Sylwester w Krakowie: "Rozku...imy tę imprezę!" [WIDEO]

Przekleństwa, sikanie i obrażanie ochroniarza - taki filmik dokumentujący sylwestra na rynku w Krakowie umieściła w internecie jedna z głównych gwiazd imprezy - DJ Robert M. Swoje dzieło promuje pod logiem miasta.
 "Rozdupcamy to miasto"! - krzyczy Dj Robert M., a za kulisami, dla odważniejszych dodaje "Rozkur...amy". Potem jest już tylko lepiej. Najpierw kamera pokazuje artystę oddającego mocz, potem mówiącego do ochroniarza, że może "pocałować go w dupę". Wszystko to pod miejskim logiem "Wow Night", którym miasto promuje imprezę i za którą płaci niemałe pieniądze.

Filmik obejrzała Magdalena Łukasik z Krakowskiego Biura Festiwalowego. - Robert M. ma prawo pokazać swoją własną wersję z tej imprezy - tłumaczy Łukasik - Na pewno będziemy z nim rozmawiać i prosić o usunięcie fragmentów, które mogą być bulwersujące czy obraźliwe, żeby nie kojarzyły się z działalnością miasta - zapewnia. Ale po chwili dodaje, że taka właśnie jest specyfika kultury klubowej, a impreza sylwestrowa była skierowana do konkretnego targetu.

Z tym nie zgadza Dj Albert, muzyk z kilkunastoletnim doświadczeniem. - Zabrakło tam jeszcze tylko jodłowania w stylu: Jazda! jazda! - twierdzi - W ten sposób facet, który robi całkiem niezłą muzykę klubową sprowadza ją do poziomu zwykłego koncertu disco polo - kwituje.

Ale miasto twardo obstaje przy swoim. - Znamy jego twórczość, wiemy jak występuje, jaki ma kontakt z fanami - tłumaczy Łukasik w rozmowie z TOK FM - i to jest o wiele ważniejsze niż te kilka słów za dużo, które powiedział.

Co nakłoniło Roberta M. do zamieszczenia tego filmiku o swoim występie - niestety nie wiemy, bo jego menadżerka nie odbierała dziś telefonu.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (37)
Sylwester w Krakowie: "Rozku...imy tę imprezę!" [WIDEO]
Zaloguj się
 • dawno.urodzony

  Oceniono 7 razy 5

  chyba wszystkie tegoroczne plenerowe Sylwestry sięgały dna w sensie artystycznym...rozumiem potrzebę pewnego populizmu ale zapraszanie, a tym samym opłacanie i promowanie, kogoś takiego przez urzędników miejskich, jest po prostu skandalem i Pani Łukasik powinna powinna zostać zwolniona z pracy za schlebianie takim gustom muzycznym i zapraszanie takich prymitywów...w dodatku, w pewnej części, za moje pieniądze. Miejsce dla takich "popisów" jest w klubach.

 • sunim

  Oceniono 5 razy 5

  Ale dno. Eeeelooo...
  Disco Polo-elo kilku wieśniaków.

 • mg_0

  Oceniono 4 razy 4

  co-za-porażka. Co to w ogóle za idiota? Nie znam go..

 • nintom

  Oceniono 4 razy 4

  jak by powiedział poseł Kurski 'ciemny lud to kupuje' to i Robert zarabia

 • snurfik

  Oceniono 4 razy 4

  "eeeeeeeeeelo" - to jedyne co ten przygłup potrafi najlepiej.

 • anty-katotalib

  Oceniono 3 razy 3

  Kto by pomyślał, takie rzeczy w królewskim Krakowie !?!? Miasto bardów, intelektualistów i poetów. Nie to co warszafka, tam to przecież sama hołota i prostactwo. Gratuluję udanej imprezy.

 • esteta50

  Oceniono 5 razy 3

  To co teraz nazywa sie impreza plenerowa to zwykle chamstwo i wybieg dla zyjatek nie majacych pojecia o etykiecie i dobrym wychowaniu. Nie mówie juz o wadze takiej imprazy jak SYLWESTER : wieczorowa garderoba, muzyka do tanca live (w najlepszym stylu ) i wszystko to co sie z tym wiaze. Te wszystkie spedy na rynkach i placach miast to jest dla ludzi, którzy nie potrafia tanczyc, nie wiedza nic o muzyce tanecznej ale sa pecjalistami od picia na otwartym powietrzu i niesamowitych ryków pod niebiosa. Az dziw,ze miasta wyrzucaja tyle pieniedzy na takie halasy, zamiast we wszystkich dostepnych salach urzadzac starego Sylwestra, na który tacy pseudomuzycy nie beda mieli wstepu.

 • johnny-kalesony

  Oceniono 3 razy 3

  Dlaczego nazywa się uprawiających tego rodzaju działalność "muzykami"?

 • sirseb

  Oceniono 3 razy 3

  hehehe ale wiesniak
  "eeeee-lo" buhahahaahhahahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX