Ziobro i szef kampanii PiS u Kaczyńskiego. Ma być pokój

Panowie Ziobro i Poręba w obecności prezesa wyjaśnili różnicę zdań między sobą. Sprawę uważam za zamkniętą - mówi ?Gazecie? rzecznik PiS Adam Hof man.
Jarosław Kaczyński zarządził pokój. - PiS szkodził konflikt wewnętrzny, który wybuchł po debacie w Parlamencie Europejskim. Gdy Donald Tusk przedstawiał europosłom cele polskiej prezydencji, europoseł Zbigniew Ziobro oskarżył go o tłumienie wolności słowa.

W piątek Ziobro i Poręba rozmawiali w obecności Jarosława Kaczyńskiego. Ziobro powiedział, że konsultował z samym prezesem swoją wy po wiedź w europarlamencie. - Zachowałem się lojalnie wobec partii - przekonuje były minister sprawiedliwości.

Cały tekst w internetowym serwisie "Gazety Wyborczej" >>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (4)
Ziobro i szef kampanii PiS u Kaczyńskiego. Ma być pokój
Zaloguj się
 • adalbert.13

  Oceniono 2 razy 2

  " Jarosław Kaczyński zarządził pokój." który należy osiągać maksymalną ilością granatów
  wrzuconych do polskiego politycznego szamba i zwiększoną celnością strzałów w medialną potylicę . A przedpokój pomalują suski z klempą w ramach korpusu.

 • czarna.beata

  Oceniono 2 razy 2

  menty społeczne,za grosz godności i honoru.znowu uprawiaja fałszywa polityke pokoju byle dorwac się do stołka.obrzydliwe karły.

 • neumarkt

  Oceniono 1 raz 1

  Im więcej będą "wyjaśniać", tym staje się oczywistą oczywistością, że w PISie rozgorzała wojna na śmierć i życie! Co by jednak nie mówić, to pan brezes od czasu do czasu błyskał inteligencją czego u panu ZERO Ziobrze, trudno się doszukać! On przypomina najprostsze narzędzie rolnicze - CEP! tak jak jego kompani-spiskowcy! Jeżeli ci panowie liczą, że wykołują prezesa to bardzo się mylą! On jest przez lata zaprawiony w przekrętach, kłamstwach, konfabulacjach i spuszaniu z biegiem sedesowej wody swoich przeciwników jawnych czy skrytych! Na dodatek posiada na swoich usługach "janczarów-czynowników" , którzy zwęszą o doniosą o spisku zanim on się zalęgnie w główkach Ziobry, Kurskiego and Coo!
  Czarno widzę szanowni pretendenci do tronu, szefunio już wie, że dążycie do kolejnego przerżnięcia wyborów i prezes przyparty do ściany, gotów jest podjąć decyzję o zapisaniu się do PO!

 • wojtekd38

  Oceniono 2 razy 0

  ZIOBRO tak trzymac. TY jestes najlepsza promocja PO Dzieki Tobie PO uzyska 55% wyborcow. Moze ci pomoze Kurski i Legutko to PO dojdzie do 65%

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX