Kempa: Niepokorna wobec wszechwładnego cynizmu

- Jestem bardzo pokorna wobec wielu zjawisk, sytuacji, osób, ale wobec jednego nie jestem w stanie - wobec wszechwładnego cynizmu - mówi Beata Kempa w wywiadzie dla "Wprost". - Jeśli nie będziemy stawiać tamy, to za chwilę będzie jedynie słuszna partia, jedynie słuszna droga, jedynie słuszna prasa, jedynie słuszna telewizja i koniec, kropka. Chyba do tego nie chcemy wrócić? - dodała.
- Nie wiem, jakim on jest człowiekiem, bo go nie znam, musiałabym z nim zamienić chociaż parę zdań - mówi o premierze Donaldzie Tusku posłanka PiS. - Jego tylko obserwuję i oceniam go po czynach albo może bardziej po zaniechaniach. A to, że dziś próbuje się zamknąć usta nie tylko opozycji, ale i wielu osobom, które myślą inaczej, to już inna sprawa - uważa Kempa.

Posłanka PiS zaznacza jednak, że "życzy premierowi Tuskowi długiego i szczęśliwego życia". - A to, że uważam go za złego premiera i życzyłabym sobie, żeby szybko przestał nim być, to inna sprawa - dodaje.

Według Kempy znacznie lepiej byłoby, gdyby "nie było takiej zawziętości ze strony Platformy i Donalda Tuska". Na pytanie, czy może nie byłoby tej zawziętości, gdyby sama Kempa nie nazywała premiera tchórzem, posłanka odparła: - Ale jest tchórzem.

Posłanka PiS powiedziała również, kim jest dla niej Antoni Macierewicz. - To historia oceni najlepiej. To jest osoba, która z niebywałą determinacją dąży do prawdy i ja w sytuacji tak potwornego ataku na niego, perfidnego czasami, niewyszukanego - oceniła i dodała: - Osoba, która bardzo dobrze prowadzi śledztwo w sprawie katastrofy i dochodzi do wielu wniosków - dodaje.

Na stwierdzenie, że Antoni Macierewicz również, podobnie jak wielu innych posłów, nie waży słów, Kempa stanęła w obronie partyjnego kolegi. - Poziom agresji wobec niego jest powodowany tym, że po prostu rozwiązał WSI, to jest oczywiste, te siły tajemne jeszcze są - broniła.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (29)
Kempa: Niepokorna wobec wszechwładnego cynizmu
Zaloguj się
 • tegepe

  Oceniono 11 razy 11

  Czy naprawdę warto nagłaśniać wypowiedzi tłumoka???

 • arvelli_net

  Oceniono 10 razy 10

  Pani Beacie jakoś nie przeszkadzała JedynaSłusznaPartia w której była i która stosowała środki prowokacji i aresztu w stosunku do obywateli !!!!!! Większych cyników ( i nikt nas nie przekona że czarne jest czarne......) jak W sekcie zwanej PiS nie ma i nie było. W SLD jest mniej ludzi związanych z b.PZPRem niż w PiSie. Tam sa ludzie których ciocie,wujkowie, mamusie i ojcowie byli aparatczykami i UB i PZPR. To tyle. pis-OFFF.

 • jk-67

  Oceniono 10 razy 10

  Flaki się wywracają gdy słucha się idiotki.Niech przypomni sobie jak chwile po katastrofie smoleńskiej podskakiwała na scenie i śpiewała pioseneczki disco polo po czym gdy minął miesiąc ze łzami w oczach w TVN przekonywała nas że jest tak wychowana iż żałoba trwa u niej przez cały rok.Kępa powinna być wystawiona w Sevres jako wzorzec hipokryzji.PiS to chyba wabik na frustratów i idiotów.

 • hazibula

  Oceniono 9 razy 9

  balerina-mezzosopranistka-"strzał w tył głowy" Kempa nie ma problemów z wlasnym cynizmem z czasów rządów PIS : "jedynie słuszna partia, jedynie słuszna droga, jedynie słuszna prasa..." . to "Himalaje hipokryzji " - cytuję kwitnącą Fotygę Anię. te ślicznuty pisowe myślą, ze mówią o innych, a mowią do siebie i o sobie nawzajem. "strzelają sobie w tyl głowy" nawzajem na oczach ludzi. bez obaw o tzw. honor i inne glupoty. miłych, głośnych, hucznych fajerwerków w głowach moje pisie-ślicznuty!

 • brzydzesiepisu

  Oceniono 8 razy 8

  kempiszon

 • oghana7

  Oceniono 10 razy 8

  TO WYJATKOWA NIEWYCHOWANA CHAMICA -DAMSKI TROGLODYTA .NADAJE SIE TYLKO DO SPRZEDAWANIA JARZYN NA TARGU .

 • jerkoc1

  Oceniono 8 razy 8

  Pani Beato.Te klapki boczne przy okularach zawężają pani wzrok . Szkoda, bo gdyby nie one to widziałaby pani, że najgorsze PO jest lepsze od najwspanialszego PIS-u. Wy już mieliście dwuwładzę więc wara od władzy .Droga którą idzie nasz rząd jest jedynie słuszna w kryzysie ogólnoświatowym, którego pani nie widzi z powodu tych klapek.Tamę trzeba postawić przed zaprzedajnym Rydzykowi PIS-em, żeby w tegorocznych wyborach miał mniej niż 5 % !!!

 • wojtekd38

  Oceniono 10 razy 8

  KLEPA JAK ZWYKLE KLAMIE.POKAZALA CO POTRAFI RAZEM Z ZIOBRO I KAMINSKIM Z CBA. TO WSTRETNA PODLA BABA i nie skonczyla Prawo ale Administracje. OHYDA

 • klara551

  Oceniono 8 razy 8

  Gdyby opozycja była opozycją a nie tylko przeszkadzaczem,gdyby dyskutowała,proponowała coś dla Polski,a nie tylko dla prezesa,brata prezesa to miałaby rację bytu. A tak z cynizmem, gębą pełną haseł typu honor,patriotyzm, zdrajcy,pachołki, placki niczego nie zwojują.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX