"Premier będzie osobiście nadzorował tworzenie list wyborczych"

Premier tchnął w nas zdrową wiarę w sukces i na pewno wszyscy będziemy do tego sukcesu dążyć - mówił w radiu RMF FM Tomasz Tomczykiewicz z PO.
Tomczykiewicz powiedział w wywiadzie, że premier Donald Tusk będzie osobiście nadzorował tworzenie list wyborczych. - Tak zapowiedział i z pewnością tak będzie - stwierdził.

Zdaniem polityka podczas ostatniego zarządu partii "zarząd był bardzo energetyczny, premier był w bardzo dobrej kondycji" - Tchnął w nas zdrową wiarę w sukces i na pewno wszyscy będziemy do tego sukcesu dążyć - mówił Tomczykiewicz. Dodał też, że pierwszym słowem, jakie kojarzy mu się z Donaldem Tuskiem jest "energia".

Węgrzyn ukarany za "patrzenie na lesbijki"

- Jaką karę za swoją wypowiedź poniósł poseł Węgrzyn, znany żartowniś i specjalista od lesbijek? - pytała Agnieszka Burzyńska. - Rzecznik dyscypliny pani Katarasińska zgłosiła do kolegium o karę tysiąc złotych i naganę. Ta kara została nałożona i pan Węgrzyn się od tej kary nie odwołał, przyjął ją z pokorą - odpowiedział Tomczykiewicz. Polityk dodał też, że kara "z pewnością będzie miała wpływ na to, czy Węgrzyn będzie na liście wyborczej i na jakim miejscu".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (2)
"Premier będzie osobiście nadzorował tworzenie list wyborczych"
Zaloguj się
  • paw73

    0

    Panie Tomczykiewicz, na marginesie czy każdy przyszły wasz poseł i senator PO, otrzyma karnet od sieci kasyn Golden Play.

  • paw73

    0

    Na listach jedynki maja pewne, rodzina Sobiesiaków i cała grupa od hazardu i handlu narkotykowego, będzie super.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX