Nie będzie instalacji "Prezydencja w Kubie"

Ludwik Dorn nie otrzymał od Grzegorza Schetyny zezwolenia na instalację "Prezydencja w Kubie". Przedstawi ją więc na konferencji prasowej.
Ludwik Dorn protestuje przeciwko decyzji ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego ws. powierzenia Kubie Wojewódzkiemu współtworzenia koncertu, będącego głównym punktem inauguracji prezydencji. - Pan minister może nie pamięta, ale ja pamiętam: w marcu 2008 roku w programie p. Wojewódzkiego gospodarz i jego goście wtykali zminiaturyzowane polskie flagi w atrapy psich ekskrementów - pisał na blogu.

Zdecydował się więc na przygotowanie odpowiedniego happeningu. - Planuję dwukrotną organizację wydarzenia artystycznego w dniu 1 lipca, przed gmachem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Osią zamysłu artystycznego instalacji i happeningu będzie hasło "PREZYDENCJA W KUBIE". Przygotowuję właśnie stosowne pisma o wydanie zezwolenia na instalację do pana Marszałka Schetyny i pani Prezydent Gronkiewicz-Waltz - ogłosił.

Okazało się jednak, że nic z tego nie wyjdzie. - Niestety, nie odbędzie się prezentacja instalacji artystyczno-politycznej "Prezydencja w Kubie". Po prostu Pan Marszałek Grzegorz Schetyna nie odpowiedział na moje podanie o udzielenie zezwolenia, co jest mało uprzejmą formą odpowiedzi odmownej - donosi zawiedziony poseł. Dorn jednak nie daje za wygraną.

- W Sejmie odbędzie się o 10.30 prezentacja instalacji (materiał audiowizualny i trzy kuby: gminna, powiatowa i wojewódzka) podczas mojej konferencji prasowej. Natomiast o 18.30 ul. Krakowskie Przedmieście 15/17 odbędzie się zgromadzenie publiczne, którego elementem będzie wspomniana instalacja - informuje. Na YouTubie można już zobaczyć klip z prezentacji.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (8)
Nie będzie instalacji "Prezydencja w Kubie"
Zaloguj się
 • koloratura1

  Oceniono 7 razy 5

  "Co nam zostało z tych lat..." (2005 - 2007)? - A było tak pięknie...
  Prawda, panie Dorn?

 • adalbert.13

  Oceniono 6 razy 4

  poziom fermentacji zwiększa się u tego p.posła w okolicach weekendu,
  ald.octowy, jako produkt uboczny liofolizuje resztki szarych komórek w muzgó

 • marika-live

  Oceniono 2 razy 2

  a obrażanie nawet w USA są do pewnego stopnia. Kaczyński, czy posłowie PiS-u i tak na wiele może sobie pozwolić w stosunku do Premiera i Prezydenta i nie ma żadnych konsekwencji:
  www.tvn24.pl/12691,1708962,0,1,nazwal-obame-fem-na-antenie-stracil-posade,wiadomosc.html
  Gdyby coś takiego stało się w Polsce PiS-owcy krzyczeliby o komunie i Białorusi

 • marika-live

  Oceniono 2 razy 2

  re kuja1933
  Wystarczy przeczytać wpisy PiS-owców na forach i całkiem swobodnie możecie się wypowiadać i nie szczędzicie obelg i wulgaryzmów

 • proppi

  Oceniono 2 razy 2

  Dorn jest cienki w przenosni i doslownie , takie rozbujane ego a problemy z wyslawianiem sie to wstyd. Dla kasy ( nastepna kadencja ) zrobi wszystko . szkoda czasu na takie wypociny , jest tyle innych fajnych rzeczy do oglądania ( zaraz polfinał Wimbledonu )

 • dr54

  Oceniono 4 razy 2

  Nastepny chory dziad pisowski robi z siebie malpe !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • lorenzo-medici

  0

  Eh i znowu chłopinka sobie wypił, a prosiłem przystopować.

  -Dorn Ty matole, Twój image to kibole!-

 • kuja1933

  Oceniono 2 razy 0

  koloratura1 ---->
  Wtedy chociaż można było wyrażać swoje poglądy. Teraz nie można nawet się odezwać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX