Kibole z flagami "Bóg-Honor-Ojczyzna" to szczyt paranoi [PUBLICYŚCI]

- W krajach na Zachodzie wszystkie siły polityczne starały się być od tego jak najdalej. A u nas kibole są antyrządowi i czynią to w imieniu patriotyzmu - mówił w TOK FM Paweł Wroński, dziennikarz "GW". Z kolei prof. Radosław Markowski bez litości skomentował działania służb na moście Poniatowskiego. - To nie była ustawka gdzieś na polach. Wstyd i niedoróba.
- Mówią, że po wtorkowych burdach klimat Euro 2012 siadł - zwróciła uwagę Janina Paradowska. Zdaniem Pawła Wrońskiego dobry klimat jeszcze wróci, ale po wtorkowych zajściach rzeczywiście pozostał niesmak. - Zaprosiliśmy tych ludzi, powiedzieliśmy, że tu jest miły fajny kraj, że spotkają przyjaciół. No i spotykali takich "przyjaciół", którzy na moście Poniatowskiego zrywali z nich flagę. Jak ktoś chciał ją odebrać, to dostawał w twarz i jeszcze usłyszał, że to rosyjska prowokacja - komentował dziennikarz "Gazety Wyborczej".

- Pociesza mnie zdecydowana kontrakcja ze strony internautów. Chciałbym też, żeby ci politycy, którym nieszczególnie zależy, żeby Euro się udało, zdecydowanie potępili to zachowanie. Tymczasem mówią o jakiejś prowokacji rosyjskiej, co jest po prostu skandalem - irytował się Wroński.

"Z kiboli robi się patriotów"

- W krajach na Zachodzie wszystkie siły polityczne starały się być od tego jak najdalej. A u nas kibole są antyrządowi i czynią to w imieniu patriotyzmu - dodał dziennikarz "GW".

Materna: idiotę radnego wsadziłbym do więzienia >>

"Żałuję, że policja nie zabroniła marszu Rosjan i honoru Polski musieli bronić 'kibole'. Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz" - napisał na Twitterze Maciej Maciejowski, warszawski radny PiS. - Z kiboli i bandytów robi się patriotów. Dlatego oni sobie pozwalają - skomentował prof. Radosław Markowski. Zdaniem Wrońskiego władze PiS powinny się jednoznacznie ustosunkować do słów swojego radnego.

- Jak widzę kiboli z flagą z napisem "Bóg Honor Ojczyzna" albo symbolami Polski Walczącej, to wydaje mi się, że doszliśmy do granic paranoi - dodał.

Wstyd i niedoróba!

Prof. Radosław Markowski krytykował ministra spraw wewnętrznych Jacka Cichockiego. - To nie jest tak, jak mówił minister, że to była marginalna sprawa i nic się nie stało. Właśnie się stało! To nie była ustawka gdzieś w polach. Wstyd i niedoróba - podsumował.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (291)
Kibole z flagami "Bóg-Honor-Ojczyzna" to szczyt paranoi [PUBLICYŚCI]
Zaloguj się
 • neostrada72

  Oceniono 60 razy 50

  Jak ta zgraja,,kibiców''śmie mówić o honorze,patriotyzmie,zachowujac sie jak najgorszy tzw.element?Wyszli ze sztandarami narodowymi po to,żeby je splamić chamstwem,i tacy ludzie śmią się nazywac patriotami.

 • adalbert.13

  Oceniono 50 razy 40

  NIE zapominać o tym, że tekstylia i broń była święcona na Najjaśniejszej J. Górze przy
  współudziale polityków s pisuaru.
  .
  I nie pomoże odwracanie kota Hofmanów, Kemp, kaczorów czy innych exRomaszewskich, że
  było inaczej. Skamlą teraz, a kiedy potrzebowali głosów katoli/kiboli opowiadali bzdury.

 • bergman1

  Oceniono 40 razy 36

  zdelegalizowac pislam.

 • alexij1911

  Oceniono 38 razy 34

  W Polsce tak sie przyzwyczailismy, ze....

  Nic sie nie stalo gdy byly wyzwizka na kibicow Rosyjskich.
  Nic sie nie stalo gdy zwolennicy Kaczyskiego wyzywaja ludzi od zydow, niemcow i ku*rew.
  Nic sie nie stalo, gdy hymn gosci jest wygwizdany przez kibicow polskich.
  Nic sie nie stalo, gdy rodziny zostaly pobite przerz kiboli.
  Nic sie nie stalo, gdy wtydem okryla sie cala Polska.

  A wlasnie ze sie stalo !!!!

 • klarneta8

  Oceniono 35 razy 33

  Kiboli, nie nalezy pakowac do wiezienia, bo za to placi podatnik,a oni sie smieja i doszkalaja. Grzywna od 5000 tys wzwyz + ciezkie roboty - czyszczenie parkow, skwerow, likwidacja grafiti, miejskich ubikacji, zamiatanie przystankow,a w zimie odsniezanie, jesienia zgrabianie lisci. Obraczkowac ich, by sluzby mialy nad nimi kontrole.

 • szcz9

  Oceniono 39 razy 33

  PiS, kibole, noefaszyści, duża część działaczy "Solidarności" i wielu duchownych Kościoła Katolickiego tworzy wspólny front walki z rządem i w tym celu nie cofnie się nawet przed skompromitowaniem Polski.

 • cleryka

  Oceniono 40 razy 30

  7 tys.policjantów w Warszawie i nie mogli uprzątnąć wczesniej z Mostu żulii ?Przecież nie spadli tam spadochronami!

 • kap_jeden

  Oceniono 29 razy 27

  przecie PiS to katofaszysci, wiec co maja robic? zabraniac dzialac swoim bojówkom?

  oni tu widza upokorzaona republike weinmarska a nie jakas polske.

  oni modla sie z calym episkopatem o to by bog zeslal tu potop i wybral kaczynskiegio na noego to co maja moze sie ograniczac ?

  oni tu widza sodome i gomore wiec blagaja o kare za grzechy widzac w sobie swietych bez skazy
  stad maja poczucie wyzszosci i misji jak swieta inkwizycja czy pogromcy hugenotów

 • mark211

  Oceniono 27 razy 25

  Ktoś tymi bandytami ( to nawet nie kibole) steruje. Oni w ogromnej większości są kretynami i analfabetami. Zasób ich słów to głównie wulgaryzmy. Nie wiedzą oczywiście co to honor, ojczyzna, patriotyzm. To są po prostu bardzo proste formy życia, które na skutek błędu natury przybrały postać człekokształtną. Właściwie trudno mieć do nich pretensje o cokolwiek. Należy ich zwalczać jak chwasty lub szkodniki - beznamiętnie i skutecznie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX