"Czy hycnął, wykorzystał władzę do hycnięcia?" - 61. Lista Przebojów TOK FM

61. notowanie Listy Przebojów TOK FM stoi pod znakiem kampanii wyborczej, w której politycy dużo mówią o gospodarce - małych miliardkach, mniejszym zwiększaniu deficytu, skomplikowanych meandrach giełdowych i helu partii etnografki. Słuchajcie i głosujcie.
Witajcie w 61. notowaniu Listy Przebojów TOK FM. Na początek: krótkie podsumowanie głosowania, które trwało cały miniony tydzień - na miejscu pierwszym, już po raz drugi, nagranie o spóźnionym premierze. Tuż za nim było pisemne wyznanie miłości do babuni a ocena agencji ratingowej, na trzecim: kaszubskie powiedzonko antyfizjologiczne.

A zatem - w gronie nowych propozycji "Jeszcze zapłoną opony", a co jeszcze? Jest kampania wyborcza, politycy dużo będą mówili o gospodarce - małych miliardkach, mniejszym zwiększaniu deficytu, skomplikowanych meandrach giełdowych i helu partii etnografki. W kategorii "polszczyzna" - pikowanie w górę, czyli szybowanie w dół, ponadto m.in. sztuka hycingu i poranna baśń z nagłym zwrotem akcji.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 Baśń z hitchcockowskim akcentem. Informacje radia TOK FM, Michał PoklękowskiTOK 2 Hycing. Michał Krzymowski i Cezary Michalski u Jana WróblaTOK 3 O czym mówił pan prezydent. Tomasz Tomczykiewicz u Jacka ŻakowskiegoTOK 4 Jeszcze zapłoną opony. Janiszewski/Głogowski/Chlasta

TOK 5 Co szybuje a kto pikuje? Grzegorz Napieralski

TOK 6 Miliardki. O tym Marek Balicki u Dominiki WielowieyskiejTOK 7 Deficyt zwiększyć mniej. Jarosław Kaczyński

TOK 8 O giełdzie. Beata Szydło u Jana WróblaTOK 9 O Beacie Szydło. Jacek RostowskiDOSTĘP PREMIUM