Komentarze (49)
Meller: Zadeklaruję narodowość śląską. Walcie się, skini w garniturach
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • marika-live

  Oceniono 3 razy 3

  Patrzę na sondę powyżej i szok. Wczoraj ok 21 ok. 80% było, że "zgadzam się" jakieś 12% "nie zgadzam się". Głsów było parę tysięcy. Dzisiaj rano jest ponad 20 tyś i 80% na "nie zgadzam się". Trudno mi uwierzyć że przez całą noc weszło tutaj ok 20 tyś zwolenników jednej opcji. Tak sobie myślę, że pewnie wiele kliknięć wykonało niewiele osób. Administratorzy strony powinni pomyśleć aby takie sondy były też tylko dla osób zalogowanych i tylko jeden raz mozna było kliknąć.

 • wazps

  Oceniono 3 razy 3

  Makaronnitki naprawde uwazasz,ze "manipulacja" istnieje,ze mozna przekonac,przekonanych,ja szczerze wto watpie...

 • romp66

  Oceniono 7 razy 3

  Nic się nie zmienia, najważniejsza w mediach, jest wojna prawicy z prawicą!
  Zawsze więcej ludzi pójdzie do kina czy przed telewizor, na mordobicie niż na intelektualne wyrafinowane kinao. Dlatego tvn/tvn24z AGORĄ i Polityka czy tym podobnym mediom zapewnia nam sieczkę w postaci PO i PiS. Dodajmy iż tym dobry w ich kinie zawsze jest PO, bez względu na wszytko. Pamiętacie państwo podnieconych Miecugowa i Kolędę Zalewską, do spółki z Lisem, Gawryluk, Semką,Wielowieyską itd bez końca.
  Rodzina o schab się pogryzła i teraz mamy to co mamy.
  Żadnej normalnej rozmowy o państwie tylko o głupotach. Normalna rozmowa o państwie zmiotła by oba te ugrupowania ze sceny politycznej , gdyż są one puste jak bobki na choinkę!
  PO nie istnieje bez PiS, zaś PiS nie istnieje bez PO! Tusk nie jest wstanie żyć bez Kaczyńskiego i na odwrót. Wojna daje im tlen,który jest ich w stanie utrzymać na powierzchni.

 • yannick8

  Oceniono 4 razy 2

  Meller, ty lepiej gap się na cyce, a komentarze polityczne zostaw mądrzejszym od siebie. Przynajmniej tym, którzy czytać potrafią. Z wypowiedzi Kaczyńskiego wynika coś dokładnie odwrotnego, ponieważ Kaczyński twierdzi, że nie ma narodu śląskiego, CZYLI ŻE ŚLĄZACY SĄ POLAKAMI, a nie tak jak oni sami twierdzą - nie Polakami, tylko Ślązakami.
  Po drugie to prostacki komentarz o jakimś waleniu (zresztą trudno oczekiwać innych skojarzeń od redaktora Cycosława) spotkał się z analogiczną odpowiedzią internautów, co z kolei skutkuję jękami Cycosława i straszeniem sądami.
  Ogólnie rzecz biorąc żenada.

 • wilcy

  Oceniono 4 razy 2

  Niech zacznie szukać Slazakow w swojej kochanej Warsiawce i im na witrynach sklepowych pisze "Slazak". A jak się chop nie wyniesie to będzie w szortach latał Jarek i im szyby tłukł

 • buzz_pl

  Oceniono 2 razy 2

  Przed chwilą przejrzałem formularz spisowy , czy pan Meller chce wpisać narodowość UFO czy śląska to mieści się w pozycji inna . Art. 3 Konstytucji RP mówi wyraźnie " Rzeczpospolita Polska jest państwem jednolitym ." i żadne RAŚ-ie z PO tego nie zmienią , nawet nazywając mnie NRD-owcem.

 • jurasmysz

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Meller trzimej sie. Ciulami sie nie przejmuj....hihihi!

 • neumarkt

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz Meller, w opinii pisiaków, zostanie krypto-szkopem, agentem pani Steinbach! I po co mu to było?

 • oghana7

  Oceniono 1 raz 1

  panie redaktorze meller -czemu sie pan dziwi -to wspolczesny katolicyzm stosowany -nienawistny ,agresywny i wsciekly wychowany przez 2o lat na rydzyku sprzysieozonym teraz z jarkaczem .taka swieta jest teraz polska po papiezu .dlaczego ?bo biskupi pozwolili hulac rydzykowi ,opluwac kogo sie dalo i poszlo to w nawyk a nas wszystkich ta sekta wyrzucila z kosciola ,bo sie jej brzydzimy .nie pomoze zadna beatyfikacja -panie redaktorze!

 • zawszeemilia80

  Oceniono 3 razy 1

  ja robie dokladnie to samo

 • tegepe

  Oceniono 3 razy 1

  Żałuję, że już wypełniłem arkusz spisu powszechnego przez Internet. Podałbym narodowość śląską!!!!

 • arvelli_net

  Oceniono 9 razy 1

  ... ja czegoś nie rozumiem panie Playboy ... niedawno pluł pan na PO... kurdupel ze skinheadami ma tyle wspólnego co pan z dziennikarstwem:) ... więcej rozumu i troszkę skromności!!! ...

 • abc136

  Oceniono 2 razy 0

  Nalezy zglosic do prokuratury ze Meller planuje popelnic przestepstwo.Karalne jest deklarowanie w spisie nieprawdziwych danych.Zydowska narodowos, Meller,zydowska od Slazakow sie odpierdziel.

 • hadeo

  0

  Pozwolę sobie przytoczyć fragment t.zw. Deklaracji Łódzkiej, do podpisania której nawoływał rozpaczliwie i jako pierwszy się podpisał niejaki Jarosław Kaczyński:

  "Dlatego uważamy za niedopuszczalne:
  /.../
  Zrównywanie legalnie działających w kraju partii z reżimami i partiami totalitarnymi – np. KPP, faszyści, NSDAP;

 • romskikrol

  Oceniono 2 razy 0

  Popatrz sobie facet na gołe panienki po wnioskuje po frustracji ,ze więcej już nie możesz . Co za głupek . Popłacz jeszcze jak cię źle potraktowano na Facebooku. bidulek . skąd się biorą tacy frajerzy ?????????

 • wildenergy

  Oceniono 6 razy 0

  Nie wiem czy ktoś zauważył, że PO już jakiś czas temu w MSWiA wyprodukowała dokument stwierdzający istnienie groźby separatyzmy ze strony RAŚ... Po 1-sze razi dwulicowość PO, po 2-gie razi dwulicowość mediów pro-PO...

 • dwa_grosze

  Oceniono 7 razy -1

  Niech ten Meller zdecyduje sie najpierw, czy zona jego to;Polka,slazaczka czy Niemka a pozniej decyduje o sobie o ile ten dupek wogole wie kim jest:)) Zreszta, kogo obchodzi co ten polglowek deklaruje...

 • marika-live

  Oceniono 3 razy -1

  re po.eb
  Jak dla mnie to nie jest żaden skandal, tylko jest to żałosne. Na tej stronie pojawia się dużo krytycznych uwag pod adresem rządu premiera Tuska, więc nie rozumiem skąd wnioskujesz takie rzeczy. Nie wierzę, że 20 tyś w ciągu paru godzin było tu zwolenników tylko i wyłącznie jednej opcji (nie napisałam jakiej) i tyle. Nie ma drugich mediów jak RM, TV Trwam, GP, które by tak należały do jednej partii, nie pozwalając wypowiedzieć się drugiej stronie.
  P.S. Bardzo trafnie się podpisujesz, pasuje ci ten nick.

 • milfur

  Oceniono 11 razy -1

  Panie Meller....idź Pan se jakieś blachary poglądaj do kolejnego numeru pańskiego pisemka dla onanistów
  lepiej to Panu wychodzi niż zajmowanie się polityką bo znasz się Pan na niej jak świnia na astronomii

 • uran-238

  Oceniono 6 razy -2

  też napiszę że jeztem slązakiem chociaż mieszkam w Dąbrowie Górniczerj i mam tylko znajomych ze Śląska, sam jestem niestety polakiem, wstydzę się tego jak jestem w Katowicach

 • paw73

  Oceniono 6 razy -2

  @marika-live trzeba zarobić na życie, wpisy miłosne dla PO!
  Marcin Meler, wiedział co zrobi ten ustawiany program z sąsiadem Tuska, Lipińskim.
  PO,wymyślili aby dziś kochać Ślązaków, kierując wobec nich rożne pseudo miłosne wrzutki.Rząd PO , po cichu liczy na to że górnicy nie przyjdą pod sejm i URM, żądając swoich praw. Tusk liczy na to że uderzenie w nutę regionalna, da mu szansę iż górnicy i stoczniowcy min. Kaszubi, nie przyjdą rozliczać go w Warszawy.
  Ważne że wojna PO z PiS trwa i wszyscy się podniecają i o to im chodzi.

 • gawor4

  Oceniono 5 razy -3

  Meller ty śmieciu, twój stary powinien wynieść cię w kondonie na śmietnik!
  Nigdy nie powinieneś się narodzić!

 • mordaprostaczka

  Oceniono 6 razy -4

  Meller to Góral
  spod Góry synaj

 • kaktus_44

  Oceniono 8 razy -4

  Z tym waleniem się toś Pan grubo przesadził, Panie Meller. Nie każdy używa doopy do tego, co Pan.

 • po.eb

  Oceniono 7 razy -5

  @marika-live

  to skandal zeby w organie Tuska takie wyniki sondazu byly.
  Gdzie jest moderator sondazu ?

 • dedx

  Oceniono 7 razy -5

  Należy pamiętać o kim jest mowa - Ruch AUTONOMII Śląska. Poczytajcie co to znaczy autonomia i do czego dąży "naród śląski", zresztą, zacytuję z wikipedii:

  W okresie II Rzeczypospolitej istniały dwa obszary Autonomiczne mające powiązania z Polską tzn.: województwo śląskie oraz Wolne Miasto Gdańsk (WMG). Autonomia WMG regulowana była przez umowę polsko-niemiecką zwaną konwencją paryską, zaś autonomię województwa śląskiego regulował Statut Organiczny Województwa Śląskiego. Przejawy autonomii tych regionów były różne i obejmowały w przypadku WMG m.in. własną walutę, konstytucję i hymn, ponadto zarówno WMG jak i WŚ posiadały lokalne parlamenty (Sejm Śląski (WŚ), Volkstag i Senat (WMG)). Oba obszary WŚ i WMG były reprezentowane na arenie międzynarodowej przez państwo polskie.
  Obecnie powrotu do autonomii Śląska domagają się od władz III RP działacze Ruchu Autonomii Śląska i Młodzieży Górnośląskiej.

  @drugi-obserwator - co miał przejrzeć? myślisz, że spowrotem zacznie popierać PO? niedoczekanie twoje :)

 • tadeusz_mazowsze

  Oceniono 10 razy -6

  Dlaczego pan Meler nie przyznał się że przyjaźni się z Pawłem Grasiem, oraz Piotrem Niemczykiem, byłym dyrektorem UOP dziś prowadzi firmę do spraw bezpieczeństwa i wywiadu konkurencyjnego , oraz doradca Komisji ds. Służb Specjalnych z rekomendacji Platformy Obywatelskiej.Marcin Meler , na tych własnie kolacjach spotyka Donald Tuska.
  Tomasz Lipiński muzyk, który miał krytykować Donalda Tuska w programie "Drugie Śniadanie Mistrzów", strzelił pokazówkę. Lipiński, to sąsiad w Sopocie Donalda Tuska.
  Polski obiektywizm w świecie mediów celebrując nigdy nie istniał i nie istniej. Lipiński to taki drugi Jan Pietrzak.

 • makaronnitki

  Oceniono 8 razy -8

  @konstruktywny
  Cały przemysł i media są w rękach obcego kapitału. Każdy więc, kto chce, zrobić biznes, czy zaistnieć w świece polityki a to jako oficjalny zbawca narodu, czy jako oficjalny polityczny banita musi się tym oligarchiom wysługiwać.

  Jedni robią za poprawnych drudzy za nie oprawnych politycznie a faktycznie utrzymują się na świeczniku tylko po to by ich rzeczywistym chlebodawcom nie stała się krzywda. Bo wszyscy w swych pozytywnych czy negatywnych rolach od tego chlebodawcy zależą. Dotyczy to również kościoła i Radia Maryja ( Komisja Majątkowa, unijne dopłaty do gruntów, zwolnienia podatkowe itd...)
  A ci, którzy są naprawdę niebezpieczni dla interesów oligarchii, to ich nie ma i nie będzie, w rządnym kontekście.
  Z tego co się orientuję rzeczywisty interes Polaków reprezentuje wyłącznie Przymierze Narodu Polskiego z Profesorem Kozłowskim na czele, ale i tych nie mogę być do końca pewny.
  Problem w tym, że Demokracja obecnie jest totalna fikcją. Władzę rozgrywają między sobą tylko ci, którzy mają kapitał i media. Naród jest wyłącznie przedmiotem manipulacji.

  Dlatego wstrząsa mną ta perfidna gra PIS-u. PO przynajmniej nie ukrywa, że wyprzedaje nas interesom obcego kapitału, ponadnarodowym korporacjom za stanowiska i suweniry, podobnie jak była UD czy AWS. Im większa wyprzedaż tym większa zapłata, nagrody, stanowiska.

  Faktyczna demokracja będzie wówczas, gdy społeczeństwo będzie mogło się porozumiewać i to bez pośrednictwa oligarchii medialnych , bo tylko wówczas może działać w sposób zorganizowany, może formować rzeczywiste swoje dążenia.
  Tylko wówczas dążenia te nie będą redukowane do wyboru pomiędzy gangreną i czymś bardzo podobnym.
  Z tego punktu wiedzenia obecny system niczym nie różni się od naszej byłej komuny. Tam też niby była demokracja a można było wybierać wyłącznie z pośród popleczników systemu.
  Zwróć uwagę na Przymierze Narodu Polskiego!!!!
  Bo nikt za ciebie tego nie zrobi.

 • makaronnitki

  Oceniono 10 razy -8

  1- Najpierw przy pomocy UE kolonialnemu rozbiorowi poddano naszą gospodarkę i przekształcono w rodzaj afrykanerskiego bantustanu pod protektoratem Niemiec. Polska utraciła więc integralność gospodarczą.

  2- Z drugiej strony UE pod kierownictwem Niemiec nasila politykę regionalizacji co prowadzi do utraty przez Polskę integralności politycznej i terytorialnej.

  3- W między czasie w interesie Niemiec i Syjonistów (szczególnie PIS) działa na rzecz zniszczenia dobrych relacji z Rosją jako jedynego realnego gwarana naszych zachodnich granic.

  4- Propaganda zagranicznych mediów i władzy niszczy poczucie patriotyzmu Polaków na rzecz haniebnego, zaprzedanego, kosmopolityzmu - likwidacja historii, Jeżyka Polskiego i polskiej literatury w szkołach, na rzecz takich epokowych dzieł jak Harry Potter.

  --------------

  Proszę zwrócić uwagę na oczywisty żenujący, debilizm propagandy, która ma służyć realizacji powyższych celów.

  Rozbuchano propagandę strachu i nienawiści wobec Rosjan jakoby byli oni uosobieniem imperialnego zagrożenia dla Polski.
  Tymczasem 100% naszego przemysłu przechwyciła nie Rosja, ale koncerny zachodnie w tym szczególnie niemieckie, co jest dowodem kolonialnej aneksji i wyzysku przez tę grupę interesów.
  Tak więc straszono nas Rosyjskim upiorem, który de facto jest w stanie rozkładu, byśmy bez szemrania pozwolili ograbić się przez zachodnie korporacje.

  Szczuto nas absurdalnym, militarnym zagrożeniem ze strony Rosjan byśmy bez jednego wystrzału sami władowali się w łapy niemieckie. W imię uniknięcia wojny sami wskoczyliśmy do niemieckiego krematoryjnego pieca.

  Hitler nie dokonał tego, co zrobiły rządy pis, po, sld, psl i całego pozostałego badziewia, które za pieniądze, stanowiska i nagrody ponadnarodowych korporacji, kapitału i mediów sprzedało nasz naród jak rzeźne bydło na targu.

  Hitler zniszczył nasz przemysł, ale nie pozostawił nas z 3 bilonami długu.

  Hitler wymordował 6 milinów Polaków ale nie zniszczył naszej rodziny, nie zamienił mężczyzn na pederastów, kobiety na prostytutki a naszych dzieci na ćpunów, przez co w najbliższym czasie zostanie wyeliminowane 25milionów naszych obywateli, do liczby 15 milionów.
  Hitlerowi ostatecznie nie udało się ograbić nas z ziem zachodnich, ale udało się to oligarchii pis, po, sld, psl i całego pozostałego badziewia.

  Hitlerowi nie udało się zniszczyć ducha patriotyzmu Polaków, podczas gdy wspomniana oligarchia przekształciła ogromną część narodu w zaprzedanych i zaćpanych kosmopolitów.

  Zamieniono nasz kraj w tonący statek, by by wszystkie szczury zaczęły z niego uciekać

  UE niedługa się rozdanie. Odpowiednie kręgi interesu robią więc wszystko by po tym akcie z Polski pozostał co najwyżej przegniły, okrojony kikut.

  Amputują naszemu państwowemu organizmowi kolejne organy a większości wydaje się się, że jest tak dobrze, bo pozostają pod wpływem usypiającego narkotyku kredytów. One s jednak niebawem się skończą, a wtedy nastąpi przebudzenie i okaże się, że z organizmu został się ino odwłok.

  W tym kontekście tacy ludzie jak Meller i jemu podobni nie zasługują na miano Polaka.
  Trzeba jednak ich mocno zapamiętać, bo przyjdzie dzień przebudzenia i zapłaty.

 • nina05

  Oceniono 13 razy -13

  Oczywiście, nie zrozumiano intencji wypowiedzi i prawdziwych zamysłów ich twórców, zawartych w Raporcie o stanie RP, albo też, co wydaje się bardziej prawdopodobne, zrozumiano je tak, by o 180 stopni odwrócić uwagę od ich słuszności.
  Rozdział 'Wstydliwy Naród Polski' stanowi o potrzebie jedności narodowej i wskazuje na poczynania PO do zarysowywania antagonizmów społecznych wewnątrz państwa.

  Co zdumiewające, 20 lat po odzyskaniu niepodległości, a wciąż głos podnoszą komuniści, z otoczenia B. Komorowskiego - Tomasz Nałęcz, również M. Siwiec.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX