"Ziobro się spóźnił do prezesa, bo już wybrał własną drogę"

- Ziobro zastosował dziś typową dla siebie metodę grania na nosie. Nie musiał w czasie, kiedy miał stawić się u prezesa odbierać dziecka ze szpitala. Chyba już zdecydował się wyjść z PiS i iść własną drogą - powiedział w TOK FM Jerzy Sadecki, niezależny publicysta.
Jerzy Sadecki komentował dziś zachowanie Zbigniewa Ziobro, który kilka godzin spóźnił się na spotkanie z prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Odbierał ze szpitala żonę i nowo narodzonego syna Jasia. - Zastosował typową dla siebie metodę grania na nosie. Robienia show. Nie musiał w tym samym czasieodbierać dziecka ze szpitala . Chyba już zdecydował się wyjść z PiS i iść własną drogą - dodał niezależny publicysta.

Sadecki uważa, że siła Ziobry w Krakowie jest przeceniana. - Nastukał głosów w wyborach do europarlamentu, , bo okręg obejmował całą Małopolskę i Świętokrzystkie. Konkurentów nie miał na swojej liście zbyt dużo - mówił gość programu Grzegorza Chlasty. Publicysta przypomniał też, że Kaczyński na szefa PiS w Małopolsce mianował jednak Zbigniewa Wasermanna, nie Ziobrę.

- Trzeba uwzględniać czynnik osobowościowy w partii wodzowskiej. Prezes ma charakter kompletnie nieprzewidywalny - dodał Piotr Mucharski, redaktor naczelny "Tygodnika Powszechnego". - No czego chciał Ziobro? Rozliczenia kampanii wyborczej. Jak wszyscy wiemy winę za porażkę ponosi prezes Kaczyński. Kropka - podsumował.

Dziś ważą się losy trzech europarlamentarzystów PiS - Zbigniewa Ziobry, Jacka Kurskiego oraz Tadeusza Cymańskiego.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (9)
"Ziobro się spóźnił do prezesa, bo już wybrał własną drogę"
Zaloguj się
 • wenzel2

  Oceniono 3 razy 3

  Omójbosche, jak słodko. Następca tronu pisowskiego gotowy. A obecny władca umrze bezpotomnie.

 • 1410miecz

  Oceniono 2 razy 2

  Cesarz popada w paranoje czyści dwór i słucha doradców oszołomów - a sami dworacy mają dość starego zgreda i szykują ewakuacje z pałacu - łoj rety rety pałac sie pali !!!

 • venusoid

  Oceniono 2 razy 2

  Słowa Hofmana "zwłaszcza że to syn" pokazują jacy to szowiniści. No ale trudno się dziwić...

 • macborys

  0

  ZZ raz w zyciu ustawil wlasciwie priorytety, najpierw Maluszek a potem karzel...

 • j4s4

  0

  ... i słusznie , ktoś kto ma syna, stoi wyżej od kogoś, kto syna nie ma i ... prawdopodobnie już mieć nie będzie!

 • bezspokoju

  Oceniono 2 razy -2

  Czym tu się podniecać, wywalić dziada na zbity pysk i szlus.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX