Jakubiak: Wystąpienie Ziobry było fatalne, w najgorszym stylu

- Wystąpienie Ziobry było fatalne, w najgorszym stylu, bezsensowne tak naprawdę - tak Elżbieta Jakubiak komentowała w Radiu ZET wczorajsze słowa eurodeputowanego PiS. Z drugiej strony, zdaniem posłanki PJN, zachowanie polityków PiS w Parlamencie Europejskim to może być element wojny o przywództwo w partii po Jarosławie Kaczyńskim.
Jakubiak mówiła, że wystąpienie Zbigniewa Ziobry nie było na rękę prezesowi PiS. - Wydaje mi się że jest jakaś wewnętrzna wojna w Prawie i Sprawiedliwości. Zbigniew Ziobro jest wiceprzewodniczącym partii, są instrumenty także do dyscyplinowania takiego posła, myślę że on chce, aby Prawo i Sprawiedliwość przegrało wybory, to jest jego intencja od początku. Kiedy nas wyrzucano z PiS mówiliśmy, że to jest manewr Ziobry, który widzi siebie w roli prezydenta RP w roku 2015, ale na pewno nie widzi siebie w roli osoby, która będzie pracować dla Polski. Nie będę żałować Jarosława Kaczyńskiego, oddając wszystko w ręce jednej frakcji sam sobie zafundował ten los - mówiła w Radiu ZET Elżbieta Jakubiak.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (6)
Jakubiak: Wystąpienie Ziobry było fatalne, w najgorszym stylu
Zaloguj się
 • aldisek

  Oceniono 7 razy 5

  Ziobro nie powinien zostać europosłem. Wypowiedż innego europosła (Polaka), gdy odnosił się do jego wypowiedzi zakończyła się słowami: Pana Ziobry już tu niema, jak zwykle. Poprzeeni cały tydzień widzieliśmy go w Sejmie. Czy za ten okres również pobierał diety w Brukseli? Ponadto wypowiedzi Ziobry i Kurskiego to tzw "GLĘDŹBA",jak to określił poseł i reżyser pan Kutz.

 • kolega77

  Oceniono 7 razy 5

  A my powtarzamy - tak trzymajj Zbyniu!!!!. Twoje wystąpienie to walenie w "kaczy kuper"aż miło. Bis będzie mile widziany,

 • adalbert.13

  Oceniono 4 razy 4

  Gie prawda, wszyscy tam zacieracie raciczki z radości że wydarzyło się coś nie pomyśli
  waszych przeciwników. W przypadku tej kobiety na 99,99 % - się posikała z radochy.

 • j4s4

  Oceniono 2 razy 2

  Podobnie jak jej niedawny jeszcze prezes powinna zażywać kwas glutaminowy po to aby pamiętała jak pyszczyła dokładnie to samo co komisarz zet kwadrat!

 • radoslav85

  Oceniono 4 razy 2

  TOK.FM! Po co w ogóle cytujecie tę wywłokę?

 • czytelnik52

  Oceniono 4 razy 2

  Im częściej PJN będzie pokazywało piękną Elę Jakubikową, tym bardziej maleją szanse na przekroczenie progu 3%.
  Jeżeli ktoś twierdzi, że zna się na wszystkim, to znaczy, że głupi jest.
  Ta nauczycielka z zawodu, gotowa jest na wszystko, by tylko kasa się zgadzała, by tylko nie wracać na wieś do ukochanego zawodu za 1800zł. Eluś Jakubikowo! skoro wszystko i na każdy temat wiesz, to pojmij wreszcie, że do sejmu już nigdy nie wejdziesz. NIGDY!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX