Reżyser "Foresta Gumpa" nakręci remake "Żółtej łodzi podwodnej". Kto zagra Beatlesów?

Choć informacje o planowanej przez Roberta Zemeckisa realizacji remake'u "Żółtej łodzi podwodnej" docierały do nas od jakiegoś czasu, to dopiero teraz pokonany został kolejny etap. Jest już obsada!
Główne role zagrają w filmie aktorzy, przynajmniej w Polsce, mniej znani. W postać Johna Lennona wcieli się Dean Lennox Kelly, który wystąpił w serialu BBC "Robin Hood", Paula McCartneya zagra Peter Serafimowicz (związki z polskością bardzo dalekie i nieeksponowane), znany z filmu Zemeckisa "Opowieść wigilijna" Carry Elwes będzie George'em Harrisonem, a Adam Campbell ("Wielkie kino", "Komedia romantyczna") Ringo Starra.

Zemeckis, który najbardziej kasowe filmy nakręcił w latach 80. i 90. (m.in. "Miłość, szmaragd i krokodyl", "Powrót do przyszłości", "Kto wrobił królika Rogera?", "Forest Gump" - Oscar za reżyserię w 1994 r.) od pewnego czasu zajmuje się filmami animowanymi posługując się metodą performance capture 3D - trójwymiarową techniką przechwytywania ruchu. W tej konwencji nakręcił swój ostatni film "Opowieść wigilijną" z główna rolą Jima Carreya.

Ta sama technika ma zostać użyta przy "Żółtej łodzi podwodnej". Na film, pełen oczywiście muzyki Beatlesów, przyjdzie nam poczekać przynajmniej do lata 2012 r.

DOSTĘP PREMIUM