Dorn nie stawił się na Komisji Etyki Poselskiej. Wysłał list

Komisja chciała zapytać posła o jego dziwne zachowanie podczas nocnych głosowań. Świadkowie mówią, że od posła czuć było alkohol. Jednak zamiast usłyszeć wyjaśnienia Ludwika Dorna, posłowie z komisji etyki mogą jedynie odczytać jego list. Poseł tłumaczy w nim, że wniosek Marszałka Sejmu o zbadanie sprawy nie zawiera zarzutów wobec jego osoby.
- W związku z tym jego obecność na posiedzeniu byłaby bezprzedmiotowa. Tak napisał do nas pan poseł Dorn - mówi przewodnicząca komisji Elżbieta Witek z Prawa i Sprawiedliwości. - Zastanowimy się co z tym fantem zrobić, gdy będziemy w pełnym składzie komisji - dodaje.Ludwik Dorn jest w Sejmie, ale nie chciał rozmawiać z dziennikarzami o swojej nieobecności na komisji etyki. Rano zasiadł przed komputerem w swoim sejmowym gabinecie. Jak odkryli fotoreporterzy poseł czytał wiadomości na portalu Gazeta.pl...Komisja może obradować bez udziału posła, ale będzie to bardzo trudne. - Ponieważ komisja nie dysponuje żadnymi instrumentami, by zbadać to o co państwu chodzi. Bo nikt z dziennikarzy posłowi Dornowi zarzutów wprost nie postawił, bo trzeba by było to udowodnić. Wiemy o co chodzi, ale nikt tego głośno nie mówi - uważa posłanka Witek.

Poseł Dorn pytany o alkohol odpowiadał : "odnoszę się do tych zarzutów tak - czegóż to ci dziennikarze nie wymyślą". Komisja Etyki zaprosiła posła na swoje posiedzenie, gdzie będzie chciała usłyszeć jego wyjaśnienia.

Jeżeli komisja uzna, że poseł naruszył zasady etyki może zwrócić mu uwagę, dać upomnienie bądź naganę.

"Czuć od Pana alkohol!". Dorn ucieka przed dziennikarzami >>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (11)
Dorn nie stawił się na Komisji Etyki Poselskiej. Wysłał list
Zaloguj się
 • michu1958

  Oceniono 5 razy 5

  i to jest cały obraz nierobów z wiejskiej - byle przy żłobie - przecież to wybrańcy narodu - i chciało by się dodać - "...a teraz drodzy debilni wyborcy pocałujcie posła w dupę..."

 • neumarkt

  Oceniono 4 razy 4

  Honoru to pan poseł Dorn nie posiada! Nie dziwota, że wrócił pod skrzydła prezesa!

 • pawel.nn

  Oceniono 3 razy 3

  Skandal!!! Jestem zbulwersowany!!! jak można zarzucać tak zasłużonemu dla polski człowiekowi picie wódy w pracy. Wódę to chlali tylko komuniści. Prawdziwy polski patriota nigdy by nie tknął alkoholu w "sanktuarium polskie demokracji".
  "Sanktuarium..." - nie wiem czy ja to wymyśliłem ale podoba mi się.

 • siarymon

  Oceniono 3 razy 3

  Dorn jak zwykle zachowuje się jak świnia tego nauczył się w PiS, to jest bardzo bezczelny kutas i to dziadostwo by chciało rządzić

 • adalbert.13

  Oceniono 3 razy 3

  ... bo nie był w stanie ?
  kolejny kaczystowski pisizm, stosowanie podwójnych standartów.
  Oni TAK, my... NIE !
  Banda nieświeżych truPiStów.

 • rot-leszek

  Oceniono 2 razy 2

  Bron sie chlopie jak mozesz alkocholizm jest straszna choroba

 • duokwak

  Oceniono 2 razy 2

  Człowiek pozbawiony moralności,hipokryta i tchórz.Pogardzam takimi ludźmi.

 • vuttke

  Oceniono 2 razy 2

  Może znowu był wypity?!

 • postercommando

  Oceniono 2 razy 2

  ale tchórz !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX