Kolejni byli posłowie PJN dołączą do klubu PO

Jutro wieczorem byli posłowie PJN Jan Filip Libicki i Jacek Tomczak zostaną przyjęci do klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. Wiceszef klubu PO Sławomir Rybicki potwierdził, że politycy zgłosili akces do klubu i jutro wieczorem ma zapaść decyzja w tej sprawie.
- Sądzę, że to formalność, ale zgodnie z regulaminem klubu przyjęcie w poczet nowych członków, szczególnie z innych formacji, wymaga głosowania - powiedział Rybicki. Dodał, że są to wyróżniający się posłowie, więc na pewno w klubie znajdzie się dla nich praca.

W zbliżających się wyborach parlamentarnych obaj politycy najprawdopodobniej wystartują z list Platformy Obywatelskiej. Jacek Tomczak będzie się starać o mandat poselski z Wielkopolsce, Jan Filip Libicki w tym samym regionie będzie kandydować do Senatu.

Obaj politycy odeszli z partii Polska Jest Najważniejsza po czerwcowym kongresie, na którym szeregi ugrupowania opuściła Joanna Kluzik - Rostkowska. Decyzję o odejściu tłumaczyli głębokim kryzysem w partii i brakiem wyraźnego odcięcia się od Prawa i Sprawiedliwości.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Kolejni byli posłowie PJN dołączą do klubu PO
Zaloguj się
 • siarymon

  Oceniono 2 razy 2

  ja bym tych baranów nie przyjął spowrotem do PO raz odeszli i koniec nie ma powrotów,po odejściu z PO do PJN opluwali PO a teraz wracają dla mnie są to ludzie bez honoru i nie godni zaufania

 • paw73

  Oceniono 1 raz 1

  Libicki dzień połykania własnego języka.
  SOBOTA 11.06.2011 - Tusk mówił :"Nasz rząd nie będzie się kłaniał związkowcom, ani klękał przed księdzem"!!! Poniedziałek 13.06.2011 Ustawa zwana "lex Rydzyk", autorstwa posła Jana Libickiego PJN, miała zakończyć promowanie jednej opcji politycznej na antenie Radia Maryja. W Sejmie projekt nie zyskał wsparcia.
  POSŁOM PLATFORMY ZAKAZANO PODPISYWNIA SIĘ POD USTAWĄ- WIELKA HIPOKRYZJA TUSKA I JEGO PO!!!
  JESZCE WIĘKSZA HIPOKRYZJA LIBICKIEGO, KTÓRY POSZEDŁ DROGĄ KLUZIK ROSTKOWSKIEJ -PiS PJN PO!!!
  PLATFORMĘ WZMOCNI JESZCZE KRZYSZTOF KONONOWICZ !
  www.youtube.com/watch?v=v7kIOkSTpeQ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX