Wybory 2011. Konflikt między Gosiewską a Kempą?

Beata Kempa, szefowa regionalnego PiS-u, zaproponowała wdowie po pośle Gosiewskim miejsce na liście do Senatu. A Gosiewska woli Sejm - podaje ?Gazeta Wyborcza?.


"Gazeta" pisze o konflikcie między Kempą a Gosiewską. - Pani Kempa robi wszystko, aby umniejszyć rolę pani Gosiewskiej wwyborach. Najchętniej chciałaby, żeby w ogóle nie startowała w Świętokrzyskiem, ale to się raczej nie uda - mówi anonimowo jeden z byłych działaczy regionalnych PiS.

Potwierdza to też inny działacz, a sama Kempa przyznaje, że zaproponowała Gosiewskiej start w wyborach do Senatu.

Z kolei Gosiewska w rozmowie z regionalnym "Echem Dnia" twierdzi, że rozmawiały, ale o starcie w wyborach do Sejmu. - Nie zabiegam o pierwsze miejsce na liście, tylko jakieś kolejne - dodała Gosiewska.

Więcej o sprawie oraz o kieleckiej liście PiS w "Gazecie Wyborczej".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (32)
Wybory 2011. Konflikt między Gosiewską a Kempą?
Zaloguj się
 • adalbert.13

  Oceniono 17 razy 15

  podsycać, umiejętnie podsycać
  jedna warta drugiej

 • alexoi77

  Oceniono 17 razy 15

  Posłowie którzy chcą reprezentować dany region powinni byc z nim związani Powinno to byc miejsce ich życia i działalności społecznej Paniom z Sycowa i Wypi...wa dziękujemy Pan Gosiewski tez desant z W-wy

 • neronek1

  Oceniono 16 razy 14

  ten babokoń pcha się do koryta ?
  w mordę jeża wstydu nie ma ! ale co to dla nich wstyd ?

 • bibumeczek

  Oceniono 11 razy 9

  " Po trupach byle do władzy "!!!!! To już nie żenada, to wielka hańba dla Beatki !!!! Podobnie jak Kaczorek wykorzystuje śmierć " nieudacznika " męża dążąc do władzy. !!! Czyżby chciała kontynuować " jego dzieło " ???? Z niecierpliwością czekam na pojawienie się następnych kandydatek po poległych w katastrofie członkach PiS-u pań: Błasik, Putra i innych. Zadośćuczynienie musi zostać dokonane!!!! Czasu do wyborów coraz mniej !!!!!!!!!!

 • tadestades

  Oceniono 7 razy 7

  Bycie drugą żoną bohatersko poległego budowniczego peronów to wystarczająca zasługa by być senatorem lub posłem? Tak ciężko z nim było żyć?

 • grubymisiek1

  Oceniono 7 razy 7

  Trzeci świat. Cipolom się wydaje, że polityka, to rodzinny biznes. Czymże się zasłużyła ziemi kieleckiej Gosiewska poza tym że uprzyjemniała (?) Gosiewskiemu życie? Każdemu tłumokowi, który pokaże się w telewizji wydaje się, że może zostać posłem. Jednomandatowe okręgi przetrzebiłyby miernoty z dobrym samopoczuciem.

 • bezspokoju

  Oceniono 9 razy 7

  Obydwie są siebie warte. Sądziłem, że sama Kempa to za dużo, a tu jeszcze umartwiona wdowa smoleńska - Gosiewska po trupie męża pcha się do koryta. Wprost nie mogę doczekać się informacji o kompetencjach pani Gosiewskiej, o jej nagłej potrzebie służenia Polsce wiedzą, doświadczeniem i żarliwym patriotyzmem.

 • tades1

  Oceniono 9 razy 7

  bardzo przyjemnie patrzeć jak się zagryzają ,
  czyli jednak nie dobro partii jest dla nich najważniejsze tylko stołki

 • bosakowska

  Oceniono 6 razy 6

  Przecież te ćwoki na zmywak się tylko nadają!!!!A swoją drogą do sejmu na trumnie jedzie juz Gosiewska nr 1(małgorzata)Gosiewska nr 2(beata)miała do senatu,babcia Gosiewska(stary komuch)i kuzyn Jerzy Gosiewski jadą do sejmu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX