Niesiołowski: Meller? Jest niekompetentny, jest ignorantem

- Od pewnego czasu trwa niezrozumiała, histeryczna nagonka mediów na Platformę - ubolewa w rozmowie z tygodnikiem ?Wprost? Stefan Niesiołowski. Mocno dostało się m.in.: Marcinowi Mellerowi. - On w ogóle nic nie rozumie, jest niekompetentny, jest ignorantem - mówi gazecie wicemarszałek Sejmu.
- Jeżeli poważne telewizje zapraszają co drugi dzień panią Staniszkis, panów Palikota, Dorna, których mandat jest dość wątpliwy, to jest to dla mnie element nagonki na PO - narzeka Niesiołowski .

Na sugestię, że PO w ostatnich tygodniach doświadcza krytyki, która była przez dwa lata udziałem rządu PiS, Niesiołowski odpowiada, że "PiS krytykowano słusznie, a PO spotyka się z krytyką niesłusznie". - Taka jest różnica. Kaczyński całkowicie słusznie zasłużył na krytykę. PiS robił rzeczy skandaliczne - podkreśla wicemarszałek Sejmu.

Niesiołowski podkreśla, że PO nigdy nie była pupilem mediów

- Nie mamy swoich mediów. PiS ma Rydzyka, ma "Gazetę Polską", "Nasz Dziennik", "Rzeczpospolitą". My nie mamy żadnego czasopisma. Nie mamy własnych stacji telewizyjnych ani radiowych. Twierdzenie, że prywatne telewizje nas popierają, to kłamstwo. One w najlepszym wypadku są nieżyczliwie neutralne w stosunku do PO - przekonuje.

I dodaje, że w ostatnim czasie stacje telewizyjne "proszą go o komentowanie złych sondaży, a sondaży dobrych się nie publikuje". Wicemarszałka Sejmu irytuje też fakt, że media zajmują się tym, "gdzie pojedzie, lub gdzie nie pojedzie Jarosław Kaczyński". - Ja też mogę zawiadomić media, gdzie nie pojadę. Mógłbym do rana o tym mówić - ironizuje.

Pytany o list redaktora naczelnego "Playboya" Marcina Mellera, który zadeklarował, że nie będzie już głosował na PO, Niesiołowski odpowiada krótko: - Niech sobie pisze i robi, co chce. On w ogóle nic nie rozumie, jest niekompetentny, jest ignorantem. A poziom argumentacji w tym liście jest żałosny.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (14)
Niesiołowski: Meller? Jest niekompetentny, jest ignorantem
Zaloguj się
 • arvelli_net

  Oceniono 15 razy 7

  Chyba najlepsza karą dla mediów byłby powrót PiSiaków i ZERA do władzy.....najpierw by wybudowali 96 milionów pomników....rodziny dostałyby dożywotnie renty w wysokości 300.000tysiaków miesięcznie....potem ZERO założyłby podsłuchy u dziennikarzy, każdemu obywatelowi elektroniczną obrożę....jarkacz mianowałby OjcaDyktatora naczelnym światowym biskupem polski....obywateli obłożył podatkiem na rzecz PiSiaków i kościoła po 15% rocznie od PRZYCHODU!!!! Co wtedy media by pisały??? Że też jest źle?? ....hihi...jakieś to schizofreniczne...i teraz źle i przy PiSiakach źle.................

 • ewamariasz

  Oceniono 13 razy 7

  Uważam, że (Pisane zgodnie z zasadami) Pan Marszałek ma 100% racji!!! Media mają szczególne upodobanie do krytykowania rządzących - sl€sznie i nie słusznie!! Dla zasady. Że takie odważne!!!!! Nawet w poważnych dyskusjach poważnych ludzi zapomina się często o warunkach rządzenia.... (Klasyczny przykład - "Platforma nie spełnia obietnic"! A gdzie przypomnienie, że obietnice formułowano przed kryzysem światowym, przed wyjątkowymi powodziami, przed Smoleńskiem i na dodatek w niewyobrażalnym dla nikogo wściekłym ustawicznym atakiem PiSu!)

 • first.tb

  Oceniono 15 razy 7

  Marszałek S. Niesiołowski ma denerwujący dla niektórych sposób wypowiadania się, ale bardzo często ma rację...

 • percide

  Oceniono 13 razy 5

  popieram opinię marszałka Stefana Niesiołowskiego

 • tegepe

  Oceniono 2 razy 2

  Meller nie tylko jest ignorantem i jest niekompetentny, ale jeszcze wydzwania po ludziach z jakimiś durnymi informacjami o sobie. Bezczelny prostak, kryje się za anonimowym numerem.

 • marian1501

  Oceniono 2 razy 2

  Wcześniej ktoś powiedział że PO to jest Pis bis.Realizacja obietnic nastręcza zbyt wiele jak koń pod górke

 • robert9998

  0

  Pan Marszałek Niesiołowski, nader często mija się z prawdą i przykład.
  62-letni Ryszard C.,który w łódzkiej siedzibie PiS zastrzelił pracownika, a drugiego ciężko ranił nożem.
  Niesiołowski wprowadził wraz z Aleksandrą Wron pracownicą swojego biura, organa ścigania w błąd, składając świadomie fałszywe zeznania. Opowiadali obydwoje iż Ryszard S. był w biurze Niesiołowskiego, nie było to możliwe gdyż biuro było jeszcze zamknięte. Po gadzinie nowa wersja pni Wron , ustami marszałka Niesiołowskiego , twierdzi iż portier o tym ich informował. Niestety , portier zaprzeczał , aby pytał ktokolwiek o Niesiołowskiego rano!Wszyscy pamiętają jak pan Niesiołowski również chciał być kokietowany przez media i powiedział " może te osiem kul , było dla mnie przeznaczone". Niesiołowski świadomie wprowadzał media i organy ścigania w błąd. Platformie zależało aby , odwrócić uwagę iż działacz PO zamordował ludzi PiS-u.
  Należy zapytać czy wicemarszałek Polskiego Sejmu Stefan Niesiołowski i pracownica jego biura poselskiego w Łodzi Aleksandra Wron , mają postawiane zarzuty, za wprowadzanie w błąd orbnów ścigani i składanie fałszywych zeznań. przed łódzką policją i w prokuraturze :
  Art. 238. Kto zawiadamia o przestępstwie lub o przestępstwie skarbowym organ powołany do ścigania wiedząc, że przestępstwa nie popełniono,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  art. 233
  § 1. Kto, składając zeznanie mające służyć za dowód w postępowaniu sądowym lub w innym postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę,

  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

 • jugo29

  Oceniono 10 razy -2

  Kryzys ekonomiczny nie ma wpływu na to ,aby PO zajęła się chociaz invitro...Łatwo jest obiecywać, niektórzy wyborcy zapamiętają i może p.Niesiołowski po 20 latach w ławach sejmowych, w końcu zacznie się zajmować tym na czym się znał..chociaż postęp w nauce jest ogromny..

 • passtorian

  Oceniono 7 razy -3

  Opinia owadoznawcy jest najbardziej kompetentna wiadoma w jakiej dziedzinie. Charakteryzowanie umiejetnosci komara powinno wystarczyc. Jesli chodzi o inne oceny, Stefek jest niepoprawny. Juz wiekszego nie ma zucha niz byl Stefcio .... Podobnie z tym Niesiolem, - jesli chodzi o przesadzanie i olbrzymia, dziwaczna wyobraznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX