Poncyljusz: Nie dokonam dzieciobójstwa

- Gdybym był dzisiaj na listach Platformy zabiłbym dziecko, które pielęgnowałem przez wiele miesięcy - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Paweł Poncyljusz, nowy szef klubu parlamentarnego Polska Jest Najważniejsza. Poseł zapewnia, że nie przechodzi do PO.
Paweł Poncyljusz przyjął propozycję Pawła Kowala na objęcie funkcji szefa klubu parlamentarnego PJN. Poseł przekonywał w Radiu RMF FM, że nie był to warunek jego pozostania w PJN. - Gdybym był dzisiaj na listach Platformy zabiłbym dziecko, które pielęgnowałem przez wiele miesięcy. Jeśli ktoś dokonuje takiego dzieciobójstwa to praktycznie znika z polityki. Twarz w polityce jest rzeczą niezbywalną - podkreśla.

Poncyljusz przyznał, że nie wie skąd się wziął pomysł Poncyljusza w PO. - Część tych pomysłów to bardziej rozwiązywanie problemów PO niż Pawła Poncyljusza - zapewnia.

Czołowi politycy partii rządzącej mówią o przygarnięciu do siebie niektórych polityków PJN. Media spekulują m.in. o przejściu byłej szefowej PJN do PO. Poncyljusz powiedział, że Joanna Kluzik-Rostkowska zapewniła go, że nie przechodzi do PO. - Ja jej ufam - podkreśla.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (1)
Poncyljusz: Nie dokonam dzieciobójstwa
Zaloguj się
  • arvelli_net

    Oceniono 2 razy 2

    ...tajna przewodnicząca - "baba z bazaru", zastępca - "skrytożerca parówkowy" ale właściecielem pjn -u jest nie kto inny tylko kłamczyński z koneserem "tańców na rurze" - adasiem:)... swoją drogą ciekawa przyjaźń - stary kawaler i młody kawaler:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX