Komentarze (58)
Politolog: SLD podjęło autodestrukcyjne decyzje. Komentowanie ich to "nieelegancka perwersja"
Zaloguj się
 • miroo

  Oceniono 15 razy 13

  "Nie wyobrażam sobie innego kraju, w którym w dobie kryzysu, przy dwóch partiach prawicowych, które zyskują 80 proc., przy takim konserwatywnym i zaściankowym kościele katolickim, który forsuje średniowieczne prawa regulujące nasze życie,(...)"

  Racja - ale polacy nie są rozgarnięci dlatego tak jest...
  80%... nie ma bardziej cofniętego kraju...

 • cookies9

  Oceniono 13 razy 11

  :... prezes pokazał swoją łagodną twarz i zaczął nagle lubić Polaków"

  ale my go nie lubimy - 'pchła szachrajka'

 • koko-8-pl

  Oceniono 11 razy 7

  Oj to dobrze,profesorze Markowski. Niech Palikot wygra. Mam dość tych meduz.

 • fedor21

  Oceniono 7 razy 7

  Pis w miejscu twarzy ma bezkształtną masę

 • balbina1_0

  Oceniono 11 razy 7

  Dopóki "Plastuś" będzie na czele SLD- nie wyjdą z dołka a szkoda, bo mocna i merytoryczna opozycja jest niezbędna, a co do PiSu
  "PiS miała zaplecze intelektualno-ekonomiczne kilka lat temu, ale teraz?"
  Teraz ma bandę fanatyków i sekciarzy,pod wezwaniem Radia Maryja i Rydzyka. Nic dodać, nic ująć !!!!!

 • jonkasta

  Oceniono 10 razy 6

  W SLD są same NIEROBY,w ogóle ich nie widać i nie słychać. A Plastuś powycinał wszystkich,którzy mogliby mu zagrozić swoja osobowością.

 • nassah

  Oceniono 6 razy 4

  Żadnemu z prawicowych działaczy nie udało się tak rozpieprzyć lewicy jak Napieralskiemu!
  GRATULACJE!

 • turbinowy

  Oceniono 5 razy 3

  @ tak-jest
  Wiesz kiedyś były takie ścierki jak Żołnierz Wolności, Trybuna Ludu - nie czytałem ich.
  Spróbuj nie czytać GW nie słuchać TOKFM zobaczysz będzie Ci lepiej!!!
  Bo się denerwujesz a inni się z tego tylko śmieją no chyba, że Ci o to chodzi a to przepraszam i czekam na kolejną "porażającą lekturę" że zacytuję premiera Olszewskiego :)

 • birdy22

  Oceniono 7 razy 3

  nie ważne kto mówi ale czy mówi z sensem. Napieralski faktycznie ciągnie SLD na dno, no i dobrze. Sojusz Leni Demokratycznych od dawna nie ma nic wspólnego z lewicą światopoglądową. Napieralski i jego poplecznicy mówią, że są lewicą ale jakoś słowo nie staje się ciałem. Chyba bóg ich opuścił :). Szkoda więcej pisać o karierowiczach płynących na haśle "mam lewicowe poglądy".

 • peterjk

  Oceniono 7 razy 3

  Naprawde trudno zrozumiec jak ktos taki jak Napieralski moze byc liderem calkiem duzej partii. Swietnego szefa ma Leszek Miller, jezeli Ziobro byl zerem to jak nazwac Napieralskiego? Nie trudno zrozumiec dlaczego Cimoszewicz czy Rosatti nie chca miec z tym nic wspolnego.
  Ale coz tuz przed wyborami Grzes porozdaje troche kanapek pod fabrykami, poposzcz banki mydlane, wprosi sie gdzies na obiad i SLD uzbiera 12 %. Pozniej zas beton partyjny ponownie uzna ze jest ok i znowu wybierze Grzesia na przewodniczacego. Wielkie brawa!!

 • selena-0

  Oceniono 7 razy 3

  Napieralski dołuje partię w dół,nie ma charyzmy ani intelektu. Jest po prostu chłoptasiem,który boi się Czarzastego.Oleksego,Nowackiej. W ogóle ich nie widać,gdzieś śpią,leżą na Karaibach, za nasze pieniadze !

 • tak-jest

  Oceniono 4 razy 2

  @zimny-lech
  Jak posłaneczka laseczka Asiunia Mucha z PO, kazała umierać starszym obywatelom RP, dlatego że nie są ekonomiczni.
  Posłanka PO Mucha, wmawiała że starsi schorowani ludzie idą do lekarza aby sobie porozmawiać.
  Asia Mucha z PO-pomagała przejmować nieuprawnionym do tego, kontrakty z NFZ, znajomkom z platformy i ich prywatne przychodnie, choć nie miały do tego warunków.

 • buzz_pl

  Oceniono 2 razy 2

  Napieralski na Krupówkach , w kopalni , przed hutą ... co nie zrobi to dla GW i Paradowskiej ,
  narodowa tragedia . Oczywiście ani słowa o cenach podręczników i o minister Hall ze spuszczonymi spodniami i pozbawionym autorytetem . Uśmiechnięty , wypasiony i tryskający
  humorem nie wiadomo co robiący w rządzie Bielecki , to wkurzające , przynajmniej mnie .

 • turbinowy

  Oceniono 2 razy 2

  @biorytmix
  W tym samym rankingu Katolicki Uniwersytet Lubelski jest na 2953 miejscu czyli wyżej a na tej uczelni jest Bender.

 • turbinowy

  Oceniono 2 razy 2

  @wlodzimierz.ilicz
  no kto, konkretnie, ja nie wiem

 • piotrek2810

  Oceniono 14 razy 2

  Dlaczego PO tak strasznie się boi SLD i szczuję wybiurczą ?? Jóź niedługo GW napisze że Gowinowa została zapłodniona in vitro a Niesiołowski porzucił żonę dla Roberta Biedronia, a Libicki już nie jest konserwatystą tylko postępowym socjalistą. :D

 • queserasera

  Oceniono 10 razy 2

  Mam pytanie, panie koryfeusz: Któraż to perwersja jest elegancka, skoro istnieją też nieeleganckie. I gdzież waszmość nabyłeś tą umiejętność tak nietuzinkowego wysławiania się?

  A co do SLD, to są to w samej rzeczy muły bez pojęcia. Parę antyklerykalnych haseł żywcem oderżniętych z Hiszpanii lub od Palikota i mogliby za 4 lata rozdawać karty... a oni reaktywują trupiszony. Patrzeć hadko!

 • paw73

  Oceniono 1 raz 1

  Media Milicza o kłamstwach PO, szczególnie o bredniach Rostowskiego!

  Jan Vincent Rostowski, ma przysłowiową sieczkę w głowie , skoro w wywiadzie z Jackiem Brzyskim z TV Biznes uparcie twierdził ,ze wzrost podatków to spadek cen.
  Super wiedzę Rostowskiego widać po cenach energii, gdzie wzrost VAT z 22% na 23% , zapewniam nie spadła, tyko poniosła się bardzo dużo przy tym samym zużyciu.
  Jeżeli jesteś z grupy wyznawców PO , to gratuluje dobrego samopoczucia .
  Bezrobocie zaś wynosi 14%, pomimo okresu letniego gdzie zawsze spada.

  Zgodnie z kodeksem karnym, posługiwanie się fałszywymi danym jest karalne, Rostowski nie ma imienia Jacek tylko Jan Vincent!!!
  Jan Vincent Rostowski, magister socjal ekonomii, nigdy nie posiadał profesora , nawet nie próbował napisać doktoratu. Platforma łgała, że Rostowski jest profesorem , nagle profesor nie jest profesorem!!!
  Rostowski, załatwił synekurę dla córci za 8000zł netto w MSZ, gdzie stworzono dla niej sztuczne stanowisko.
  Rostowski Kato talib Kobiety sprawdziłby do funkcji inkubatora.
  - CAŁKOWITYM ZAKAZEM ABORCJI( posłanki i posłowie PO i PiS-u- każą rodzić dzieci 12latkom z gwałtów lub czynów kazirodczych)
  ZA OGRANICZENIEM ZAKAZEM SPRZEDAŻY ŚRODKÓW ANTYKONCEPCYJNYCH!
  ZA CAŁKOWITYM ZAKAZEM BADAŃ PRENATALNYCH !
  - PRZECIW USTAWIE O ZWIĄZKACH PARTNERSKICH!
  PRZECIW KARCIE PRAW PODSTAWOWYCH!
  ZA CAŁKOWITYM ZAKAZEM IN VITRO!
  Ciemnogród , który wprowadziła platforma teraz są efekty!, nikt w Europie z nami się nie liczy!

 • acer59

  Oceniono 3 razy 1

  Panie Markowski , co sie z Panem dzieje ? POstanowił pan rozpocząć CZYNNĄ kariere polityczną ? Pozazdroscil pan Migalskiemu i Kolarskiej - Bobinskiej ? Pierwszwego dało sie przez pewien czas sluchac , potem zaczął bez ogródek lizać d..e PISiorom i obsrywać bezlitosnie SLD .... i prosze , Kaczory wciagnely go na swoją liste ! To samo bylo z drugą "komentatorką polityczną" , z ta rożnicą ze ta zaczęła lizać POsrane d...y i również zaostrzyla kurs wobec SLDekow , efekt ? - POsrancy wzieli ją natychmiast w swoje (lepkie) łapy ! I najważniejsze : panska "diagnoza" sytuacji SLD swiadczy o tym ze jest pan kompletnym idiotą pozbawionym wyczucia rzeczywistosci i zwyklej spostrzegawczosci . Pan przeciez wie jak potezna role - zwlaszcza w skatolałej , zacofanej Polsce - odgrywaja MEDIA . Pan przeciez widzi ze od 20-u lat 90% mediow stanowia te o prowieniencji kato-solidaruchowo-styropianowo-prawicowej , a jaki jest ich nastawienie wobec SLD to przeciez widac i slychac codziennie od dwudziestu lat , a juz przed wyborami to po prostu bezlitosna masakra tej partii . Pan wie jakie potezne hordy usłużnych pismakow , publicystow i "dyzurnych" komentatorow posiadaja obie kato-prawicowe (PO, PIS) mafie . Dzielą media po polowie - jedne za PISdzielcami , drugie za POpaprancami , ale w obsrywaniu SLD idą jednym frontem . Niech Pan porowna sobie medialny amok i szaleństwo w sprawie dymanej idiotycznej tzw. "afery Rywina" z zamiataniem pod dywan przez te same media wszelkich afer i łajdactw POpapranców (zwłaszcza) i PISdzielcow . Pan wie jak destruktywny wplyw na samodzielnosc myslenia Polakow ma rozpasany wszechwładny (poprzez grożby) kler katolicki - ale nie cała wina leży po jego stronie , bo w znacznej mierze Polacy są jednak prymitywnie klerykalni - to efekt 26-cioletniej katotalibskiej indoktrynacji za pontyfikatu JP2 . Pan wie jakiej prawicowo-koscielnej wypiórce mózgów podlegają od 20 lat mlodzi ludzie od przedszkola po studia . Pan to wszystko wie...dlaczego więc plecie Pan takie DUBY SMALONE ?! Marzy sie Panu polityczne koryto przy boku Platfusów Obywatelskich ?

 • zimny-lech

  Oceniono 5 razy 1

  ale Grzesiu N. jest zajebisty w rozdawaniu jabłuszek...hahaha

 • anna12-3

  Oceniono 5 razy 1

  Szkoda,że niby politolog,a taki stronniczy. We wszystkich krajach na świecie jest prawica i lewica i jest to jedyny podział ideologiczny jaki istnieje w demokracji. Usiłowanie wtłoczenia świadomości tylko do przepychanek personalnych-jest śmieszne i nieuczciwe. Polska lewica jest i będzie. Napieralski jest i może go nie być,a przekonania będą. Mając właśnie lewicowe przekonania nie wyobrażam sobie głosowania na jakąkolwiek partię prawicową. partię,które np.dopuszczają całkowity zakaz aborcji,nawet gdy ciąża zagraża życiu kobiety,partię,która łupi najbiedniejszych,a obniża podatki dla najbogatszych itp. W Polsce jest 28% wyborców nie zdecydowanych i można sobie zadać pytanie,kim są Ci ludzie? Dlaczego nie chcą poprzeć ani Platformy,ani PiS-u? Może to są wyborcy młodzi,którzy nie mają pracy,może Ci z umów śmieciowych,a może Ci co mają dużo dzieci i nie starcza im na chleb? Wg GUS-8,7 mln. ludzi w Polsce jest zagrożonych biedą,a 2,2 mln.żyje w skrajnej nędzy,a 600 tys. dzieci jest głodnych. Czy Ci ludzie nie powinni widzieć w lewicy swojej szansy na polepszenie bytu? Dlaczego politolodzy nie komentują tego i nie zastanawiają się jak z tego hańbiącego stanu wyjść? Musieli by prezentować dane,które mówią,że to właśnie ostatnie 4 lata pogłębiły tą sytuację. Polska bieda jest dla nich tematem tabu,bo musieli by uderzyć w Platformę. Uderzają personalnie w opozycję-jakież to łatwe i jakież tendencyjne,a przez to niewiarygodne! Polska lewica,to oprócz Napieralskiego to również Kwaśniewski,Bieńkowska,Balicki,Kalisz,Piekarska,Zemke i wielu,wielu innych działaczy,którzy przez lata,bez względu na na losy tej lewicy-trwali i trwają przy niej ,właśnie dlatego,ze mają lewicowe przekonania.

 • thegreatmongo

  Oceniono 1 raz 1

  Mysle, ze najwazniejsze sa te ostatnie slowa...

  Kilka lat temu pis byl partia prawicowa, ale popierana przez sporo sensownych ludzi:

  Poncyliusz, Sikorski, Religa... oni wszyscy teraz odeszli, tak jak rzesze profesorw, ktorzy te partie popierali...

  Oczywiscie PIS zawsze mial mniejsze poparcie wsrod intelektualistow niz PO, ale jakies tam mial...

  Kto teraz chcialby pracowac z Kaczynskim? Chyba tylko Bender....

  PIS zrezygnowal z umiarkowanie endeckiej twarzy, ktora przyciagala nizsza klase srednia i elektorat malych miast i wsi na rzecz populistycznej partii prawicowej.

  Elektorat tej ostatniej to nieudacznicy, ultra katole i zwiazkowcy...

  Szkoda, bo sensowna opozycja by sie przydala, a tak dlugo jak sa w jakiejs partii rydzykowcy to racjonalizm nie zagrzeje w niej miejsca..

 • derek.4

  Oceniono 5 razy 1

  Naczelny demagog Wybiórczej się odezwał...

 • kolejny2

  Oceniono 5 razy 1

  Skąd w "koryfeuszach polskiej inteligencji" tyle jadu podszytego hipokryzją. Czyżby strach przed partią, która w swojej nazwie oddziela prawo od sprawiedliwości? Nie, strach jest przed czymś innym. Strach jest przed utratą kontroli i rozumienia procesów społecznych zachodzących w Polsce.
  Obecne kierownictwo SLD jest młode, i nie jest warszawskie, a co za tym idzie nie poddaje się zbyt łatwo wpływom tzw. autorytetów moralnych z Agory. To oni są sędziami i rozsądzają co jest złe, a co jest dobre. Napieralski nie ma łatwo bo myśli niezupełnie tak, jak tego chcą na Czerskiej.
  To zdumiewające jak Gazeta Wyborcza i kiedyś niezależne politycznie radio Tok FM zamieniły się w tuby propagandowe jedynie słusznej partii Platformy Obywatelskiej, która jest zlepkiem wzajemnie wykluczających się politycznie postaci. Suma programowa panów Arłukowicza i Gowina wynosi zero. Został stworzony sztuczny byt polityczny, który ma zapewnić takim panom lukratywne źródło utrzymania.
  Strach jest też przed utratą w wyniku wyborów mocnego mandatu do wprowadzania jedynie słusznej ekonomicznej terapii szokowej a'la minister Rostowski czyli wersji soft Balcerowicz. Cięcia budżetowe i jeszcze raz cięcia budżetowe po wyborach parlamentarnych odczuje cała budżetówka. Edukacja, zdrowie, bezpieczeństwo kraju itp. zostaną złożone na ołtarzu ekonomicznym nowego-starego rządu PO-PSL.
  Nie ma konfliktu między PO i PiS. Konflikt jest kreowany sztucznie przez media jak GW, Rzeczpospolita itp. Te dwie partie są przecież siostrami- sierotami po POPiS-ie oraz AWS. Łączy je CBA, IPN i wiele innych więzów.
  Prawdziwy konflikt jest między PO i SLD. Rzecz dotyczy, oprócz różnic programowych, także tego samego bądź podobnego światopoglądowo elektoratu. PO i służące jej media, jak Gazeta Wyborcza, radio Tok FM robią wszystko aby obrzydzić potencjalnemu lewicowemu wyborcy jedyną parlamentarną reprezentację lewicy. Za surogat lewicy proponuje się ruch byłego posła PO, cóż za przypadkowy zbieg okoliczności.

 • o2o2130

  Oceniono 3 razy 1

  najlepsza uczelnia psychologiczna w Polsce, mowa o Wydziale we Wrocławiu, co wykazał ranking MNiSW

 • arno-ger

  Oceniono 1 raz 1

  Nic dodać Naga prawda

 • tupozytywka

  0

  Cały wywiad jest ciekawy. Radzę przesłuchać go w całości. Można się trochę lepiej połapać w polskiej rzeczywistości.

 • gsb

  0

  Ale bełkot... Jarosław Kaczyński zawsze lubił Polaków ! Dla mnie troska o państwo prawa, bez korupcji i układów na każdym szczeblu, państwo równych szans to jest właśnie troska o Polaków. PO postawiło wojsko na Krakowskim Pzredmieściu w rocznicę Smoleńska... to jest agresja...

 • tak-jest

  Oceniono 2 razy 0

  PO czy PiS w Policji nic się nie zmieniło!!!
  Radiowóz na sygnale wjeżdża na łebski deptak, po którym spacerują tłumy wczasowiczów. Gdy powoli przejeżdża, na moment podchodzi do niego kobieta. Szybko chwyta podany przez kierującego samochodem policjanta pakunek i znika. A co było w środku? Jednorazowe pudełko, w które w barach pakuje się jedzenie.

  wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/351353,w-lebie-radiowoz-na-sygnale-dowozil-jedzenie.html

 • turbinowy

  Oceniono 2 razy 0

  @anna12-3 - to posłuchaj jak Twoja lewica martwi sie biednymi i głodnymi:
  www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,9944904,Leszek_Miller_kandydatem_w_Gdyni___Listy_beda_przychylne_.html
  cytat: Miller stwierdził, że partii potrzebny jest "wyraźny zwrot w stronę klasy średniej"
  Napieralski reklamuje się w Wa-wie w radiu chociaż jest kandydatem ze Szczecina, o innych kandydatach nawet nie wspomni. Tylko Napieralski, Napieralski, Napieralski...
  Skoro wsród ludzi lewicy wymieniłaś Kwaśniewskiego - podaj chociaż jeden przykład z jego działalności kiedy wykazał się lewicowymi poglądami.

 • tuturlistan

  Oceniono 2 razy 0

  i dobrze, Palikotowi się należy tych kilku posłów, za determinacje

 • tak-jest

  Oceniono 4 razy 0

  Media milczą o tym, że Francja z Niemcami już budują Europę dwóch prędkości. Prezydent Francji Nicolas Sarkozy i Kanclerz Niemiec Angela Merkel, nie zapraszają premiera kraju przewodzącemu Unii Europejskie do rozmów czyli Donalda Tuska. Prawda jest taka, Tusk jest nikim dla wielkich krajów Unii Europejskiej!!!

  re mm-dd
  Asia jest zdrobnieniem od Joanna, teraz pojęto?

 • mm-dd

  0

  Ciekawe. Nie słyszałem o Asi Musze, znam za to Anne ;)

 • tak-jest

  Oceniono 2 razy 0

  KONSTYTUCJA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  Art. 1. Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli

  Art. 32.Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
  Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

  DLACZEGO LEDZIE Z SLD, SA POD KATEGORIĄ LUDKĄ ZAŚ NAPIERALSKI NIE JEST CZŁOWIEKIEM W OCZACH GW I TOK FM ?
  MEDIA TAKIE JAK GW+ TOK FM I OCZYWIŚCIE tvn/tvn24, ORAZ ZWIĄZANI Z NIMI PSEUDO POLITOLODZY ITP FACHOWCY, UWAŻAJĄ ŻE ISTNIEĆ W POLITYCE MAJA PRAWO TYKO PARTIE PRAWICOWE PO I PiS .
  KAŻDY POPIERAJĄCY SLD JEST TRAKTOWANY JAK TRĘDOWATY, PRZEZ W/W MEDIA I TYCH TZW. ZNAWCÓW.
  NAZWIJMY TO PO IMIENIU JEST TO OBCHODZENI KONSTYTUCJI I ŁAMANIE PRAWA.

 • bad8ania

  Oceniono 8 razy 0

  To smutne co Grzegorz Napieralski zrobił z SLD. Ludzie tolerancyjni, otwarci na świat, niekatolicy nie mają na kogo głosować.

 • tak-jest

  Oceniono 6 razy 0

  GW z TOK FM w służbie PO wynajęci do gwałcenia do niecnych celów do niszczenia prawdy z innymi pseudo autorytetami. Dlaczego GW wspiera czyli partię rasistów, homofobów i podofilów - taka właśnie jest PO!

 • dudibudi

  Oceniono 2 razy 0

  Przecież SLD to sowieccy zdrajcy i ich progenitura . Kto by chciał jeszcze na nich głosować ? Chyba jakiś półgłówek. !!!

 • biorytmix

  Oceniono 4 razy 0

  Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej - ładna nazwa,wielki szum, reklama po angielsku.

  A miejsce w rankingu światowych uczelni ? BARDZO NISKIE - 4220
  tu link do sprawdzenia www.webometrics.info/rank_by_country.asp?country=pl&offset=50

  .

 • wlodzimierz.ilicz

  Oceniono 2 razy 0

  @turbinowy
  A to żadna tajemnica.
  "Politolog" aby żyć musi dostawać zlecenia na analizy, ekspertyzy, studia porównawcze.
  Jak myślisz kto dysponuje dziś państwową kasą np. z ministerstw na takie zlecenia?

  A kto decyduje kogo zaprasza TOK-FM aby robić mu "renomę" fachowca?

 • turbinowy

  Oceniono 4 razy 0

  @wlodzimierz.ilicz - powiedz kto płaci skoro wiesz, ale konkretnie

 • wlodzimierz.ilicz

  Oceniono 6 razy 0

  Markowskiemu wyraźnie płacą za lansowanie w mediach kosztem SLD takiego dziwotworu jak Ruch Poparcia Palikota.
  Samo porównanie tych dwóch rzeczy na antenie musi kosztować sporo kasy.
  Ale cóż, PO chce rządzić dalej z PSL dając mu za to z naszej kieszeni KRUS.
  Koalicja z SLD mogłaby kosztować drożej.

 • johanek4e

  Oceniono 6 razy 0

  W polskim "szambie" politycznym miesza tylko jedno mieszadło - socjotechnika stosowana.Technik jest tyle ilu jest "miszczuf" w tej materii - głos jednego z nich mamy w tym artykule......

 • zyks

  Oceniono 1 raz -1

  Rzeczywiście, jeszcze 2 miesiące tych wygłupów Napieralskiego i Palikot dostanie te 5%, co wydawało się nieprawdopodobne :) . Niech będzie, od Grzesia to i Palikot lepszy...

 • patrycja212121

  Oceniono 3 razy -1

  Gdyby to ode mnie zależało, zdelegalizowałabym Millera, Oleksego, Czarzastego i innych polityków lewicowych starszego pokolenia. Inaczej jedynym rozsądnym wyborem pozostaje Palikot.

 • kuranieptak

  Oceniono 5 razy -1

  Gość jest tak obiektywny jak Wołek czy Paradowska.

  Wyższa Szkoła Gotowania na Gazie?

 • socrates11

  Oceniono 7 razy -1

  Wszystkie one politologi-media tak robią pod siebie ze strachu przed Kaczorkiem, że aż Lewicę kastrują ha ha ha. Ostateczny triumf prawicy POPiS!!

 • r_mol

  Oceniono 9 razy -1

  Już wszyscy widzą że Donek, Rychu i Zbychu leżą i robią pod siebie. Stąd takie rozpaczliwe próby dyskredytowania opozycji, bo "tonący brzydko się chwyta" jak pisał Lec.

 • fudalejw.1

  Oceniono 4 razy -2

  Kto dał tytuł profesorski temu facetowi Markowskiemu
  przecież on zawsze mówi to samo jego miejsce jest tylko
  w radiu Tok FM,które jest tubą propagandową "GW"

 • lecimytupolewem

  Oceniono 6 razy -2

  co za zPOczeńcy ci "polscy" naukowcy, czyli głodnemu chleb na myśli
  prof. Nałęcz o "politycznej pedofilii"
  prof. Sadurski o "politycznej nekrofilii"
  prof. Markowski o "nieeleganckiej perwersji"
  niech te zboki razem z Piesiewiczem ubiorą się w sukienki i pończoszki, wciągną sobie krechę i nie się POpie... i niech w końcu znikną z krajobrazu "naukowego"

 • seku-ndo

  Oceniono 14 razy -2

  Trwa ujadanie Platfusowskich mediów na SLD. PiS-owi elektoratu nie zabiorą, więc polują na SLD-owski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX