Kurski ostro atakuje media: Niszczą PiS, dorabiają gębę

Wywiad Jacka Kurskiego w RMF FM był głównie poświęcony mediom, na których europoseł PiS nie zostawił suchej nitki. - Media robią strasznie brzydką rzecz wokół PiS - twierdzi.
Jacek Kurski z PiS zarzuca mediom stronniczość i nieodpowiednie kreowanie debaty publicznej. - Media w wolnym kraju powinny odzwierciedlać debatę publiczną, a nie ją kreować. Niszczą opozycję i dorabiają gębę PiS-owi - mówi w radiu RMF FM. Daje tu przykład wypowiedzi Jarosław Kaczyński nt. narodowości śląskiej. Według niego, "media powinny skupić się na całym raporcie PiS", a nie jednym zdaniu.

Kolejnym przykładem rzekomej stronniczości mediów jest sprawa Barbary Blidy. - Media robią strasznie brzydką rzecz wokół PiS. Wyolbrzymiają sprawę Barbary Blidy. Powinny teraz mówić o umorzeniu sprawy zacierania śladów - twierdzi Jacek Kurski.

Uważa, że decyzja prokuratury pokazuje, że PiS było niesłusznie atakowane w kontekście tej sprawy. Jednak nie ma podobnych refleksji w przypadku umorzenia dochodzenia ws. afery hazardowej. - Część prokuratorów jest podatna na wpływy polityczne - twierdzi. - Jeżeli minister sportu występują, by zarobić o pól miliarda złotych mniej, to o czym to świadczy? - dodaje. Według niego, można Mirosławowi Drzewieckiemu zarzucić "niedopełnienie obowiązków", a Zbigniewowi Chlebowskiemu "powoływanie się na wpływy".

- Stanowisko rządzących w sprawie pomnika to walka z pamięcią o Lechu Kaczyńskim. Absurdem jest twierdzenie, że pomnik już jest, na Powązkach. To komuna chciała zepchnąć bohaterów narodowych na cmentarze - uważa Kurski. Dodaje, że jest potrzeba upamiętnienia Lecha Kaczyńskiego "w przestrzeni publicznej".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (27)
Kurski ostro atakuje media: Niszczą PiS, dorabiają gębę
Zaloguj się
 • palawan1

  Oceniono 13 razy 13

  "To komuna chciała zepchnąć bohaterów narodowych na cmentarze - uważa Kurski. " A kto jest tym bohaterem --- L. Kaczyński . ? Za co ? Facet bez demagogii . . Za smierć w wypadku nie jest sie bohaterem . A co o Kaczynskim i jego dorobku sadzą ludzie widać w gazetach sprzed 10 04.
  Dramatycznie niskie poparcie dla prezydenta
  Tagi:Lech Kaczyński
  Data publikacji: 15.04.2009 19:20
  wydrukujaaa
  Większość Polaków negatywnie ocenia Lecha Kaczyńskiego. Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że źle pracę prezydenta opiniuje aż 68 proc. ankietowanych - to 3 punkty procentowe więcej niż przed miesiącem. Zdecydowanie źle - 31 proc., a tylko 2 proc. uważa, że głowa państwa pracuje "zdecydowanie dobrze"
  Ciemny lud zmadrzał - nie kupuje waszych kłamstw

 • andre951

  Oceniono 12 razy 12

  Kurski !!!!!!!!!! Wam gęby nikt dorabiać nie musi, sami ciężką pracą na nią sobie zasłużyliście. Lata kłamstw, oszustw, insynuacji, oszczerstw, plucia jadem i obrzucania błotem a do tego jeszcze moralność Kalego - prokuratura wasze sprawy umarza - jest dobra, umarza inne - jest podległa naciskom - większej paranoi niż w pis-ie ciężko znaleźć, chyba, że w psychiatryku. A ten, o którym piszesz ""bohater narodowy "" to dla mnie śmieszny, mały człowieczek, po prostu burak, który na tym miejscu znalazł się przez nieporozumienie, pomyłkę - czy jak tam jego równie niedany brat wyrażał się ostatnio o Komorowskim. Pracujcie tak dalej, niedługo nikt nie będzie chciał was już słuchać i problem mediów dla was zniknie.

 • kuchel

  Oceniono 12 razy 12

  pisowi geby dorabiac nie trzeba - juz ja ma!

 • uszatek_1

  Oceniono 11 razy 11

  ...tobie panie Kurski "dorabiać gęby " nie potrzeba,bo ty "gębę" już masz i to nie dorobioną tylko oryginalną własną....chamską....

 • adalbert.13

  Oceniono 11 razy 11

  kurski to szemrana postać z dywizjonu 304€

 • limanowa2009

  Oceniono 11 razy 11

  Panie Kurski -jakim prawem zabiera Pan głos.
  I dziwię się że ten głos zostaje potem opublikowany, przecież to krętacz, kłamca itd.
  Dziwię się ludziom że na niego głosują

 • arvelli_net

  Oceniono 11 razy 11

  ... każdy złodziej też zaraz powie że dorabia się mu gębę ... a On złodziej! ... jadąc 170km/h i będąc potencjalnym "zabójcą za kierownicą" pirat drogowy też ma dorobioną gębę???... czegoś nie rozumiem ... to teraz łamanie przepisów, norm i zasad jest dla posła DORABIANIEM GĘBY??? ... więc po co nam tacy posłowie???

 • neumarkt

  Oceniono 10 razy 10

  Całe szczęście że Kurskiemu nie potrzeba już dorabiać gęby! Jaka ona jest, każdy widzi! Z "intelygentem" raczej się nie kojarzy, a jego bełkotu nawet "najciemniejszy naród" już nie kupuje!

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 10 razy 10

  Panie Kurski, jak kupić leśniczówkę za 20 000 PLN w atrakcyjnej lokalizacji? Na legalu, tak jak Pan.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX