Komentarze (291)
Kibole z flagami "Bóg-Honor-Ojczyzna" to szczyt paranoi [PUBLICYŚCI]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • starzec63

  Oceniono 16 razy 14

  Do II wojny światowej na Polskich sztandarach było hasło "Ojczyzna i Honor". Ci którzy stawiają Boga przed Ojczyzną być może są Polakami, ale niekoniecznie.

 • y0rg

  Oceniono 22 razy 14

  Ot i mamy rezultaty deklaracji Kaczyńskiego i nie mieszania polityki w czasie EURO - i jak temu kłamcy i oszołomowi wierzyć , ale są i tacy ---JAK DWÓCH PRAWDZIWYCH POLAKÓW Z PISU , TO TRZY ZDANIA

 • zgryz3

  Oceniono 19 razy 13

  Twórca teorii zachowania zwierząt prof. Lorenz w książce "Regres człowieczeństwa" cytuje ukraińskie przysłowie: "Gdy powiewają sztandary, rozum mieści się w trąbie".

 • milo_1

  Oceniono 18 razy 12

  .

  Niedowartościowanym , półgłowym tępakom wystarczy lekko pokadzić nazywając ich "prawdziwymi patriotami" wręcz "Powstańcami z Warszawy" a zrobią wszystko aby udowodnić że zasługują na takie miano.....

  PiSlamiści z Kaczyńskim wiedzieli w jaki punkt uderzyć aby zyskać nowych zwolenników ............

  PiSlamistom i PiSkibolom przyświeca jedno , wspólne hasło ......

  tiny.pl/h5zjn
  .

 • ollendorff

  Oceniono 21 razy 11

  Zwichnięty patriotyzm polskiej młodzieży to przede wszystkim zasługa sienkiewiczowskiej ułudy historycznej. W Polsce nigdy nie było takich bohaterów, jak Wołodyjowski, Kmicic, czy Skrzetuski. Sienkiewicz był największym fałszerzem polskiej historii. Swoje bajki historyczne pisał głównie pod zapotrzebowanie chwili politycznej i tyle. Stworzył fikcyjną rzeczywistość historyczną, w której Polacy uwielbiają się pławić. Reperkusje tych bajek odczuwalne są do dzisiaj, szczególnie widać na ścianach mieszkań i domów, gdzie na centralnych miejscach eksponowane są np. skrzyżowane karabele. Dlatego każdy obcy w tym kraju jest wrogiem! Tkwimy w historycznej beznadziei. Ten stan może zmienić oświata - po prostu młodzież powinna zacząć czytać książki, a nie tylko bajki.

 • frogman

  Oceniono 10 razy 10

  powinno się pozwolić kibolstwu na ustawki, na skraju miasta, na jakims polu, niech się pozabijają, będzie spokój

 • janzi

  Oceniono 9 razy 9

  To mają byc ci groźni kibole? Na zdjęciach widzimy same cioty atakujące grupami pojedynczych kibiców.

 • nota_bene_66

  Oceniono 11 razy 9

  Świrosław próbuje przenieść Polskę do lat walki w podziemiu, aby - po czasie - móc się wykazać. Kompleksy, zazdrość, obsesje to powód syndromu "spóźnionego bohatera" - stąd jego jątrzenie, dzielenie, prowokacje (kibolskie, związkowe, solidarnych). I mógłby chłoptaś bawić się w równoległą rzeczywistość, ale... indukuje te swoje strachy i obsesje w wątłe umysły swoich fanatyków. Wojny wybuchają najpierw w ludzkich sercach i ta z pozoru niewinna zabawa może podpalić Polskę. A historia pamięta takich fanatycznych, umysłowo zdemoralizowanych, przywódców...

  PARANOJA NIE BOLI, ALE OŚMIESZA!

 • stefaniak78

  Oceniono 14 razy 8

  "- Jak widzę kiboli z flagą z napisem "Bóg Honor Ojczyzna" albo symbolami Polski Walczącej, to wydaje mi się, że doszliśmy do granic paranoi - dodał."

  to nie jest paranoja. to jest obelga pod adresem wszystkich uczciwych obywateli.

 • kibic_rudego

  Oceniono 10 razy 8

  co dzień to towarzycho podpuszcza nas przeciw Ruskim i Chinolom
  a teraz Cnotliwe Zuzanny udają

 • sher-rif

  Oceniono 10 razy 8

  Nazywanie mnie towarzyszem jest takim samym urojeniem jak Stalina humanistą.

 • nota_bene_66

  Oceniono 10 razy 8

  On…
  * wskazywał narodowi winnych ich niedoli - to m.in. komuniści, socjaldemokraci i liberałowie
  * uprawiał populistyczną propagandę i agresywną politykę zagraniczną
  * jego wyznawcy organizowali nocne marsze z pochodniami
  * otaczał się bezrefleksyjnymi wykonawcami rozkazów
  * był zakompleksionym kawalerem z manią wielkości
  * miał paranoiczne i narcystyczne usposobienie
  * wdał się w awanturę ze wszystkimi sąsiadami
  * naród ponad wszystko i „Bóg jest z nami”
  * mamił naród swoimi wizjami
  * jątrzył, skłócał i dzielił
  * prowokował
  * (…)
  * wygrał w demokratycznych wyborach....
  .
  .
  .
  .
  .
  Adolf Hitler.
  Paranoja nie boli, ale ośmiesza i drogo naród kosztuje.
  Wojny wybuchają najpierw w ludzkich sercach…

  P.S. Jego nadwornym fotografem był niejaki Hoffmann…
  pl.wikipedia.org/wiki/Archiwum_Fotograficzne_Hoffmanna
  Historia lubi się powtarzać.

 • jasna0

  Oceniono 14 razy 8

  małe. pisoweskie mózgi niczego nie rozumieją, to co mogą wiedzieć o Bogu. Honorze i o Ojczyźnie?
  oni tylko wiedzą, że był zamach i już, innej wersji do ptasich móżdżków nie przyjmują

 • stubai

  Oceniono 8 razy 8

  Policja dała plamę. Takie są fakty. Kibole powinni natychmiast być usuwani i zamykani. Policja się boi o swoje bezpieczeństwo. Na zachodzie nie patyczkują się. - gaz , kule gumowe-trzeba radykalnych działań. PiS nie potępiajac bandytów defacto ich popiera. Zresztą Jojo czy ten niby radny wprost popierają kibolstwo.

 • jakub53

  Oceniono 12 razy 8

  No i mamy PiS-duar w nowym rozdaniu. Byle tylko kij w szprychy PL.

  @jkredman - sa zdjecia z mostu. A kibole sa popierani przez Jarka (vide poreczenia za Starucha).
  @pikollo - nie odczepie sie, to nie byla dobra podpowiedz Pis-duaru i moment na szarganie flagi

 • paher

  Oceniono 7 razy 7

  Widziałem na moście Poniatowskiego, gdy przechodzili Ruscy, najaranych ludzi od pani Stankiewicz z transparentem, na parę metrów, informującym o "morderstwie polskiego prezydenta na terenie Rosji".
  Widząc takich idiotów to zalewa mnie krew to ogarnia bezradność

 • ergo12

  Oceniono 9 razy 7

  Kolejny sukienkowy pedofil o "sodomitach"Po meczu z Grecją, a przed starciem z Rosją salezjanin ks. Jarosław Wąsowicz, nieformalny kapelan kibiców, stwierdził, że polscy kibice bojkotują Euro, a sam turniej jest "imprezą rządową". Do tego - według niego - konflikt władz z kibicami inspirują "sodomici", bo środowisko kibiców nie toleruje homoseksualizmu. Tymczasem bilety na mecze Polski są chodliwym towarem, a stadiony są pełne".

 • stefaniak78

  Oceniono 10 razy 6

  proponuję zamiast PW, znak WW - Wolska Walcząca...

 • orion57

  Oceniono 8 razy 6

  typowo pisowskie rozumowanie, wyeksponować coś małego i zrobić z tego widły. Tak mogą rozumować tylko ci, którzy nigdy nie byli na innych ME. Wszędzie są tego typu zdarzenia ale tam gospodarze myślą a później chlapią ustami. Robicie "kibolom" darmową reklamę i wzbudzacie coraz większą niechęć do PiS.

 • nota_bene_66

  Oceniono 8 razy 6

  STANDARDY WG PIS: TAK SIĘ (NIE) ŻYJE W PISOBOLSZEWICKIM ŚWIECIE...
  … za burdel w lotnictwie wojskowym, którego skutkiem był m.in. wypadek CASY, miał wylecieć z posady gen. Błasik. Kto się za nim wstawił? Najgorszy prezio RP, zakompleksiony Lech Kłamczyński - to był generał z jego nadania. Z kolei Edgar Gosiewski oficjalnie wyzywał pilotów od niesubordynowanych tchórzy. Więc wylecieli razem … do Smoleńska wg swoich pisobolszewickich standardów. A teraz winna PO…
  PARANOJA NIE BOLI, ALE OŚMIESZA I NARÓD DROGO KOSZTUJE!....

 • nota_bene_66

  Oceniono 8 razy 6

  a kto ich tego nauczył/ Kto ich gloryfikował? Kto się za nimi wstawiał? Kto ich nazwał "prawdziwymi" patriotami i Polakami? PARANOJA NIE BOLI, ALE OŚMIESZA!

  ŚWIROSŁAW_JUGEND naciera??...

 • paw73

  Oceniono 6 razy 6

  Wyjście tych bandytów na ulice w celu bójki z Rosjanami, zawdzięczamy min. takim dziennikarzom jak pan Wroński, Pan Lis, pani Pochanke,Sakiewicz, Gargas, Kani czy Lichocka.Nie zapominajmy tez o tzw. dziennikarzu Janie Pospieszalskim,który nie zapała się na bycie opozycjonistą , więc zwalcza wszystko i wszystkich.
  Waśnie międzynarodowe i nacjonalistów, obudzili w ogolonych idiotach głównie dziennikarze,aby mieć newsa o zadymie "Rusko- Polskiej". dziś cie sami dziennikarze rozpaczają nad złym zachowaniem Polaków kiboli. Tylko nie małe móżdżki kibole, rozpisywali się i na jedynkach wszystkich wiadomości dawali-
  Jutro 2012.06.12 Ponowna Wojna Polsko Ruska, kto zwycięży tę batalię. Trener Smuda w stroju legionisty Piłsudskiego i napis czy powtórzy się cud nad Wisła.
  Wyrafinowani idiocie , napuścili bezmózgich czubków na idiotów z Rosji. Dziś podnieta z rozpaczą u tych, którzy napuszali na Rosjan.

 • herrporcupine

  Oceniono 15 razy 5

  Ośmieszanie kraju i robienie wstydu na całą Europę to z honorem wiele wspólnego nie ma...

 • feurig59

  Oceniono 11 razy 5

  Ależ "Bóg, Honor i Ojczyzna" to nie paranoja, bardzo pasuja w dzisiejszych czasach do tych ludzi, bo oni potrzebują takiej identyfikacji. Utożsamiają się ze słowem/hasłem, z podwórkiem z kumplem z "narodem", plemieniem, drużyną z kawałkiem materiału, bo to w gruncie rzeczy słabi ludzie. Sam nikt z nich nie jest wstanie stawić czoła sobie samemu, więc trzeba lać po moradach skopać innych, "wroga". Biedni ludzie. Co zrobić...

 • nota_bene_66

  Oceniono 7 razy 5

  „PARANOIK - ten typ osobowości cechuje się nadmierną podejrzliwością, brakiem tolerancji na krytykę, zawziętością, skłonnością do interpretowania neutralnych lub przyjaznych zachowań otoczenia jako wrogich, obraźliwych, pogardliwych i małą tolerancją na niepowodzenia. Opaczna interpretacja danych i odnoszenie rozmaitych wydarzeń do siebie, łączy się z zaburzeniem oceny rzeczywistości i podejrzeniami istnienia spisków. Często spostrzega się nadmierne poczucie własnej wartości, objawiające się przecenianiem własnych możliwości, postawą wyższościową i nieustępliwość w obronie własnych praw, bezwzględność w realizowaniu swoich celów, prowokowanie do walki. Osoby takie są zazwyczaj skryte, egocentryczne- mają tendencję do oceniania wszystkiego z punktu widzenia własnej osoby, zazdrosne, nietolerancyjne, fanatyczne, skłonne do pieniactwa, sensytywne- przeczulone, przewrażliwione. Mogą przejawiać wrogie, gwałtowne reakcje"

 • nota_bene_66

  Oceniono 11 razy 5

  JAK MACIEREWICZ PRZYGOTOWYWAŁ ZAMACH STANU, czyli daj małpie brzytwę…
  Gdy 4 czerwca 1992 r. o godz. 10 rano szef MSW Antoni Macierewicz dostarczał do Sejmu "listy agentów", podległe mu jednostki wojskowe rozpoczęły niepokojące przygotowania. Żołnierzy zatrzymano w koszarach i przydzielono im dodatkowe magazynki do pistoletów maszynowych. Oficerowie spędzili noc w sztabie w mundurach polowych. W pogotowiu czekały ciężarówki, śmigłowce, antyterroryści.
  Ze ściany w dowództwie jednostki ktoś zdjął portret prezydenta Lecha Wałęsy.
  Takie informacje można znaleźć w aktach tajnego śledztwa Naczelnej Prokuratury Wojskowej, która badała, czy w "dniu teczek" podjęto próbę wyprowadzenia wojska na ulice.

 • tomtg123

  Oceniono 5 razy 5

  Taki pomysł : a może warto zorganizować fundację, która będzie z zebranych wśród ludzi środków dawać nagrody pieniężne tym prokuratorom, którzy wywalczyli najwyższy wyrok dla stadionowych bandytów ?
  Nie wiem czy polskie prawo daje taką możliwość, ale jeśli daje, to ja deklaruję ze ja bym wpłacał pieniądze na taki cel. Tylko po to, żebycw...e które plugawią dobre imie Polski zostały potraktowane z największą surowością i żeby prokurator WALCZYŁ o każdy dzień wyroku dla kibola jak o własne pieniądze.
  Jeśli kibol może praktycznie bezkarnie hańbić wizerunek mojej Ojczyzny, to ja czuje, ze mam patriotyczny obowiązek zrobić co mogę, żeby kibol spędził najlepsze lata swojego życie w pierdlu.
  Zapłacę ze swojej kieszeni ludziom, którzy wywalczą wyższą karę dla bandyty.
  Moze tego trzeba, żeby skończyć z praktyką udawania, ze kibol to nie jest normalny brudny przestępca, tylko jakieś dziwne nietykalne zwierze na specjalnych prawach.

 • xxx11_w

  Oceniono 4 razy 4

  Bóg-Honor-Ojczyzna !!

 • totapis500

  Oceniono 12 razy 4

  Kibice szli na stadion i żyli meczem,to bydło napuszczone przez jedynego prawdziwego patriotę Polski zszargało nasze imię w Europie czego sądy nie brały pod uwagę.

 • nota_bene_66

  Oceniono 6 razy 4

  ŚWIROSŁAW_JUGEND w natarciu?...

  www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kempa-porecza-za-starucha-i-agent-tomek-tez,183365.html
  www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,10417859,Parlamentarzysci_PiS_odwiedzili__Starucha__w_areszcie.html
  niezalezna.pl/15640-beata-kempa-skladam-poreczenie-za-%E2%80%9Estarucha%E2%80%9D

 • vins80

  Oceniono 8 razy 4

  Szlag mnie zaraz trafi, jak ruscy katowali stewardów we Wrocławiu to cisza była, nie przypominam sobie żeby ktoś z rosjan nas przepraszał. Teraz jak oni dostali po pyskach to wielkie halo, wszyscy prześcigają się w przeprosinach. Kto sieje wiatr, zbiera burze.

 • fackir

  Oceniono 6 razy 4

  czemu nie? skoro można partię polityczną nazywać "Prawo i Sprawiedliwość" która ma tyle tyle wspólnego z prawem i sprawiedliwością co sowiecka "Prawda" z prawdą. złośliwi dopisywali z przodu "nie" lub "gowno".

 • observer1975

  Oceniono 6 razy 4

  W Polsce potrzebna jest zgoda wszystkich sił politycznych aby kibolskie chuligaństwo nazywać po imieniu i wypalić gorącym żelazem. A odnoszę wrażenie, że PiS na siłę robi z kiboli "patriotów" ( co jest wyjątkowo niespójne z wizją partii dbającej o bezpieczeństwo obywateli) a rząd zdominowany przez PO robi spektakularne akcje antykibicowskie, z których tak naprawdę niewiele jest pożytku, a przybywa zwolenników PiS-owi.

 • malpa-z-paryza

  Oceniono 9 razy 3

  wrescie madre slowa!

 • sb.slav

  Oceniono 9 razy 3

  Nie ma takiego hasła, jest: honor-ojczyzna, co by nie chcieli wcisnąć watykańczycy do tego, nic to nie zmieni, Polacy będą pamiętać.

 • bizon77

  Oceniono 13 razy 3

  www.tokfm.pl/blogi/liberte/2012/06/leszek_jazdzewski__bitwa_warszawska/1?bo=1
  Polecam ten tekst. Chyba jedyny obiektywny w tym całym cyrku pokemonowo -pisuarskim

 • ortopedox

  Oceniono 3 razy 3

  W krajach zachodnich jest to samo co u nas tylko u nas się to nagłaśnia aby ktoś coś z tego miał...

  euro.wp.pl/title,Bruelhart-turniej-na-bardzo-wysokim-poziomie,wid,14572835,wiadomosc.html
  tu jest dowód

 • czesio48

  Oceniono 10 razy 2

  paranoja to tytuł profesora dla takich ludzi

 • nota_bene_66

  Oceniono 4 razy 2

  Człowieka wiecznie niezadowolonego ze wszystkiego, czerpiącego złą satysfakcję ze wszystkiego, co się niefortunnie wydarza, co nie jest takie, jakie być powinno - nazywa się malkontentem. Tendencja do widzenia we wszystkim jedynie ujemnej strony nie ma najczęściej nic wspólnego z depresją.

  W przekonaniu (lub twierdzeniu), że coś jest złe, we wpatrywaniu się w ujemne strony życia, może bowiem kryć się nie tyle smutek, ile satysfakcja. Tak, tak, to nie pomyłka - właśnie satysfakcja! Nie na darmo słowo malkontent wywodzi się z francuskiego - malcontent - dosłownie: "źle zadowolony". Pomimo niekorzystnej sytuacji można się nie poddać, działać i szukać drogi wyjścia i naprawy. Ale można także twierdzić, że jest źle i nic już zrobić, ani zmienić się nie da! Podobnie jak od trudności życiowych można schronić się w chorobę, tak samo można uciec w niezadowolenie i krytykanctwo, które wszystko tłumaczy i usprawiedliwia.

 • nota_bene_66

  Oceniono 10 razy 2

  Bliski współpracownik Kłamczyńskiego o nim samym…
  - Gigantyczny kompleks i rozbudowane ego. To piorunująca mieszanka. A na dodatek ma syndrom męża, który latami podejrzewał żonę o zdradę bez żadnych podstaw, z jej życia czyniąc piekło, aż w końcu zaczęła go zdradzać - opowiadał Michał Kamiński o Jarosławie Kaczyńskim w wywiadzie dla "Wprost".
  - Gubi go podejrzliwość. Niesłychana, paranoidalna! Od dawna miałem przeczucie, że ona go w końcu politycznie zabije - mówił Kamiński o szefie PiS. - Wy tu zdrajcy będziecie stać przed plutonem egzekucyjnym. Albo: Kamiński - żartował- ma większe szanse przeżycia niż Bielan, bo lepiej przygotuje samokrytykę. Te żarty wypływały z fascynacji Stalinem. On chłonął anegdoty o Stalinie - opowiadał Kamiński.

 • hamlet1111

  Oceniono 6 razy 2

  Wszyscy dziennikarze i komentarzy rządowi wylewają krokodyle łzy, ale przecież to było PEWNE że będą zadymy jeżeli Gronikiewicz i Tusk pozwolą na rosyjską defiladę po centrum stolicy. To tak jakby do kurnika wrzucić lisa i mieć do niego pretensję że zagryzł kury!! Przecież wszyscy przed 12.06 mówili, że marsz właśnie tak zadziałała na kiboli. Zatem, PO'wcy, nie szukajcie winy u obcych a uderzcie się we własne piersi!!

  Nie byłoby marszu - nie byłoby zadym!!! Rozumiem, że przy braku zgody Tusk trafił by do Putina na dywanik, ale zgoda i tak nie pomogła. Putin i tak go zbeształ, ale bez pozwolenia na marsz i zadym, chociaż na zachodzie nie stracilibyśmy dobrej opinii.

 • 2-julita

  Oceniono 11 razy 1

  idzcie chłopy do roboty do kopalni to nie będziecie bzdur opowiadać

 • totajemnica

  Oceniono 5 razy 1

  nota_bene_66

  masakra :) przeciez to tak sie rzuca w oczy ze ten ktos pisze posty na zamowienie. Klamstwo za klamstwem. Szkoda tylko ze wielokrotnie powtarzane klamstwo moze stac sie prawda w mniemaniu ozukiwanych ta propaganda ludzi... dlatego prosze was.. myslcie samodzielnie, sprawdzajcie kazda informacje ktora podrzucaja wam takie osoby jak nota_bene_66, bo ich celem jest jedynie manipulacja faktami...

 • qazokm

  Oceniono 5 razy 1

  Nie lubię czytać banialukow, wszystko, co sie wydarzyło we wtorek mieliśmy na nasze własne, polskie życzenie, bo zafundowali nam to nasi, polscy decydenci, bez POkazywania palcem.
  A teraz media żerują na sprokurowanej przez nich kompromitacji, inne tematy nie istnieją.

  I pewnie właśnie o to chodziło w tej bezsensownej intrydze.

 • paher

  Oceniono 1 raz 1

  Uważam, że kibole nacierający pod transparentem "Bóg-Honor-Ojczyzna" mają immunited jak Macierewicz na autostradzie.

 • nota_bene_66

  Oceniono 3 razy 1

  OFICJALNE BADANIA: 20% społeczeństwa to paranoicy, malkontenci - specjaliści od spisków, czyli fanatyczny elektorat PISobolszewi. Następne 3-5% to paranoicy wymagający leczenia - liderzy, przydupasy i działacze Paranoi I Schizofreni. Ot i matematyczne wytłumaczenie skąd się biorą talibowie...A PISobolszewiccy talibowie na swoje niedorajdztwo, nieuctwo, głupotę i lenistwo muszą znaleźć jakieś alibi. KTOŚ musi być winny ich niedoli - jakiś spisek, jakiś Żyd, jakiś mason, jakiś Rusek, Germaniec, TVN, GW, sztuczna mgła, bomba próżniowa, hel, pancerna brzoza, dwa wybuchy i zamach…. Ważne, żeby sami nie ponosili żadnej odpowiedzialności za swoje życie, za swoje błędy, za swoją głupotę. I tego uczą swoich fanatyków. Łatwiej im się żyje, kiedy winni są inni, ale nie oni. Taka jest PISOBOLSZEWICKA, zakłamana, paranoiczna mentalność...

 • ciemnyludd

  Oceniono 6 razy 0

  BÓG-HONOR-OJCZYZNA nie pozwalają nam uznać faktu że Rosjanin może być w czymś LEPSZY. W literaturze, w muzyce, czy w naukach wykraczając daleko ponad naszą dyżurną Curie-Skłodowską... mogą też sobie latać w kosmos i na przykład wygrywać mecze ale zawsze będą "BE" ... Zgodnie z KATYŃSKO-SMOLEŃSKIM rozumieniem honoru...

 • spiq

  Oceniono 4 razy 0

  Co za kut.s czepia się kiboli, że są przeciw rządowi. Czyż to Tusk osobiście nie wypowiedział im wojnę. Widać na Zachodzie politycy mają poważniejsze na głowie niż urządzanie walk z kibolami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX