Hofman: PiS chce ukarania Tuska i Niesiołowskiego

Adam Hofman, rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, powiedział Monice Olejnik, że PiS dziś złoży wnioski do Komisji Etyki Poselskiej w sprawie Donalda Tuska, Stefana Niesiołowskiego, Adama Szejnfejda.
Adam Hofman, rzecznik Prawa i Sprawiedliwości - Donald Tusk dostanie od nas prezent na to dziesięciolecie (dziś mija 10 lat od powstania Platformy Obywatelskiej - red.) Donald Tusk będzie musiał wytłumaczyć się przed komisją etyki ze swoich słów, które były obraźliwe do rodzin katastrofy smoleńskiej. Trafił już marszałek Niesiołowski za chamskie prowadzenie obrad i Adam Szejnfeld za to, że jesteśmy - zdaje się - ruskimi marionetkami czy coś takiego powiedział. Część [wniosków - red.] jest już podpisana, dzisiaj to będzie złożone - powiedział w Radiu Zet Hofman.

Wczoraj PO zapowiedziała, że złoży w tym tygodniu wnioski do komisji etyki o ukaranie polityków PiS - Jarosława Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza, Beaty Kempy i Krzysztofa Sońty - za - obraźliwe zdaniem PO - wypowiedzi pod adresem polskich władz dot. katastrofy smoleńskiej.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM