nintom

  Oceniono 15 razy 13

  DO ANDRZEJA NJ w USA !!!!!
  Panie Andrzeju, proszę mi wytłumaczyć dlaczego Polacy w USA mieszają się tak bardzo w zycie Polaków w kraju. Rozumiem, że nie jest Pan pracownikiem sezonowym tylko mieszka Pan i pracuje w USA. Jeśli los Polski lezy Panu na sercu proszę wrócić do kraju i go zmieniać.

  Polacy mieszkający w USA nie powinni mieć praw wyborczych !!!! - głosujecie ALBO TAM albo tutaj. Nie czyta Pan Wyborczewj, bo jej Pan nie lubi więc NIC PAN NIE WIE co ona przypomina. Ja dużo przeżyłam i mogę powiedzieć co przypomina GW a nie Pan.

  Pan powinien dbać, żeby NYT nie pisał głupstw o Polsce jeśli Panu na nas zależy.

  A O BIAŁORUSI I POLSCE WIE PAN TYLE CO NIC - i proszę się nie wtrącać w życie kraju w którym Pan nie mieszka - może Pan najwyżej przesłać jakiś datek dla Jurka OWSIAKA.

  It would be nice !!

 • nintom

  Oceniono 13 razy 13

  z natury jestem bardzo polubowna - ale mariuszowi kamińskiemu nie podałabym więcej ręki i zerwalabym z nim wszelkie kontakty - KTOŚ KTO W TAK IDIOTYCZNY SPOSÓB atakuje drugiego czlowieka - jest niebezpieczny również dla swoich znajomych

 • korcia2000

  Oceniono 13 razy 13

  PiS idzie wyraźnie w kierunku demontażu państwa. Chce powtórzyć taktykę, którą zastosowała opozycja w latach osiemdziesiątych w celu rozkładu PRL-u. Nie zdaje sobie tylko sprawy z faktu, że mamy już inne czasy i realia polityczne. Sprawę smoleńską usiłuje wykorzystać jako ładunek dynamitu podłożony pod własny kraj i na trumnach ofiar "dojechać" do władzy.

 • grabarz_pis

  Oceniono 15 razy 13

  to prawda chamówka pis sekty przeszłą wszelkie granice przyzwoitości

 • czatman1

  Oceniono 15 razy 13

  W przeciwieństwie do licznej rzeszy tutaj opiniujących , mnie ta żenująca PISuarska swołocz tylko do śmiechu doprowadzłała. Po każdym wystąpienie ( jak może zauważyliście ) PISuarski dupolizca schodząc z mównicy patrzył na swego WODZA i czekał na aprobatę lub nie. I za każdym razem był to strzał we własną piętę , bo nikt przy zdrowych zmysłach w przyszłych wyborach nie zagłosuje na takich nihilistów , Judaszy czy zacietrzewionych, jadem ociekających ,zakłamanych gó...arzy . Aby do jesieni RODACY.

 • oservattoreromano

  Oceniono 12 razy 12

  Tacy politycy, jaki naród- ciemny i prymitywny naród, ciemni i prymitywni politycy

 • jankos50

  Oceniono 14 razy 12

  Precz z PISem.

 • j.kopycinski

  Oceniono 16 razy 12

  Podzielam poglądy pana Szostkiewicza - sejmowa debata na temat raportu MAK w sprawie katastrofy smoleńskiej była nie do zniesienia, a wystąpienie prezesa Kaczyńskiego i jego zachowanie zupełnie go skompromitowały. Kazał wszystkim swoim papugom zadawać pytania, które się powtarzały i były jednostronne, nie zmierzały do ustalenia prawdy, lecz zawierały jeden cel - poniżyć premiera i jego rząd, faktycznie przyczyniły się do przekonania Polaków, że nie o prawdę chodzi, a tylko i o wykazanie, że rząd Tuska jest zły, służalczy wobec Rosji i należy go zmienić. Był to zdecydowany i perfidny start do kampanii wyborczej, który faktycznie okazał się falstartem. Premier Tusk odpowiadał mądrze, dobitnie i słusznie ośmieszał swych adwersarzy. Smutne jest jednak to, że my, Polacy zażeramy się sami, a nasi wrogowie z tego korzystają. Historia nasza się powtarza, a my nie wyciągamy wniosków i słusznie powiedział ktoś: "Polak przed szkodą i po szkodzie głupi". Słowa te dedykuję Jarosławowi Kaczyńskiemu.

 • remo29

  Oceniono 14 razy 12

  To co robi Kaczyński to czysta anarchia: neguje państwo jako takie, neguje demokratycznie wybrane władze, w zamian nie proponuje żadnego alternatywnego rozwiązania. Posuwa się do insynuacji i szczuje obywateli przeciw sobie. Moim zdanie powinna się tym zająć prokuratura.
  --
  parada karzełków

 • dow_jones

  Oceniono 12 razy 12

  Zwykła przyzwoitość ludzka nakazuje wypowiadać się w sprawach, na których się znamy.
  To co plecie Jakubiak i jej podobni to stek głupot i teorie s-f. My, polacy znamy się na wszystkim, jesteśmy lekarzami, prawnikami a teraz specjalistami od lotnictwa.

 • andmas

  Oceniono 11 razy 11

  PRZED NASTĘPNYM POSIEDZENIEM PARLAMENTU , WSZYSCY POSŁOWIE POWINNI PRZEJŚĆ BADANIA PSYCHIATRYCZNE .... , JEŻELI TEN STAN POSŁÓW JEST ODZWIERCIEDLENIEM SPOŁECZEŃSTWA POLSKIEGO .... BOŻE CHROŃ POLSKĘ !!!

 • goonia58

  Oceniono 13 razy 11

  Prezes JK razem ze swoja swita na czele z krwawym Antkiem pokazali jaki jad z nich tryska ,a mowiac Polacy obrazaja mnie bo ja z nimi sie nie zgadzam.Sposob uprawiania polityki przez wszech wiedzacych pisowcow przypomina mi czasy PRL gdzie Ci co byli przeciwni partii i mysleli inaczej to byli wrogowie.

 • cat_1

  Oceniono 15 razy 11

  każdy poseł PIS musiał złożyć deklarację WIARY :

  "... Wierzę w Jarosława Kaczyńskiego jedynego, wierzę w mgły sztucznej napuszczenie, rannych dobijanie, zamach Ruskich
  AMEN ... "
  Naprawdę żenujące były te masowe wystąpienia pis-posłów . To ma być elita tego kraju ?
  ZGROOOZA !

 • franek-janek

  Oceniono 15 razy 11

  PiS ma w dupie Polske, polakow co sie dla nich liczy to Kaczynskiego trup na ktorym chca utrzymac sie przy korycie ktore daje im luksusy ktorych nigdy nie mieli a juz zadazyli sie przyzwyczaic. Niech ktos pokaze wielu z tych nedzarzy kiedy Kempa chodzila w wytartych sweterkach z Mama do spolki a teraz drze pysk na tych ktorzy jej placa na nowobagackie odzienie. Musi byc sposob by zamknac im pyski jak barwnie mowi Fatyga.

 • kasiabezkitu

  Oceniono 17 razy 11

  Oglądałam tę sejmową debatę i byłam pod wrażeniem do jakiego poziomu doszedł PiS. Oni są mistrzami populizmu! Oni nocami chyba ćwiczą swoje przemówienia (pewnie dostają je od samego prezia) aby potem krzyczeć z mównicy i opowiadać dyrdymały....

  Czy jest jakiś sposób, żeby tą partię jakoś zdelegalizować? Przecież PiS szkodzi Polsce... Polska za niedługo wymrze od tego stresu, który serwuje nam PiS! :/

 • nietyp

  Oceniono 11 razy 11

  A czego się spodziewaliście??????????????????
  Kulturalnej debaty? Myślenia pro-państwowego??? A może kierowania się racją stanu???
  To bydło PIS-owskie nie cofnie się nawet przed wojną domową... gdyb tylko potrafili pociągnąć za sobą ludzi!!!!!!

 • anders76

  Oceniono 11 razy 11

  Nareszcie zrozumialem dlaczego juz raz Dziadek Pilsudski powiedzial w sejmie "Wasciom kury szczac prowadzac a nie w sejmie zasiadywac".
  PiS robi "dobra robote" dla nieprzychylnych Polsce Rosjan, szkodzi krajowi zupelnie niepotrzebnie bo nic na tym nie zyska, duzo straci.
  Tusk wygrywa spokojem i opanowaniem, sam tyko wie ile go to kosztuje.
  Wszelkie glebsze dyskusje na dzisiaj sa bezzasadne bo ciagle jeszcze mamy do czynienia z czastkowym materialem. Dopiero po wypowiedziacg komisji panstwowych bedzie trzesienie ziemi.

 • marynica

  Oceniono 15 razy 11

  Szkoda dyskutować z pisowcami bo są zatruci trupim jadem, zaczadzeni dymem z pochodni i zainfekowani paranoją, która juz dawno w inny świat przeniosła żałosnego kurdupla i Antka Policmajstra, nie wspominając już o Fotydze z utrwalonymi urojeniami wielkościowymi.

 • niutt

  Oceniono 15 razy 11

  Prawdziwa twarz PiS - ordynarna i wulgarna, z kłamstwem na ustach i słomą w butach.

 • rezun-one

  Oceniono 17 razy 11

  Żadna chamówa, to PiSowski obyczaj. Każdy poseł musi zapracować na miejsce na liście, prezio to musi zapamiętać. Im ostrzej tym bardziej zapada się w pamięć. Dodatkowo Wróblowa i Kempa uważają że im głośniej tym lepiej.

 • verytall

  Oceniono 15 razy 11

  I co fani pani Kluzik i jakubowskiej ? jakie miłe patriotki prawda? trzeba było być głupim żeby nie spodziewać się że staną ramię w ramię z wściekłą hołotą pisowską , to nie pierwszy i nie ostatni raz z pewnością.

 • korespondent1949

  Oceniono 11 razy 11

  No i doczekaliśmy się, PIS poświecił chamówą jakiej nawet na zasranych targowiskach nie zobaczysz.
  W szczególności zabłysnął Kaczyński i Antek Policmajster.
  Macierewicz pokazał się nie jako polityk tylko jako cham śmierdzący kaczym nawozem w gumofilcach z których wystaje siano.
  Kaczyński natomiast nie jako mąż stanu jak go opisywał Kurski tylko jako zwykłe bydle.
  Przy okazji mam pytanie co robi sejmowa komisja Macierewicza, jakie ma wyniki, Macierewicz mówił że wie wszystko i był wszędzie nawet w dupie u Kaczyńskiego i chyba ma racje bo strasznie śmierdzi kaczym gównem.

 • ulisses-achaj

  Oceniono 11 razy 11

  W kontekście wczorajszej hucpy PiSu w Sejmie wpadło mi do głowy określenie na zjawisko zwane szeroko pojętym ruchem pro pisowskim i związanym z nim stanem świadomości:
  ZADUPIE UMYSŁU -
  (trade mark :-) )

 • mirek05

  Oceniono 13 razy 11

  @amirez to nie Poska dziki kraj tylko część jego ludzi zwanych PIS i kler

 • amal25

  Oceniono 11 razy 11

  Wiecie co w tym wszystkim jest najgorsze?
  Że ci nasi wybrańcy w sejmie są odzwierciedleniem społeczeństwa, bo przecież sami się tam nie dostali...
  A wczorajsze wystapienia są godne pożałowania, zwykłe prostactwo, aż szkoda słów..
  Oby te oszołomy tylko nie podpaliły tego kraju swoimi pochodniami

 • evvik

  Oceniono 21 razy 11

  Pisowi nie chodzi o prawdę i Polskę, tylko o swoje stołki i rozróby.

 • plugastwo_i_szumowina

  Oceniono 10 razy 10

  rzyga i pluje...Ostatnie podrygi tego półtrupa.

 • nex_us

  Oceniono 12 razy 10

  Kłamstwo Katyńskie 2010 polega na ukrywaniu poprzez dzikie wrzaski i chamstwo PiSu współodpowiedzialności Lecha Kaczyńskiego za śmierć 96 ludzi.

 • darla152

  Oceniono 16 razy 10

  Najgorszą katastrofą dla Polski jest PIS !!!!! Zachowali sie wczoraj w sejmie jak zgraja chamów !!!

 • szmeterlok12

  Oceniono 12 razy 10

  Podczas mgły się nie ląduje. Koniec. Kropka. Dalsza dyskusja jest zbędna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX