Jarosław Kaczyński pisze bloga

Prezes PiS założył bloga na platformie Salon24. Tytuł pierwszego (i jedynego, jak na razie) wpisu: ?Nowoczesny patriotyzm gospodarczy?. To treść przemówienia Kaczyńskiego ze słynnej, gospodarczej konferencji PiS w hotelu Sheraton.
- Patriotyzm to lojalność wobec własnego narodu. Opiera się na zaufaniu do wspólnoty, której tradycje wpłynęły na to, w jaki sposób żyjemy oraz na instytucje organizujące naszą życiową aktywność -napisał Kaczyński na swoim blogu.

Dokładnie tak samo prezes rozpoczął swoje wystąpienie na wielkiej konferencji PiS poświęconej sprawom gospodarczym. Treść pierwszego blogowego wpisu polityka jest powtórzeniem tamtego przemówienia. Pod nim - setki komentarzy.

Internauci życzą prezesowi powodzenia, witają i "mają nadzieję na interakcję z czytelnikami". Są też głosy krytyczne: "Ktoś Kaczyńskiemu wkleił jego przemówienie i tyle. W blogowaniu, chyba wszyscy się zgodzimy, niekoniecznie o to właśnie chodzi".

Czy to rzeczywiście blog Jarosława Kaczyńskiego? Igor Janke, założyciel platformy Salon24, napisał na w Twitterze: "W Salonie24 nowy bloger, kto zgadnie, kto założył blog?".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM