''Lis popełnia podwójny grzech''. Szybka riposta Ziobry

Kłamstwo i donosicielstwo zarzuca redaktorowi naczelnemu "Wprost" Zbigniew Ziobro, europoseł PiS. Chodzi o stwierdzenie dziennikarza, jakoby słowny atak Ziobry na Donalda Tuska w Parlamencie Europejskim był ukartowany dużo wcześniej. O odpowiedzi eurodeputowanego informuje "Kampania na żywo".
Chodzi o słowa wypowiedziane przez redaktora naczelnego "Wprost" w Poranku Radia TOK FM. Lis mówił, że wszystko, co Ziobro zarzucał Donaldowi Tuskowi w Parlamencie Europejskim podczas prezentacji polskich priorytetów, miało "psuć krew prezesowi" Prawa i Sprawiedliwości i było dokładnie wcześniej przygotowane. - Z tego co słyszałem, w samolocie do Brukseli panowie Kurski i Ziobro naradzali się dość głośno. Koledzy eurdeputowani już parę dni wcześniej wiedzieli, że taka akcja będzie wykonana - opowiadał Lis w Poranku Radia TOK FM.Zbigniew Ziobro już zdążył odnieść się do tego, co mówił szef "Wprost". Jego wypowiedź przytacza Tomasz Machała w serwisie "Kampania na żywo": "Jeżeli Tomasz Lis zajmuje się donosami anonimowych donosicieli, to jest to miarą jego rzetelności dziennikarskiej. Jeżeli chce korzystać z takich źródeł, to może to robić, pod warunkiem jednak że nie będzie upowszechniał instynuacji, kłamstw i kłamstewek. Lis popełnia podwójny grzech: donosicielstwa i insynuacji. Tomasz Lis powinien mieć na względzie odpowiedzialność zarówno sądową, jak i dziennikarską".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (35)
''Lis popełnia podwójny grzech''. Szybka riposta Ziobry
Zaloguj się
 • franz-ignac

  Oceniono 15 razy 15

  Jestem skłonny spokojnie uwierzyć p. Tomaszowi Lisowi. Miałem wątpliwą przyjemność niegdyś lecieć samolotem z p. Jackiem Kurskim na trasie Gdańsk Warszawa. Siedziałem obok tego jegomościa. Za nami siedział p. Marian Piłka. Cały samolot był ich. Głośno, bez grama zażenowania komentowali różne kwestie około-polityczne nie przejmując się obecnością reszty pasażerów. Obserwowałem tylko kiwające się z zażenowania głowy współpasażerów. Kurski był na tyle chamski, że spokojnie i głośno wygłosił opinię na temat pewnej dziennikarki telewizyjnej, w której programie miał się pojawić, że "<nazwisko> jest głupia ale za to złośliwa". Obrzydzenie... reprezentacja narodu, pożal się Boże...

 • fagusp

  Oceniono 15 razy 15

  Najciekawsze w tej wypowiedzi jest to, że Ziobro wcale nie zaprzeczył prawdziwości słów Lisa.
  Ciekawie kiedy wypadają najbliższe Idy marcowe?

 • czarna.beata

  Oceniono 15 razy 13

  skoro kłamał to donos nie miał miejsca p.Ziobro.

 • duokwak

  Oceniono 16 razy 12

  Zbyniu,a co ty qrwa wiesz o odpowiedzialności?

 • chri-s48

  Oceniono 15 razy 11

  @srololot
  czytam twoje komentarze i w związku z tym mam pytanie - kto ci nasrololocił w głowie ,że jesteś
  taki zbulwersowany Lisem. Ja myślę,że wszystkie cechy które zauważyłeś u red. Lisa głęboko
  tkwią w tobie dlatego masz problem z prawidłowym rozpoznawaniem rzeczywistości.
  Życzę powodzenia w leczeniu.

 • granw

  Oceniono 13 razy 9

  naj lepiej wyciszyć,cały pis ,POLSKA odpocznie od krętaczy.

 • aldisek

  Oceniono 13 razy 9

  Lisu uderzył w stół a nożyce się odezwały. Ziobro jest wściekły, że za głośno rozmawiał z Kurskim o tym, jak wysiudać Kaczyńskiego. Teraz będzie się musiał pożegnać i z Kurskim i z PISem, Kurkiemu nie zależy na kimś, kto mu nic nie załatwi ani na kimś, kto traci zaufanie szefa. On teraż bezie walczył o swoją skórę,

 • czarna.beata

  Oceniono 13 razy 9

  Franz-wcale mnie to nie dziwi ,mozna sie takiego zachowania po tym buraku spodziewać,ale juz nie długi czas tego buractwa.

 • cleryka

  Oceniono 14 razy 8

  "Psucie krwi{ było skierowane do premiera Donalda Tuska,a nie kaczyńskiego. Kacxzyński o wszystkim wiedział i akceptował, To ten mały człowieczek,tak ma!,Krecik tak ryje,aby ryjka nie wysunąć na powierzchnię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX