Gronkiewicz-Waltz: Wrak Tu-154? Może do Muzeum Wojska Polskiego

Hanna Gronkiewicz-Waltz uważa, że jakby do Polski wrócił wrak prezydenckiego Tu-154, to najlepszym miejscem dla niego byłoby muzeum. Twierdzi również, że mimo licznych problemów, Donald Tusk ?daje sobie radę? z rządzeniem.
Hanna Gronkiewicz-Waltz wyjawiła, co jej zdaniem powinno się stać z wrakiem prezydenckiego Tu-154, jeśli ten trafiłby do Polski. - Jedyny pomysł, który przychodzi mi do głowy, to potraktować go jako obiekt muzealny. Jeżeli to jest wrak samolotu wojskowego, to można go umieścić np. w Muzeum Wojska Polskiego - mówi w Radiu RMF FM.

Prezydent Warszawy pytana również była o spadek notowań PO i Donalda Tuska. - Ja myślę sobie przede wszystkim, że żaden z premierów, a mówię to jako były prezes NBP, nie miał tak trudnej sytuacji przez 4 lata - jeśli chodzi o kryzys, o różnego typu kwestie finansowe, nawet kryzys samej Europy, zmianę traktatu, do tego dochodzą powodzie i inne kataklizmy. Ja muszę powiedzieć, że nigdy nie było takiego nagromadzenia więc Tusk dobrze sobie daje radę - mówi.

Dodaje, że Grzegorz Napieralski ma czas rozmowę dla "Gali" i być może dlatego Polacy bardziej mu teraz ufają. - Fajnie zawsze wypada ten, który ma zdjęcia w "Gali" z żoną i z dziećmi - twierdzi.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM