Komentarze (127)
Piotr Duda wschodzącą gwiazdą? "Zachwyty niedojrzałych dziennikarzy" [PUBLICYŚCI]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • amron53

  Oceniono 10 razy 6

  Niedojrzali i jakby ograniczeni dziennikarze nie zauważają, że płatnikiem teatru p.Dudy jest całe społeczeństwo. Ktoś tym wichrzycielom związkowym nadaje przywileje. Był pewien tchórz premierem, nazywał się Jarosław Kaczyński, który na widok górników z łańcuchami i śrubami miał pełne gacie. I podpisał przywileje, płaci społeczeństwo. Związkowych chamów, chcących żyć na koszt społeczny, należy wziąć za twarz....

 • violka-pl

  Oceniono 14 razy 6

  "Przynajmniej próbuje oderwać związek zawodowy od bieżącej polityki. - bronił Paweł Wroński. "
  A co to jest bieżąca polityka? Smoleńsk?

 • tadek-1

  Oceniono 30 razy 6

  Duda jest tylko przyd-cem Kaczynskiego. Nic mniej i nic wiecej.

 • ruska_trumna

  Oceniono 7 razy 5

  "W krajach, gdzie system opiera się na umowach trójstronnych, jak w Niemczech czy Austrii, związki dysponują intelektualnym, analitycznym zapleczem"

  W Polsce jest podobnie; rolę analityka-intelektualisty wypełnia jednoosobowo ... Guzikiewicz

 • ramram135

  Oceniono 13 razy 5

  Duda zapomina że to nie desant na wroga,tylko demokratycznie wybrany Parlament, a on jest co najwyżej bojówkarzem PiS-u. A to już nie związek tylko bojówki schizofreników pisowskich..........

 • korcia2000

  Oceniono 7 razy 5

  Następca Kaczyńskiego, który oderwał związek od PiS-u? Czy komuś przypadkiem nie pomieszało się z lekka?

 • trymerek

  Oceniono 7 razy 5

  W tym kraju już było kilku ZWIĄZKOWYCH KOZAKÓW ,ale długo to nietrwało.Pamięta jeszcze ktoś ich nazwiska ?

 • kralik111

  Oceniono 7 razy 5

  "A u nas Duda może na demonstracje wyciągnąć tylko aktyw - mówił. Zaznaczył jednak: - Związek po prostu musi protestować, a teraz robi to w sposób odrobinę bardziej cywilizowany niż poprzednicy."

  Ten cywilizowany sposob rozni sie tylko tym, ze pan, ktory mial zaopatrzyc zwiazkowcow w opony rozchorowal sie.
  Czlowieku, dorosnij!!!

 • evident

  Oceniono 19 razy 5

  Za pobicie posłów odpowiadają zarówno ci co kijami okładali posłaów i ci co to zorganizowali czyli DUDA blokada Sejmu to zxłamanie prawa wolności człowieka dziw mnie że Amnesty Internatonal milczy w tej sprawie

 • jan.lesniak1946

  Oceniono 11 razy 5

  Proszę zapytać się tokarza [pana Piotra Dudy ile milionów zł. wydano na modernizację biura związków zawodowych Solidarność 2012 ]

 • rosfita

  Oceniono 23 razy 5

  Niech Duda nawet nie próbuje kumać się z PiS albo z POwcami. Niech buduje związek a potem partie, która zmiecie ten cały neoliberalny albo klerykalny motłoch z PO i Z PiS. Niech postawi na program prospołeczny i walki o godnosć społeczeństwa i pracowników. CZas ponownie nałożyc kapitalizmowi kaganiec. Nie zrobi tego sam do tego jest potrezbne porozumienie międzynarodowe z podobnymi partiami, które beda parły do zniszcenia obecnej korporacyjnej formy kapitalizmu powiązanej ze skorumpowanymi na całym świecie politykami. To będzie bardzo długi proces lecz jeśli Duda będzie cirpliwy i zachowa zdrowy rozsądek jak obecnie to ma szansę. Warunek wysoki płot i szcucie psami politykierow wszelkiej maści ze strony PiS i PO oraz SLD.

 • andypedy

  Oceniono 21 razy 5

  Potrzebuje zaplecza....

  Salon w strachu, ze ktos moze bez instrukcji salonu?!

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawe kto więcej zarabia: Doda czy Duda?

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 4 razy 4

  Nie znam ani jednego cywilizowanego kraju, w którym ten burak by nie miał postawionych zarzutów ... na dodatek nie z jednego, a z kilku paragrafów - PRL-bis to groteskowy post-Sowiecki twór!

 • atibalo

  Oceniono 6 razy 4

  Solidarność powinna wszystko rozgrywać w swoich KOMISJACH KRAJOWYCH - Solidarność górników płaci na solidarnośc nauczycieli , solidarnośc nauczycieli płaci na solidarność murarzy , solidarność murarzy płaci na solidarność stolarzy , solidarność tokarzy płaci na solidarnośc mundurową , no i jakiś procent na Dudę .

 • rezun-one

  Oceniono 12 razy 4

  TAK, "DUDA STAR".
  Ktoś kto zaczyna od łamania prawa, kończy na stryczku.
  Tak przynajmniej pokazuje kilkutyśiącletnia praktyka.
  Kilkudziesięcioletnia historia wynaturzeń RP tylko to potwierdza.
  Bywały okresy historii gdy łamiący prawo zdawali się Bogami.
  Idziemy utartą ścieżką.

 • 1szansa

  Oceniono 12 razy 4

  Polska ma szanse przez Euro 2012 wypromować kraj na tyle, żeby w przyszłości wrócili turyści, a wrócą wtedy kiedy będą przekonani, że to kraj w którym mogą zwiedzać, czuć się bezpiecznie i spokojnie wypoczywać. To szansa dla wszystkich związanych z pracą w usługach, to szansa na dochód dla Polski, bo gdzie turyści pojadą, do krajów gdzie toczą się regularne protesty? Czy my to zrozumiemy i wykorzystamy w sposób właściwy. Nad tym trzeba szerzej pomyśleć a nie "gwiazdorzyć" dla samego siebie, a dziennikarze w sposób szczególny powinni myśleć kompleksowo o całości problemu najbliższych dni jakie nas czekają podczas EURO 2012 i dalej.

 • wojtusz

  Oceniono 8 razy 4

  Duda? Już myślałem, że Doda.

 • jogar

  Oceniono 6 razy 4

  Jeżeli ktoś dostający taaaką kasę za rozpierduchy czyli łamanie prawa jest teraz u nas bohaterem to ja czegoś nie rozumiem. Jest z nami w takim razie bardzo źle i to źle wróży.

 • toboh1

  Oceniono 8 razy 4

  Powtarzam się,bo już o tym pisałem i być może będę jeszcze "nudził" :
  NIE dla nazwy SOLIDARNOŚĆ dla tego i każdego innego Związku Zawodowego (z szacunkiem dla tego
  i każdego innego ZZ). Nie te czasy, nie ta walka - "podczepianie" się jest paskudne.

 • tokabout

  Oceniono 32 razy 4

  Duda to menda na usługach PISu. Kamufluje sie swietnie ale on jest bardzo polityczny.

 • totapis500

  Oceniono 16 razy 4

  Sego czasu wschodzącą gwiazdą był piękny Maryjan gdzieś zniknął ma w dupie całą solidarność

 • przyganiacz

  Oceniono 3 razy 3

  Piotr Duda wschodzącą gwiazdą?

  To pajdokrata, któremu wydaje się, że niegdysiejszą dyktaturę proletariatu z PRL uda mu się w niepodległej RP odnowić jako dyktat związków zawodowych. Tego rodzaju pomysły należy mu i innym szychom związkowym szybko i skutecznie wybić z głowy...

 • q-ku

  Oceniono 3 razy 3

  "Szef związków niemieckich został skierowany na studia historyczne, filozoficzne i politologiczne przez swój własny związek zawodowy,"

  ech, kurrr
  łza się w oku kręci

 • dyktator_bolandy

  Oceniono 3 razy 3

  ten bandziorek łamiący prawo powinien gnić w pierdlu, a to politologi i pismaki o niem deliberujo...

 • jottsp

  Oceniono 3 razy 3

  bywalo gorzej whistorii - dziennikarze wchodzili do polityki i wprowadzali faszyzm

 • adammichnikoff

  Oceniono 9 razy 3

  Markowski, dzięki idiot-tv naukAwy celebryta, Doda politologii. Tylko, że nawet głupszy od Dody. Dyżurny wazeliniarz, lizus i propagandysta jednej partii. A wszystko dla popularności i mamony.

 • filipjeden

  Oceniono 7 razy 3

  Pan , panie Wroński też jest niedojrzały, a ja Pana nawet lubiłem, ale wszystko ma swój koniec- bo "Solidarność" to , niestety dziś już zeszła na psy, to taka rodzima cosa nostra.

 • jan12121

  Oceniono 15 razy 3

  Co to za bzdety! Facet szantażujący władze, że zakłóci EURO znienacka zapowiada, że będzie łamał prawo (zawiadomienie o demonstracji MUSI być z wyprzedzeniem!) jest u nas bohaterem... Co maja mówić ludzie, których gość więzi w korkach i tp, co z ich rodzinami i pracą?

  A z drugiej strony - gdzie jest policja i Straż Miejska, żeby był porządek? Widać wyraźnie, że "S" jest na usługach partii politycznych, w tym jednej w szczególności i niech dziennikarze nie uważają nas za kretynów którzy tego nie dostrzegają. A może oni mają problem z patrzeniem i kojarzeniem faktów?

 • rosfita

  Oceniono 21 razy 3

  Potrezbna jest partia i zwiazki zawodowe, która przeciwstawią się sile liberalnej doktryny preferowanej przez mi ędzynarodowe koncerny i kapitał. Taka partia aby zyskała duze poparcie musi być - neutralna światopoglądowo, oderwana od styropianowych etosów, wolna od szalenstwa reprezetowanego przez PIS. winna być skoncentrowana na gospodarce i bezpieczeństwie socjalnym spoleczenstwa. Powinna twardo przeciwstawiać się koncepcja ograniczania praw pracowniczych pod hasłem że to doprowadzi do szybszego rozwoju i wzrostu. Jak widac do tej pory ograniczanie praw pracowniczych prowadzi wylacznie do bogacenia się miedzynarodowej finansjery i koncernów i presji na obniżanie płac. To droga w ślepy zaułek. Aha i czas na nowa międzynarodowkę ale nie socjalistyczna lecz socjalną, która przeciwstawi się w skali globalnej nadciagajacemu wyzyskowi zwykłych obywateli. To teraz priorytet.

 • sztucznamgla

  Oceniono 2 razy 2

  to chyba 'mroczna gwiazda' lorda wadera* (jarkacza)

  *jarkacz nie jest w stanie byc imperatorem, jest zbyt miałki intelektualnie

 • 1szansa

  Oceniono 4 razy 2

  Gwiazda, gwiazdą, a co ze znajomością działania zgodnie z prawem?

 • mjk

  Oceniono 4 razy 2

  A ja myślę,że ci z dziennkiarzy,którzy już "dojrzali" powinni spadać.Z reguły bowiem są powiązani/finansowo,ideowo,partykularnie/z tymi którzy są właśnie "u żłobu" i ich wypowiedzi bądź artykułów nie można odbierać bezstronnie.Co innego"niedojrzali" - mają czas na "dojrzewanie" ale przez ten okres nie wysługują się za określone przywileje i profity.

 • halinao21

  Oceniono 6 razy 2

  Czytając większość komentarzy...

  -Czasami mi się wydaje,
  że ten kraj
  jest psychicznie chory.

  /W.Szymborska/

 • krisp78

  Oceniono 20 razy 2

  No tak. W "wolnym i demokratycznym" kraju dojrzali dziennikarze zachwycają się tylko rządzącą najlepszą z partii, płemiełem krzywozgryzem no i Jego Ekscelencją Oby Żył Wiecznie płezydentem bulem komorowskim.

 • violka-pl

  Oceniono 4 razy 2

  tom_fed
  pół godziny temu
  " Solidarnosc ??? teraz to kibolska bojowka pisu"

  Nie obrażaj kiboli. Jest szansa, że jak Solidarność zacznie blokować Euro 2012, to prawdziwi kibole ich spałują ;)

 • wlomat1

  Oceniono 18 razy 2

  Oczywiście - przecież każdy "dojrzały" dziennikarz wie że ludzi pracy należy zawsze wdeptywać w glebę w imię nowej panującej ideologii zwierzęcego neoliberalizmu. A gwiazdą dla "dojrzałego" dziennikarza o lewicowym zacięciu mże być tylko Palikot lub Biedroń...

 • demolka666

  Oceniono 20 razy 2

  duda wyrósł na drugiego gangstera politycznego tuż za kaczyńskim, który jest szefem tej sekty-mafii

 • dragon2100

  Oceniono 16 razy 2

  Problem to pożyteczni eksperci. Powiedzą wszystko na rządowe zamówienie.

 • tony.c

  Oceniono 20 razy 2

  Nie taki chłop z klasą jak Niesiołowski czy Palikot. A i do "Bolka" mu daleko

 • barbarakos

  Oceniono 1 raz 1

  Jak mozna zachwycac sie czlowiekiem, ktory popiera (wymyslil?) referendum "czy chcesz byc mlodym, pieknym i bogatym". I do tego udaje, ze nie rozumie, dlaczego rzad na to sie nie zgadza.

 • jan.urbaniak1

  Oceniono 9 razy 1

  Duda to taki sam prymityw i kretyn jak Bolek. Patologia solidarusza. I to byłoby na tyle.

 • kosa811

  0

  W USA taki Duda miałby już prześliczne pomarańczowe wdzianko i nie mógłby go zdjąć do ca 2032r. i to za sam pomysł blokowania Kapitolu. Zaskakująco wiele łączy tę nową gwiazdę polskiej "polityki" z wczesnym szefem Związku Zawodowego Rolników Samoobrona

 • halinao21

  Oceniono 2 razy 0

  to nie jest ten sam komentarz-umiemy czytać?

 • zoil44elwer

  Oceniono 8 razy 0

  Miejsca pracy zniszczyła ta I legendarna Solidarność wespół wzespół z Unią Wolności(Demokratyczną) budując polski kapitalizm.

 • nutel.la

  Oceniono 4 razy 0

  "Związek po prostu musi protestować..." - może ja tu coś źle zrozumiałam ale z tego zdania wynika, że ich praca polega na protestowaniu. Ergo związek istnieje tylko po to, żeby mącić. A za wielką zasługę należy im policzyć "ucywilizowanie się".

  Ja przepraszam, ale niedobrze mi się od tego robi. Związkowcy mają solidne pensje i zabezpieczenie w zakłądach pracy, bo są nie do ruszenia. Pracą się nie hańbią a przynajmniej nie "ciężką" (czyli normalną, taką jaką wykonują pozostali pracownicy). Jeżdżą po kraju i demonstrują sobie, za co pobierają wypłaty.
  Żyć nie umierać!
  I takim kilka lat pracy dłużej przeszkadza? Nie przemęczą się, to pewne.
  Przynajmniej ci, których nowe prawo obejmie. Czyli mniejszość.

 • vidi12

  Oceniono 38 razy 0

  Po Wałęsie, Kaczyńskim, Krzaklewskim, Śniadku trafił się SOLIDARNOŚCI (wreszcie)prawdziwy przywódca związkowy. Wałęsa został wylansowany przez CIA, Głos Ameryki, Wolną Europę - słowem OBCYCH i najlepiej reprezentował ich interesy, Kaczyński i Krzaklewski potraktowali związek jak trampolinę do kariery politycznej, Śniadek uczynił ze związku przybudówkę PiS-u... PRZEWODNICZĄCY DUDA - to przywódca z klasą, któremu rzeczywiście chodzi o obronę interesów pracowniczych !!! I żeby nie było wątpliwości - ja jestem członkiem SLD i nie mam żadnego interesu w lansowaniu Przewodniczącego Dudy ale wydaje mi się, że należy Go docenić !

 • luki761

  Oceniono 26 razy 0

  Markowskiemu wciąż wydaje się, że żyjemy w PRL ....

  to właśnie tacy, nieproduktywni osobnicy są największym obciążeniem dla budżetu państwa...

  ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX