Napieralski oburzony debatą: Coś strasznego wydarzyło się w polskiej polityce

Długa i emocjonalna debata ws. katastrofy smoleńskiej oburzyła Grzegorza Napieralskiego. - To co działo się w czasie debaty było dla mnie wstrząsające. Coś niesamowitego, strasznego wydarzyło się w polskiej polityce - ocenia szef SLD. Napieralskiemu nie podobały się i ostre pytania posłów PiS i wystąpienia premiera. - Mam wrażenie że premierowi zależy na wojnie z PiS - mówi.


W komentarzach po środowej debacie sejmowej w sprawie katastrofy smoleńskiej padło już wiele mocnych słów. Do grona tych, którym nie podobał się przebieg i poziom debaty dołączył Grzegorz Napieralski. - To co działo się w czasie debaty było dla mnie wstrząsające. Coś niesamowitego, strasznego wydarzyło się w polskiej polityce - mówił w Poranku Radia TOK FM. Co tak bardzo nie spodobało się szefowi Sojuszu Lewicy Demokratycznej? - Zaskoczyło mnie negatywnie to, co robił premier. Już w pierwszym wystąpieniu zaczepiał opozycję. I potem reakcja PiS: bardzo nieprzyjemne, ostre pytania nieprzystające do debaty - wyliczał Napieralski. Szczególnie oburzyło przewodniczącego Sojuszu wystąpienie Mariusza Kamińskiego, choć to nazwisko nie padło. Napieralski mówił tylko o wystąpieniu "młodego posła, który w nieprzyjemny sposób oceniał premiera". Dopytywany przez Jacka Żakowskiego stwierdził, że oceniając wypowiedź Kamińskiego można użyć słowa "skandaliczne".

PR-owcy chcą wojny z PiS?

Według lidera SLD ostre wypowiedzi premiera podczas ostatniej debaty to nie jest przypadek. - Mam wrażenie, że premierowi zależy na wojnie z PiS. Bo jak poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości zaczęło spadać - zmniejszyło się też PO. Może PR-owcy premiera mówią: trzeba zacząć wojnę z PiS, bo to nas napędza i daje nam szansę, bo w innych sferach sobie nie radzimy - spekulował Napieralski.

Przewodniczący SLD nie ma wątpliwości, że całej uwagi polityków nie powinna zajmować katastrofa smoleńska. - W Polsce powinno toczyć się inne też debaty, o emeryturach, powodziach, które mogą się wydarzyć - a o tym wszyscy zapomnieli. Ciągle tylko trwa wojna - stwierdził gość TOK FM. A taka polityczna wojna, jak dodał Napieralski, nie podoba się coraz większej grupie Polaków.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (102)
Napieralski oburzony debatą: Coś strasznego wydarzyło się w polskiej polityce
Zaloguj się
 • patryk-wawa

  Oceniono 16 razy 16

  Odezwal sie plastus... nie wiem po co ten sie miesza... on jak horagiew na wietrze..w ktora strone ma korzysc tam leci, jak byl taki oburzony to mogl wyjsc.... to ze premier mowil osto to i nic dziwnego.. pisowskie bekarty maja swoja teorie i rzygac sie chce juz co by nie powiedziec i zrobic to i tak im zle...a Napieralski jak ta ciota odrazu do media... chyba szuka plusa , plujac na reszte

 • hektor7-1

  Oceniono 12 razy 10

  Uważam, że nie można w żaden sposób porównywać zachowania P.Premiera z zachowaniem członków PiS! Pewnie SLD chciałoby, aby PO prowadziło "wojnę" z PiS-em, aby w ten sposób pokazać Polakom, że tylko Oni zachowują się normalnie, chociaż uczciwie należy przyznać, że jako opozycja, SLD zachowuje się w sposób znacznie bardziej cywilizowany...
  Obserwując zachowania niektórych przedstawicieli PiS-u, jak również samego J.Kaczyńskiego, to szczerze mówiąc, podziwiam P.Premiera Tuska, że po tylu obraźliwych słowach, kierowanych pod Jego adresem, potrafi zachować względny spokój.....
  Ciągle Mu się zarzuca, że jeśli nie reaguje na zaczepki, to jest zbyt miękki, natomiast, kiedy odpowiada, to jest znów źle odbierany.... To, co zaprezentował w Sejmie PiS, przekracza wszelkie granice dobrego wychowania....!!!

 • qfadrat

  Oceniono 10 razy 10

  Plastus zawsze z drugiego szeregu. W podstawowce byl pewien podlizuchem i kablowal

 • odra-1305

  Oceniono 10 razy 10

  to trzeba było wyjść na mównicę i przywołać posłów do porządku. teraz to pan, panie Napieralski, żeruje na tej Smoleńskiej awanturze napędzanej przez PiS

 • janek_z_janek

  Oceniono 9 razy 9

  Oj plastikowy Grzesiu. A kogo to obchodzi co ty tam marudzisz pod swoim plastikowym noskiem. Idz lepiej potańczyć z plastikowymi panienkami ale wcześniej nie zapomnij o 6 rano jabłka rozdawać.

 • 1950dana

  Oceniono 9 razy 9

  Panie Napieralski.Masz Pan w tym również wybitny udział.Pańska i Pana kolegów demagogia i populizm jest na równym pisowskim poziomie.

 • angharad

  Oceniono 10 razy 8

  Napieralski, a jak się Twoi zachowali na debacie? Nie wstyd Ci, że sugerowali wątpliwości w sprawach od dawna wyjaśnionych, czym natychmiast się skompromitowali? Popatrz na Borowskiego i Celińskiego! Mogliby być z Wami, gdyby nie Twoje betonowe strategie.

 • aqqwa

  Oceniono 12 razy 8

  Gdyby SLD miało prawdziwego szefa, a nie tego karierowicza o charyźmie rozgotowanyego makaronu, polityka byłaby zdecydowanie lepsza.
  Napieralski jest równie przewidywalny jak prezes PiS. Dokładnie wiadomo co powie - wojna między PO a PiS i żłobki.

 • krusty_the_clown

  Oceniono 8 razy 8

  jak czytam ,ze jakis polityk wyraza oburzenie wypowiedzia innego polityka to smiac mi sie chce...

  www.dopijamyilecimy.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX