Politycy wspólnie malowali jaja [WIDEO]

Trójka polityków z PiS, PO i PSL, dyskutując o sprawach krajowych i zagranicznych, zgodnie malowało świąteczne pisanki w programie ?Ranni politycy? w TOK FM.
Gośćmi Marcina Graczyka byli: Janusz Piechociński z PSL, Paweł Zalewski z PO i Jan Dziedziczak z PiS.- My chadecy jesteśmy przyzwyczajeni, że robimy pisanki w sposób naturalny. Będę krasił pisankę na zielono. Robiłbym ją w naturze z młodego zboża zerwanego w Wielki Piątek. A tak to trudno, zrobimy to flamastrem - zaczął Piechociński. - Jest jeszcze cebula - zauważył Zalewski. Dziedziczak dopytywał zaś, czy goście będą się potem stukać jajkami.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (4)
Politycy wspólnie malowali jaja [WIDEO]
Zaloguj się
 • katarzyna.lodz

  Oceniono 2 razy 2

  Jako stała słuchaczka jestem naprawdę rozczarowana, że daliście Państwo politykom do malowania jajka z najgorszego chowu. Bardzo smutne. Tyle mówienia o warunkach, w jakich trzymane są te kury, w tylu programach namawiacie, żeby nie kupować "trójek" i dwójek, a tu taka gafa. Bardzo mi przykro, że moje ulubione radio tak świeci hipokryzją.

  Cała akcja malowania to kiepski pomysł, politycy nawet bez malowania jajek mają problemy z zebraniem myśli, a co dopiero jak mają myśleć i jeszcze coś robić, i jeszcze ich kamera nagrywa.

 • szman31

  Oceniono 2 razy 2

  Oj Tok.FM robicie audycje o zwierzętach, w komentarzach rozmowy o chowie klatkowym, w wiadomościach zwracacie na to uwagę, a posłom dajecie jajka z chowu klatkowego, szkoda słów....

 • rbik53

  Oceniono 1 raz 1

  Politycy wspólnie malowali jaja sobie nawzajem...

 • staryrys48

  0

  Jacy posłowie takie jaja, oni nie zasłużyli na dobre jajka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX