Żakowski: Składam deklarację. Nie cytuję gazet, gdy na okładkach jest Madzia

- Chciałbym złożyć deklarację. Często w moich przeglądach cytuje takie dzienniki jak "Fakt" i " Super Express", ale już tego robić nie będę. Tak długo jak długo na pierwszych stronach tych gazeta jest Madzia. Jest Madzia, nie ma gadania - zapowiedział w dzisiejszym przeglądzie prasy w TOK FM Jacek Żakowski.


- Wydaje mi się, że osiągnęliśmy tutaj coś takiego, co dotyczy także katastrofy smoleńskiej, czyli pogardę dla wszelkich elementarnych zasad, jakąś kompletną swawolność w reakcji opinii publicznej i mediów wobec tragedii, dramatu, czegoś, co ludzie przeżywają - mówił Jacek Żakowski.

- Trzeba temu postawić tamę. Nie dotykam tego świństwa, w którym na okładce jest Madzia. Kropka - zapowiedział prowadzący Poranek Radia TOK FM.

Dziś na okładkach tabloidów znów pojawiła się matka Madzi - jej prywatne zdjęcia i zdjęcia zmarłego dziecka. "Super Express" na pierwszej stronie obok zdjęcia nieżyjącej Madzi i jej matki zamieścił tytuł: "Matka była zazdrosna o Madzię". Z kolei ''Fakt" na jedynce zdjęcie mamy Madzi w kościele podpisał czerwonymi literami "Modlitwa, seks, ciąża''.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (100)
Żakowski: Składam deklarację. Nie cytuję gazet, gdy na okładkach jest Madzia
Zaloguj się
 • rezun-one

  Oceniono 52 razy 38

  Wiele w tym racji.
  Wdowy smoleńskie też epatują nas niechlujnością rosyjskich sekcji zwłok, tymczasem nikt z nas nie zna stanu tych ciał po katastrofie. Można się jedynie domyślać że było to porozrywane szczątki , wypatroszone kadłubki ludzkie. Zarzut że nie zostały dokładnie zrekonstruowane jest (śmieszny) żałosny. To trwało by tygodniami.
  Tymczasem wszyscy domagali się by zwłoki wracały natychmiast. Wyszukanie wszystkich szczątków Edgara czy Wassermana i pieczołowita ich rekonstrukcja zgodnie z zasadami anatomii było praktycznie niemożliwe.
  Niemniej dokładnie się opisuje wycie wdowy czy córeczki jak to źle postąpili Rosjanie ze szczątkami ich najbliższych.

 • hary221i

  Oceniono 31 razy 25

  medialna szopka. nie jest tu wina mediów. media muszą miec niusa i go sprzedac. z tego żyją. ale ludzie, którzy nie mają rozumu to co innego. przejmują się sprawą, która ich nie dotyczy. misie przynoszą(!). paranoja. więźniowie telewizji z nabytym (bo nie wrodzonym) otępieniem zdrowego myślenia. brawa dla Żakowskiego. rzadko się z nim zgadzam, ale teraz chapeau bas.

 • morthing

  Oceniono 17 razy 15

  Ja na miejscu redaktorów poszedłbym dalej! Politykom w ogóle należy wyłączyć kamery i mikrofony i wywalać ich z mediów. Jak zostaną sami sobie, to może zmądrzeją i nabiorą szacunku do wyborców! To co się dzieje urąga nie tylko przyzwoitości, ale już chyba człowiczeństwu. Świnie taplające się we własnym gnoju mają więcej godności.

 • donek.na.madagaskar

  Oceniono 21 razy -19

  co ty chcesz od biednego niewinnego dziecka? Śp. Madzia powiekszyła już gorno aniołków.
  chyba chodziło ci o matkę tej dzieciny, niejaką Katarzyne W.
  Dopoki ta sprawa nie zostanie w pełni wyjasniona (tak jak Smolensk) rzetelny i dociekliwy dziennikarz nie powinien spocząć.
  Ale dla was najlepiej takie sprawy swiadczace o nieudolnosci panstwa, sluzb, organow rozmyc, zamiesc pod dywan, zepchnac do mikronotatek na ostatniej stronie.
  Zal i POrażka.

 • sklis

  Oceniono 40 razy 36

  Najwyższy czas! Apeluję również do mediów, by nie popularyzowały bzdur głoszonych przez panów Kaczyńskiego, Macierewicza i im podobnych.

 • the_rest

  Oceniono 28 razy 28

  Dość późno p. Żakowski zorientował się, że Fakt i SE to szmaty.

 • nalesniki_ze_szpinakiem

  Oceniono 34 razy 28

  zaraz żygnę madzią i smoleńskiem

 • n_harding

  Oceniono 27 razy 27

  W pełni popieram i solidaryzuję się z zapowiedzią pana Żakowskiego. Tak trzymać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX