Hofman krytykuje wizytę prezydenta. ''On nie rozumie co znaczy patriotyzm''

Rzecznikowi PiS nie podoba się, że po zamianie tablic w Smoleńsku, prezydent pojechał do Rosji. - Jak patrzę na Bronisława Komorowskiego, który przechodzi trzy kroki od tablicy i właściwie udaje że jej tam nie ma - jedzie tam po tym, co zrobili nam Rosjanie - to widać, że on nie do końca rozumie, co oznacza pragmatyzm i nowoczesny patriotyzm - mówił Adam Hofman.
Już w niedzielę Kancelaria Prezydenta podjęła decyzję o rezygnacji ze złożenia kwiatów pod zamienioną przez Rosjan tablicą. Zdaniem posła Hofmana to co zrobili Rosjanie zasługiwało na mocniejszą odpowiedź. - Reakcja polskich władz była taka, że jak jest coś nie tak, to zamyka się oczy i tego nie widzi. Podejdźmy pod brzozę, a nie pod tablice. A przecież dzień wcześniej prezydentowa składała pod tablicą kwiaty - mówił polityk PiS.- Jak patrzę na Bronisława Komorowskiego, który przechodził wczoraj trzy kroki od tablicy i właściwie udaje że jej tam nie ma - jedzie tam po tym, co zrobili nam Rosjanie - to widać, że on nie do końca rozumie co oznacza pragmatyzm i nowoczesny patriotyzm - oceniał w Poranku Radia TOK FM.

Adam Hofman uważa, że relacje polsko-rosyjskie wyglądają źle. - Jak słyszę, że jest dobrze, to zaczynam liczyć. A jak zaczynam liczyć, to mi się nie składa: gaz, bilans handlowy z Rosją, rura północna. Nic mi się nie składa. Warto byłoby o relacjach z Rosja mówić też językiem biznesowym - stwierdził rzecznik PiS.Dziesiątki tysięcy spokojnych ludzi

Jeśli chodzi o niedzielne obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej Adam Hofman nie ma sobie nic do zarzucenia. - Ja byłem tam cały dzień - i takich transparentów nie widziałem - odpowiedział na pytanie Dominiki Wielowieyskiej o obraźliwe dla prezydenta i premiera transparenty, które pojawiły się przed Pałacem Prezydenckim. Jak dodał, jeśli na Krakowskim Przedmieściu zebrało się "kilkadziesiąt tysięcy ludzi", to nie dało się tego uniknąć.

Według rzecznika PiS pytanie o transparenty zwykle stawiają ci, których przed Pałacem Prezydenckim nie było. - Nie należy z tego szczegółu robić czegoś, czym kwestionuje się sens takich spotkań - mówił w Poranku Radia TOK FM. Zapewniał, że ci z którymi on rozmawiał podczas niedzielnych obchodów "to spokojni ludzie".

Polityk nie zgadza się z oceną komentatorów, że niedzielne uroczystości były początkiem kampanii Prawa i Sprawiedliwości przed jesiennymi wyborami. - Kampanię ogłosimy, jak prezydent poda datę wyborów - stwierdził poseł Hofman.

"Lepiej byłoby odłożyć wizytę w Rosji" Ocenia polityk PJN>>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (139)
Hofman krytykuje wizytę prezydenta. ''On nie rozumie co znaczy patriotyzm''
Zaloguj się
 • polska_baba

  Oceniono 30 razy 26

  Hofman ma nas uczyć patriotyzmu? Facet, którego jedynym "patriotycznym" osiągnięciem jest życie na koszt rodaków?
  Żona Hofmana za rządów PIS dostała lukratywną posadkę w KGHM, a jak rządy przejęła PO, to przez dwa lata nie pojawiała się w pracy, bo była na zwolnieniach lekarskich!
  Ten człowiek w życiu nie wypracował chyba ani złotówki dochodu narodowego, całe życie na utrzymaniu polskich podatników! I on ma nam mówić, co to jest patriotyzm?

 • modo-modo

  Oceniono 22 razy 18

  Ale trasparent obrazliwy dla Kaczora, bym zauważył? co? jeszcze bym zrobił z tego wielkie Halo! co?
  Dla mnie Hofman to synonim wazeliniarza i lizodu pa.

 • mothra.to.ja

  Oceniono 20 razy 16

  Słuchając "tłumacza słów pańskich" skłonna jestem uwierzyć, że poseł Hoffman podjąłby się udowodnić, że koło jest kwadratowe.

 • asd.53

  Oceniono 20 razy 16

  kaczy kuper a nie polityk

 • sztucznamgla

  Oceniono 15 razy 15

  widzielismy tych spokojnych (jak zwykle) ludzi

  :))))))))))))))))

  to ci sami co wyzywali ksieży od ubeków i walili 'braci' krzyzami po głowach

 • chip.hop

  Oceniono 17 razy 15

  Patriotyzm wg Hofmana:
  - wydoić ZUS za pośrednictwem żony
  - co roku nowe wypasione auto,
  - wiernie służyć jarosławowi

 • sy1wester

  Oceniono 17 razy 15

  Jak słucham takich bredni czuję sie bezsilny.
  Jak taki smarkacz, cham i prostak może oceniać patriotyzm człowieka, który walkę o to, żeby taki smarkacz, cham i prostak, mógł wygadywać takie brednie, przypłacił wolnością, zdrowiem, a nawet śmiercią towarzyszy?

  Jak taki smarkacz, cham i prostak, może oceniac patriotyzm jakiegokolwiek człowieka, skoro jego pryncypał wziął do spółki człowieka, który wsadzał ludzi do więzienia za walkę o to, żeby taki smarkacz, cham i prostak mógł wygadywać takie rzeczy?

  jedno jest pewne: ten smarkacz, cham i prostak jest tak głupi i ograniczony, tak zastraszony przez pryncypała, że nikt mu nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

  Litości!!

 • ahab_1

  Oceniono 19 razy 15

  Ależ to ty mały człowieczku nie rozumiesz co znaczy pragmatyzm i nowoczesny patriotyzm.

 • mockturtle

  Oceniono 14 razy 14

  hofman - jak taki wypierdek, którego życioorys partyjnego aparatczyka to praktycznie biała kartka papieru, może wypowiadać się o ludziach takich jak Komorowski. Można się nie zgadzać i drzeć mordę o bieżącą politykę - w końcu Komorowski siedział właśnie za to, żeby takie chudpoachołki i szczyle jak hofman mogli swobodnie zabierać głos - ale taki wredny szczeniak powienien się odpie...ć raz na zawsze od tematu patriotyzmu faktycznych bojowników o wolność, jak Komorowski, i przyjąć do wiadomości, że nie dorośli do dyskusji na takie tematy. Co taki dupek ku... wie o patriotyzmie? Więzenia polityczne w Polsce skończyły się, jak hofman miał 9 lat --- a skończyły się dzięki takim ludziom, jak Komorowski - bo przecież nie takim, jak jarkacz, który stan wojenny przesiedział u mamusi pod spódnicą, korzystając jak z tarczy ochronnej z ubeckiej przeszłości swojego tatusia. Wredne towarzycho, ten pie...ny pis.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX