Komentarze (125)
"Kiedy się robi trudne rzeczy, płaci się za to" - Kopacz o spadku poparcia dla PO
Zaloguj się
 • maniusia001

  Oceniono 26 razy 26

  kopacz wejdz sobie raz na forum zobacz jak ludzie cie nienawidza i zamknij ten ryj w koncu bo nikt nie ma ochoty ani cie sluchac ani tym bardziej ogladac swoja droga gdybys miala odrobine honoru to odeszlabys w sina dal tak zeby ludzi nie draznic po tym co zrobilas z reforma sluzby zdrowia won kobieto

 • northyorkshire

  Oceniono 25 razy 25

  Chciałbym zwrócić uwagę Pani Kopacz że, gdy się robi rzeczy trudne to zwykle ma się satysfakcję. Płaci się za głupotę, bezmyślność i arogancję o czym Pani Kopacz powinna dobrze wiedzieć i moim zdaniem jest jedną z ostatnich osób które, mogą się w tym tonie wypowiadać o ile wg niej "trudnym" a nie skrajnie głupim był zakup białej limuzyny Audi gdy była ministrem zdrowia?

 • prolemur

  Oceniono 25 razy 23

  Kopacz ty głupi babsztylu, spieprzyłaś ustawę o refundacji i to jest jedna z przyczyn spadku poparcia dla PO, nawet tego nie widzisz, czy tylko udajesz głupszą niż jesteś?

 • jaklucz

  Oceniono 20 razy 20

  "Kiedy się robi trudne rzeczy, płaci się za to"

  To prawda, proszę pani. Chamstwo nie docenia sztukmistrzów, którzy filozofa religijnego czynią ministrem sprawiedliwości, fryzjera osobą nadzorującą polski sport oraz podpisują umowy międzynarodowe pod amerykańskie dyktando.

  Ten beznadziejny naród nie docenia przeniesienia pani z MZ na fotel Marszałka Sejmu jako nagrodę za świetnie przygotowaną ustawę refundacyjną. Nie potrafią zrozumieć, że milczenie jest złotem i docenić powściągliwości, którą pani wykazała przy pytaniu o rzeczoną ustawę. Roszczeniowi pacjenci i lekarze - hieny nie doceniają geniuszu i poczucia misji cechujących ekipę, która nie potrafi opublikować listy leków refundowanych przez 7 miesięcy od daty uchwalenia ustawy.

  Złośliwi internauci nie rozumieją polityki informacyjnej rządu, który stara się być tak blisko maluczkich, jak to tylko możliwe, co zostało pokazane za pomocą magicznych słów admin/admin1. Cynicznie oburzają się na bohaterstwo generała Kozieja proponującego stan wyjątkowy jako narzędzie walki z hakerami.

  Dlatego, proszę pani, nie ma co wypruwać sobie flaków dla tak niewdzięcznego społeczeństwa. Sugeruję wraz z koleżankami i kolegami z tej - wyprzedzającej swe czasy - ekipy, spakować walizeczki i przenieść się do USA. Vincent załatwi Zielone Karty.

 • antybiurokrata

  Oceniono 20 razy 20

  Powtórka z 1976 roku.

  PZPR mowi - "Kiedy się robi trudne rzeczy, płaci się za to"

  Dzisiejsze "elity" demolują wtedy sklepy, niszczą zakłady produkcyjne. A o co chodzilo? - o to ze rzad wtedy ogłosił podwyżkę cen masła i innej żywności o jakieś 10%. (czyli po prostu tylko stwierdzil oczywiste ze rynku nie da sie w nieskończoność oszukiwać).

  Dzisiaj te same "elity" próbują likwidować całość świadczeń emerytalnych i zdrowotnych po to tylko aby utrzymać bandę zmutowanych biurwotasiemcow na swoich stolkach. Wszystko co zdrowe w Polsce jest niszczone po to aby biurwotasiemce - czyli uposledzeni krewni i znajomi "elity" utrzymaly swoje stolki.

  Kazdy rozsadny czlowiek powinien juz teraz wiedziec ze cale te "elity" powinny dostac dozywocie w kamieniolomach za to co zrobily. Ale tak czy inaczej ich dni przy wladzy sa policzone.

 • kurcze_pieczone01

  Oceniono 18 razy 18

  "Kiedy się robi (nieumiejętnie) trudne rzeczy, płaci się za to" kopem w górę na posadę marszałkini.

 • ronin-teraz-zarejestrowany

  Oceniono 15 razy 15

  A jak robi się coś nieudolnie to dostaje się awans z ministra na marszałka sejmu...

 • brumowski

  Oceniono 16 razy 14

  A dlaczego Paradowska nie zapytała Kopacz o koncertowo, wręcz wzorcowo spieprzoną sprawę refundacji leków, którą przygotowała właśnie Kopacz, gdy była jeszcze ministrem zdrowia??? To ma być dziennikarstwo?

 • 1234qwerty

  Oceniono 16 razy 14

  To jest kapciowa rudego Tłukomatoła tak żeby niewiem co spie...ła to jest nie tykalna, zreszta takich matołów jest więcej. Grabarczyk, Pitera, Niesiołowski (tuba ryzego) itd,itp a my tą bande utrzymujemy i jeszcze się co niektórzy cieszą z tego powodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX