Katy Perry skopiowała Lady Gagę. Popowa wojna na szczycie

Od kosmicznego klimatu po niewiarygodnie długie paznokcie. Nawet wierni fani Katy Perry przyznają, że nowy teledysk do 'E.T. (Extra-Terrestrial) "dziwnie przypomina" ostatni teledysk królowej popu do "Born This Way". A to tylko część starcia dwóch wokalistek.
Zaczęło się od tego, że nowy singiel Katy - nagrany w duecie z Kanye Westem 'E.T' - zepchnął przebój Lady Gagi ze szczytu amerykańskiej listy przebojów Billboardu. A po czwartkowej premierze "nieziemskiego" klipu Perry walka rozgorzała na dobre.

Zamiast właściwych Katy Perry chmur z waty cukrowej, deszczu lizaków i różowej szminki widzimy ją jako nieziemskiego Avatara z dramatycznym makijażem, przechodzącego szokującą transformację w kosmosie. Coś Wam to przypomina?

Klip już dwa dni po premierze miał 5 milionów odtworzeń na YouTubie (obecnie ma już ponad 10 milionów!), ale krytycy, komentatorzy, a nawet fani samej Katy nie są zachwyceni. Na Twitterze zaroiło się od niewybrednych komentarzy fanów Lady GaGi: "Katy Perry chce być bardziej Gaga niż Lady GaGa. Żałosne", a LA Times podsumował klip jako "krańcowo nieoryginalny".

Kto wygrywa popowy pojedynek?
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM