Młodzieżówka PiS kpi z Tuska: premier z wytrzeszczem, w peruwiańskiej czapeczce

PiS, tym razem młodzieżówka partii, apeluje do Platformy, by zrezygnowała w kampanii z billboardów i spotów. Młodzi PiS przynieśli dzisiaj pod kancelarię premiera plakat z Donaldem Tuskiem, który groźnie wytrzeszcza oczy, ma na sobie peruwiańską czapkę i z palcem celuje w odbiorcę: "Premier Tusk".
Wczoraj do rezygnacji z billboardów namawiał PO poseł Joachim Brudziński , dzisiaj delegacja Forum Młodych PiS przyszła pod kancelarię premiera z tekstem zobowiązania, pod którym premier miałby się podpisać.

"Plakat z Tuskiem można powiesić w domu"

Szef młodzieżówki Marcin Mastalerek powiedział, że jeśli premier uznał spoty i billboardy za stratę pieniędzy, to jako przewodniczący PO powinien być konsekwentny i zobowiązać się do nieużywania ich przez kandydatów tej partii.

Forum przygotowało dla premiera "alternatywną formę reklamy wyborczej" - niewielki plakat, który- jak mówił Marcin Mastalerek - każdy mógłby powiesić u siebie w domu. Na plakacie widać premiera z groźnym wytrzeszczem, w peruwiańskiej czapeczce i z palcem wycelowanym w odbiorcę. Jest też podpis: "Premier Tusk".

"Mamy dać się PiS-owi linczować?"

Wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski z PO powiedział, że Platforma zastosuje w kampanii takie środki jakie uzna za stosowne. Jego zdaniem po decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który uznał zakaz używania billboardów i spotów za niezgodny z konstytucją, kampania będzie ostra i brutalna.

Wicemarszałek powiedział, że Platforma zastosuje w kampanii takie środki jakie uzna za stosowne i z billboardów nie zrezygnuje, bo nie może być bezbronna wobec ataków PiS. - PiS nie może żądać od nas żebyśmy się dali bezkarnie linczować - nie damy się, panowie z PiS-u - powiedział Stefan Niesiołowski.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (18)
Młodzieżówka PiS kpi z Tuska: premier z wytrzeszczem, w peruwiańskiej czapeczce
Zaloguj się
 • czytelnik52

  Oceniono 6 razy 6

  Młode pisowskie synki czynią wszystko, by dostrzegł ich prezes.
  Poprzez takie akcje chcą dostąpić zaszczytu bycia bliskimi, małymi oraz wiernymi kundelkami - a nóż coś im skapnie?
  Tyle wasze, co sobie poszczekacie!!!

 • keptyn

  Oceniono 9 razy 5

  Już trzeba totalnie nie myśleć, żeby przyczepiać się do DT mając na zapleczu już wielokrotne zarzuty o kurdupla z facjatą kartofla. Rosną następne zastępy takich, co sprawdzą komuś za kołnierzem mając samemu brud.
  Polityka to nie konkurs piękności ale jeśli tak by nawet było to rzeczona młodzieżówka wybitnie nie ma się czym pochwalić - jeśli chodzi o przywódcę.

 • sirseb

  Oceniono 7 razy 5

  żałosna jest ta młodzież pisowa.

 • jo5348

  Oceniono 5 razy 5

  zero wpisów i nic dziwnego. Po co męczyć klawiaturę, żeby komentować pis-odbicia pis-smarkaczy.

 • oreganoboy

  Oceniono 4 razy 4

  Znowu strzał w stopę

 • wojtekd38

  Oceniono 4 razy 4

  Czy ONI nie widza jak wyglada ich lider na wysokich obcasach bez zony konta komputera i rowera ?????????

 • adalbert.13

  Oceniono 4 razy 4

  nie jest źle, mogli mu dokleić piwo bezalkoholowe i fiolkę z lekami które się bierze ale nie łyka

 • duokwak

  Oceniono 5 razy 3

  Nie mogę się doczekać kiedy Pan Palikot zacznie drzeć łacha z PiSiorów.Wiele rzeczy,które mówi to niestety prawda.Smutna prawda o polskiej polityce.

 • qwert-4

  Oceniono 2 razy 2

  i tylko tyle maja do powiedzenia ,
  co za prymitywna `` mlodziezowka`` , a mozgi chociaz macie , takie tyciu tyciu ,
  jaki pan taki kram , olac !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX