Wybory 2011. Politycy odwiedzą wyborców; PO tworzy portale, PiS tygodnik

PRZEGLĄD PRASY. PO i PiS chcą w czasie kampanii wyborczej dotrzeć do jak największej liczby Polaków za pomocą internetu i bezpośrednich spotkań. To efekt nowego kodeksu wyborczego, który zabrania stosowania w kampanii telewizyjnych spotów i billboardów.
Jak dowiedziała się gazeta, w połowie lipca Platforma uruchomi kilka portali internetowych adresowanych do konkretnych grup społecznych. Mają umożliwić nie tylko dotarcie do wyborców, ale też błyskawiczny kontakt pomiędzy osobami prowadzącymi kampanię w różnych częściach kraju.

PO planuje też kampanię bezpośrednią, czyli odwiedzanie wyborców w ich własnych domach. Na taki rodzaj kampanii główny ciężar chce też położyć PiS. W partii coraz poważniej mówi się także o stworzeniu własnych mediów. PiS przygotowuje się do uruchomienia jeszcze w wakacje nowego tygodnika. Jego kampania reklamowa mogłaby pomóc obejść zakaz płatnych spotów i billboardów.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (3)
Wybory 2011. Politycy odwiedzą wyborców; PO tworzy portale, PiS tygodnik
Zaloguj się
 • arvelli_net

  Oceniono 2 razy 2

  ... mam tylko nadzieję że pisowczyki nie wpadną do mnie w "odwiedziny" ze swoimi szwadronami... chodzi o to że nie chciałbym "odebrać" sobie życia w swojej łazience z pistoletu którego nie posiadam:)

 • jagielly10

  0

  A ktoz, Was pisiaki, oczekuje w domach?"klebowiska zmij"nikt w domu nie przyjmuje.Dobrze pisiaki ,ze informujecie, o Waszych "niecnych"zamiarach.Musze odpowiednio, naszykowac"mietle"wymoczona, w dziegciu, aby tych wyslancow "kaczystow"hofmankow,brudzinskich, plaszczakow,odpowiednio "poczestowac"

 • chri-s48

  Oceniono 1 raz -1

  Prawdziwi Polacy ,Patrioci szykujcie poczęstunek - sam Prezes J.K.będzie waszym gościem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX