Wróbel w TOK FM: Radio Maryja jest wyważone

- Radio Maryja jest wyważone i sympatią obdarza wszystkich, którzy mają konserwatywne poglądy - mówiła w Poranku Radia TOK FM Marzena Wróbel, posłanka z klubu Solidarna Polska. Rozgłośnia ojca Rydzyka ostatnio bardziej wspiera Zbigniewa Ziobrę i jego ugrupowanie niż PiS, co miało wywołać niepokój i gwałtowne ruchy Jarosława Kaczyńskiego, m.in. propozycję wprowadzenia kary śmierci.


Pytana w Poranku Radia TOK FM o poparcie Radia Maryja, którym coraz bardziej cieszy się Solidarna Polska: Radio Maryja jest wyważone i sympatią obdarza wszystkich, którzy mają konserwatywne poglądy. Sympatia jest czymś normalnym. Występowałam w tym radiu i cenię sobie te kontakty, choć nigdy nie byłam szczególnie blisko - tłumaczyła posłanka z klubu Solidarna Polska, do niedawna jedna z czołowych posłanek Prawa i Sprawiedliwości.Marzena Wróbel powiedziała, że się zgadza z papieżem i jest przeciwniczką kary śmierci. - W moim klubie są zwolennicy kary śmierci. U nas, jeśli chodzi o poglądy, jest duża swoboda. Teraz w Polsce nie ma możliwości prawnej, żeby karę śmierci w Polsce wprowadzić - komentowała posłanka Solidarnej Polski.

Prawo i Sprawiedliwość zaproponowało przed kilkoma dniami powrót do takiego karania przestępców za najcięższe zbrodnie . - Jarosław Kaczyński obiecuje gruszki na wierzbie. To propozycja niezgodna z Konstytucją - skomentowała motywację prezesa PiS, choć za karą śmierci opowiada się również lider jej ugrupowania, Zbigniew Ziobro.

Marzena Wróbel nie przypomina sobie ataku na Lecha Kaczyńskiego, który podpisał Traktat Lizboński. (W środę Jacek Kurski mówił o tym w RMF FM - red. Potem prostował, że chodziło o Jarosława ). Każdy ma prawo do swoich poglądów - mówiła Wróbel, która pytanie o atak nazwała "ostrym sformułowaniem". - Byłam przeciwna Traktatowi. Byłam przekonana do innej koncepcji, czyli do traktatu nicejskiego. Jako Europy jako zbiorowiska ojczyzn - dodała posłanka.

"Złoty chłopiec". To redemptorysta stoi za Ziobrą>>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (77)
Wróbel w TOK FM: Radio Maryja jest wyważone
Zaloguj się
 • urhan

  Oceniono 12 razy 10

  "...którzy mają konserwatywne poglądy " konserwatywne?! chyba bardziej zbliżone do średniowiecznych

 • adalbert.13

  Oceniono 10 razy 10

  to o tej kobiecie ten trener tak powiedział?
  a drzwi w toruńskiej rozgłośni powinny zostać wyważone, ale przez komornika

 • kazek100

  Oceniono 10 razy 8

  A prezes jest młody, wysoki i przystojny, tylko zakłamane media Michnika twierdzą inaczej!

 • odowk

  Oceniono 7 razy 7

  Cha,
  cha,
  cha....

  To już rozumiem, że jesteście oficjalną Partyją Rydzyka?

 • remo29

  Oceniono 7 razy 7

  A ojciec dyrektor żyje skromnie jako uczył Chrystus...
  --
  parada karzełków

 • szczemirek

  Oceniono 7 razy 7

  ... a Wróbel to bocian!

 • hochsztaplarka

  Oceniono 7 razy 7

  Leje się, leje, wazelina z pomyjami, klękają kolejne partyjki składając usta do ucałowania szanownej sempiterny "Ojca Dyrektora". Posłuszeństwo przede wszystkim, skoro Pierwszy Sekretarz KC SP jest ukochanym chłopcem Grzybka, to i w szeregach ma być mir i posłuszeństwo. Spodziewam się, że już niedługo (o ile już to się nie stało) pojawią się pierwsze utwory literackie na temat "Ojca Doktora Dyrektora". Dziś do szczekania i łaszenia się została wyznaczona Wróblowa, jutro... ktoś inny.

 • 3ras

  Oceniono 6 razy 6

  Ćwir..Ćwir...tu radio ryjama Poziom radia wielkości mózgu wróbelka.

 • a.k.traper

  Oceniono 6 razy 6

  Kto chce niech słucha, ja próbowałem i uwazam, że to nie ten poziom a niektórzy wystepujący tam "eksperci" wręcz obrażają przeciętnie inteligentnego słuchacza. Jednego razu musiałem sie zatrzymać by nie stworzyc zagrożenia na drodze, tematem był "sakramentalny akt małżeński" zwany plejbejsko stosunkiem a gaworzył śmiertelnie powaznie jakiś "ojczulek":))) Wypowiedzi polityków nie skomentuję gdyż nie słucham a wiem co prezentują z innych mediów, nie moja bajka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX