Materna: idiotę radnego wsadziłbym do więzienia. Jest cyniczny albo upośledzony

- Takich ludzi trzeba się strzec. To są podjudzacze - mówił Krzysztof Materna w TOK FM, komentując wypowiedź stołecznego radnego, który na Twitterze napisał, że zadymiarze walczyli z Rosjanami ?o honor Polski?. - I mam pretensje do mediów, że dają się takim idiotom prowokować - stwierdził.
Wczoraj podczas przejścia Rosjan przez most Poniatowskiego doszło do zadymy sprowokowanej przez polskich pseudokibiców. Zatrzymano ponad 150 osób, byli ranni, a na bijatyka zagościła w serwisach na całym świecie.

Maciej Maciejowski, radny Warszawy z PiS, na Twitterze napisał dziś: "Żałuję, że policja nie zabroniła marszu Rosjan i honoru Polski musieli bronić 'kibole'. Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz". - Ja tego idiotę, co to napisał, tobym wsadził do więzienia. Ale nie ma takiego paragrafu, niestety - mówił dziś w Popołudniu Radia TOK FM Krzysztof Materna.

Warszawski radny - o ironio - jest jednym z wolontariuszy, którzy mają pilnować porządku na stadionie podczas Euro. Więcej o radnym i jego wcześniejszych wpisach ("Komorowski, pajacu") przeczytasz TUTAJ.

- Ja mam honor w zupełnie innym miejscu niż on - dodał gość Grzegorza Chlasty. - Mam nadzieję, że to jest margines, ale takich ludzi trzeba się strzec. To są podjudzacze. I mam pretensje do mediów, że dają się takim idiotom prowokować - stwierdził.

- Nie powinienem mówić "idiota", bo to jest stopień upośledzenia - zastanowił się chwilę Materna - Ale albo on jest upośledzony, albo to jest krańcowy cynik, który myśli, że zdobędzie na tym polityczny kapitał. Takich ludzi się boję, wystrzegam i chciałbym być od nich odizolowany - podsumował Materna.

Satyryk, aktor i reżyser skrytykował też wypowiedzi dotyczące składu polskiej reprezentacji w czasie sobotniego meczu z Czechami. Jego zdaniem najlepiej swoich piłkarzy zna trener Franciszek Smuda i to on ma prawo zdecydować, kto zagra, a kto nie.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (328)
Materna: idiotę radnego wsadziłbym do więzienia. Jest cyniczny albo upośledzony
Zaloguj się
 • echfranka

  Oceniono 435 razy 411

  Honoru nie broni się z zasłoniętą twarzą !
  Ci bandyci nie przynieśli Polsce chwały !
  Rosjanie przyjechali w gości i powinno się ich jak gości przyjmować.
  Jak cię widzą tak cię piszą -mówi przysłowie.

 • paher

  Oceniono 449 razy 399

  Radny powinien być ukarany rocznym sprzątaniem chodnika na Krakowskim Przedmieściu po miesięcznicowych wizytach grupy uderzeniowej Kaczyńskiego.

 • jagoda491

  Oceniono 327 razy 307

  Pan Materna ma rację,wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd.

 • lokator_wawelu

  Oceniono 657 razy 609

  Materna ma rację, że ten pajac radny to idiota, nie ma racji, że na jego szczucie nie ma paragrafu - w Polsce znieważanie lub nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, rasowym, etnicznym, wyznaniowym jest zabronione i karalne na podstawie art. 256 i 257 Kodeksu karnego.

 • m.gawka

  Oceniono 77 razy 75

  Chyba nawet prezes PiS nie przypuszczał, że może mieć w swoim ugrupowaniu osobę bardziej szaloną, niż Antoni. A jednak!

 • matyldas1234

  Oceniono 75 razy 69

  skoro pan radny jest taki "waleczny", to trzeba wstawić go do sektora rosyjskich kibiców w trakcie najbliższego meczu i niech bije się o honor....a redaktor Ewa niech wszystko filmuje :-)...

 • adalbert.13

  Oceniono 70 razy 66

  "...radny Warszawy z PiS, na Twitterze napisał dziś: Żałuję, że policja nie zabroniła marszu Rosjan i
  honoru Polski musieli bronić "kibole". Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz".
  no i czemu to nie dziwi, wpisuje się w działania swojego ugrupowania i tyle. Kolejny aniołek kaczora.
  Ich trzeba izolować, bo spiknie się takie z tą bojowniczką E.S. pójdą na młode i kłopot.

 • augenthaler

  Oceniono 67 razy 63

  Calkowicie zgadzam sie z Materna. Pytanie podstawowe - co za debile glosowali na tego debila radnego?

 • mietowe_loczki

  Oceniono 66 razy 60

  Brawo, Materna! Skończmy z politpoprawnością i nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX