Komentarze (99)
Koniec 36. pułku: piloci dowiedzieli się z mediów. "Gdzie znajdziemy pracę?"
Zaloguj się
 • biedron78

  Oceniono 12 razy 12

  ciekawe, bo jeszcze niedawno gardłowali, że mało zarabiają i generalnie to robią łaskę, że pracują dla wojska. bo przecież w prywatnych liniach zarobiliby że ho ho!

  rada ode mnie: prywatny przewóz osób. kupić z ostatniej wypłaty 15-letniego passata w dizlu i można śmigać. dalej w branży transportowej.

 • fiwan78

  Oceniono 11 razy 11

  "Gdzie znajdziemy prace" - a co mnie to interesuje. Moze w McDonaldzie. Jak ja strace prace to nikt nie bedzie płakał. Jak jestes facetem, to sie weź w garść płaczku i kombinuj. Polaczkowe marudzenie

 • hooligan1414

  Oceniono 11 razy 11

  "w Polskich Nagraniach dziadek, wezma cie tam na lowce talentow"
  a tak na powaznie - w czasie moich kontaktow z MONem jakis miliard razy slyszalem od trepostwa jacy to oni niesprawiedliwie poszkodowani - same asy, debesciaki, super profesjonalisci robiacy super robote - a podobno tacy niedocenieni. W zwiazku z tym zgaduje, ze u dowodcy 36 specpulku urywaja sie telefony od linii lotniczych calego swiata

 • l.george.l

  Oceniono 10 razy 10

  Mogą przesiąść się na taksówki, jeśli ktoś odważy się być ich pasażerem.

 • rulz007

  Oceniono 10 razy 10

  a co Kowalski ma powiedzieć? więc odpowiedź brzmi "g* Nas to obchodzi! " zatrudnij się chłopie w lidlu,albo biedronce.. miliony osób nie maja nawet szansy zadania takiego pytania.

 • cmok_wawelski

  Oceniono 9 razy 9

  niektorzy lotnicy najwyrazniej przegapili na tablicy przyzadow taka duza na czerwono mrygajaca od 10 kwietnia 2010 lampke ostrzegawcza wielkosci latarni morskiej z napisem: END OF BAJKA! EXIT!

 • urhan

  Oceniono 9 razy 9

  Nie ma co ronić łez, bo w kraju podobne tragedie dotknęły więsze rzesze pracowników, a zapewne każdy z panów oficerów już dawno uzyskał m u n d u r o w e przywileje emerytalne...

 • albrecht_kalba

  Oceniono 8 razy 8

  "Gdzie znajdziemy pracę?" - Radźcie sobie, przecież jesteście specjalistami w swoim fachu, przecież jesteście elitą. Radźcie sobie jak miliony Polaków którzy codziennie wykonują swoją ciężką nisko płatną pracę. Radźcie sobie, przecież mamy wolny rynek.

 • za2ra

  Oceniono 8 razy 8

  Drodzy panowie, zostancie za wszelką cenę w wojsku, bo w sektorze prywatnym jak im pokażecie CV z 36 pułkiem to się przeżegnają. W wojsku, z jego standardami możecie jeszcze długo popracować, a kto wie, może nawet zrobić karierę.

  W lotnictwie cywilnym obowiązują standardy i umiejetności, których przyswojenie może być zadaniem zbyt karkołomnym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX