"Prezesie, nie jestem ukrytą opcją niemiecką" - przerobili spot PiS-u [WIDEO]

Od ostrych słów pod adresem Jarosława Kaczyńskiego zaczyna się "poprawiona wersja" spotu wyborczego PiS. Anonimowy internauta stworzył alternatywny dubbing, który zmienił wydźwięk reklamówki. Teraz bohaterowie nagrania wytykają Kaczyńskiemu jego uprzedzenia.
"Słowa prawdy 2 - nowa odsłona kampanii Prawa i Sprawiedliwości, wersja poprawiona" - tak nazywa się filmik, który wczoraj pojawił się na YouTube. Zamiast emerytki, matki, studentki, rolnika i mechanika wypowiadają się w nim Ślązaczka, dziennikarka, internautka, lekarz i przedsiębiorca. Twórcy przeróbki dodali tylko nową ścieżkę dźwiękową i przerobili napisy, które identyfikują bohaterów nagrania..

Autorzy spotu przypominają niechęć Kaczyńskiego do internautów, lekkość z jaką stawiał lekarzom korupcyjne zarzuty i jego wiarę w teorie spiskowe. Ironiczna przeróbka kończy się dobitnym tekstem pod adresem Kaczyńskiego: "Ładny spot to za mało, liczy się jeszcze szacunek".

"Nie bójmy się krytyki"

Nowe spoty wyborcze Prawa i Sprawiedliwości pojawiły zaledwie kilka dni temu. Według rzecznika PiS Adama Hofmana, mówią one "bolesną prawdę" o Polsce pod rządami PO. Bohaterzy spotów zwracają się do premiera Tuska, mówiąc m.in.: "Nie jestem obciachem, jestem Polakiem".

- Powinniśmy krytykować, nie powinniśmy się bać. Nie powinniśmy być zakompleksieni, że nie wolno marudzić, bo Polska się buduje. Nieprawda - w Polsce się za mało buduje, za wolno, Polska się za mało rozwija. Polacy mają prawo to powiedzieć i właśnie w tych spotach to mówią - na poniedziałkowym spotkaniu z dziennikarzami szef sztabu PiS Tomasz Poręba, akcja ma na celu przywrócenie Polakom prawa do krytyki.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (18)
"Prezesie, nie jestem ukrytą opcją niemiecką" - przerobili spot PiS-u [WIDEO]
Zaloguj się
 • oghana7

  Oceniono 16 razy 16

  NIGDZIE W POLSCE NIE MA TYLE PODLOSCI ,ZAWISCI ,NIENAWISCI JAK W PISIE .CZY ZNACIE PISOWCA USMIECHNIETEGO ,RADOSNEGO ,ZYCZLIWEGO ?JEST TAKI KTOS ?WSZYSCY MAJA OBRAZONE ,WSCIEKLE I ZACIETE GEBY JAKBY ZAPOMNIELI ,ZE ISTNIEJE USMIECH I ZYCZLIWOSC .TO REZULTAT DZIALANIA KACZYNSKICH I RYDZYKA -OSKARZAC ,OPLUWAC ,INSYNUOWAC -TAKIE CHRZESCIJANSTWO STOSOWANE -JAK TO W SEKCIE .

 • arvelli_net

  Oceniono 17 razy 15

  ..... zero agresji a jaki cios w gniazdo pisowców:)

 • koniepobetonie

  Oceniono 15 razy 13

  Baaaardzo dobry spot. Ale mi się podoba !

 • mamabpl

  Oceniono 15 razy 13

  Coś pięknego. Po przeróbce ten spot ma sens, bo w oryginale to jak "czeski film" - nie wiadomo o co chodzi.

 • j4s4

  Oceniono 12 razy 10

  Ale zapomnieli ( autorzy ) nowych spotów podziękować za troskę!

 • j4s4

  Oceniono 10 razy 8

  I tak trzymać! Precz z korupcyjnymi reżyserami i innymi komisarzami ludowymi Biało Carnym i Zet Kwadrat!

 • pieprz.i.sol2011

  Oceniono 10 razy 6

  super POmysł !
  POpieram :-)

 • vikot2

  Oceniono 4 razy 4

  wildenergy
  Hahaha jak to ciężko zrozumieć pewne tematy... W spotach PIS zwykli ludzie wypominają Tuskowi niegospodarność a spotach PO zwykli ludzie wcielają się w rolę polityków którym zarzuca się że ich działanie bardziej sprzyja interesom sąsiednich krajów.
  --------------------------------------------
  To nie zwykli ludzie wypominają, to najemnicy Cugier-Kotki bis, i Cugier-Koty bis.
  Jak to się skończyło dla Cugier-Kotki wszyscy wiedza, źle.
  Próbowano zrobić z niej ofiarę (patrz słynna prowokacja Kurskiego, z niby pobiciem), ale za usługę nie zapłacono.
  Taka jest PISdzielska sprawiedliwość.

 • kicior99

  Oceniono 4 razy 4

  nie jestem trajkotkiem, jestem Polakiem mówiącym z sensem i do rzeczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX