Narodowy Program Leczenia Homofobii? Wpadka Kancelarii Sejmu

Do niedawna na stronach internetowych Sejmu można było przeczytać, że poseł SLD i były minister zdrowia, Marek Balicki, złożył interpelację w sprawie Narodowego Programu Leczenia Homofobii - pisze portal tvp.info. Tymczasem politykowi lewicy chodziło nie o homofobię, a hemofilię...
Marek Balicki zaklinał się, że błędu na pewno nie popełnił, przygotowując interpelację, i że odróżnia homofobię od homofilii. Do pomyłki przyznało się za to biuro prasowe Kancelarii Sejmu.

- Pan poseł Marek Balicki zarówno w tytule, jak i w treści interpelacji użył sformułowania dotyczącego Narodowego Programu Leczenia Hemofilii. Pomyłka redakcyjna zaistniała podczas rejestracji dokumentu w formie papierowej i została już poprawiona - brzmiało oświadczenie sejmowego biura.

W zwykły błąd natomiast nie wierzy poseł PiS, Marek Suski. Polityk poważnie podejrzewa, że osoba, która rejestrowała interpelację polityka SLD, najwyraźniej musiała mieć obsesję na punkcie seksu. - Działamy jak psy Pawłowa - ubolewał poseł Prawa i Sprawiedliwości. - Seks to ważna sfera naszego życia, ale nie jest dobrze, gdy komuś wszystko się z nim kojarzy - podkreślał zaniepokojony.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ >>>Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (5)
Narodowy Program Leczenia Homofobii? Wpadka Kancelarii Sejmu
Zaloguj się
 • andy18m

  Oceniono 2 razy 2

  Urzędnikom tylko sex w głowach.

 • wilcy

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda, ze to pomyłka bo przydał by się w Rzeplitej Narodowy Program Leczenia Homofobii.

 • kapitan_siekacz

  0

  Balicki złapał wirusa od Bula. To się rozprzestrzenia. Należałoby ich odizolować dla dobra ludzkości.

 • kwapek-3

  Oceniono 2 razy 0

  Jaki szef tacy pracownicy, w mowie i piśmie.

 • arvelli_net

  Oceniono 4 razy 0

  Działamy jak psy Pawłowa - ubolewał poseł Prawa i Sprawiedliwości. - Seks to ważna sfera naszego życia...... Panie suski, nie "zapendzaj" się waść w rejony o których nie masz ani pojęcia jak wyglądają :) ani odczuć fizycznych czy psychicznych:) związanych "ze" seksem!... twój, waść, szefunio na oczy pipy nie widział a odczucia ma takie jakby orgazm z tysiącem fok miał!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX