Grass: Grzegorz Lato musi odejść? Ehhhh. Tu potrzebna jest zmiana pokoleniowa

Zdaniem Łukasza Grassa żadna porażka piłkarzy nie jest w stanie zmienić władz PZPN. - Tu potrzebna jest zmiana pokoleniowa - uważa prowadzący ?Poranek Radia TOK FM?. W sobotę Czesi pokonali polską drużynę, która skończyła Euro już na pierwszym etapie.
Rozliczenia po porażce? Trener Franciszek Smuda odchodzi . Co dalej z Grzegorzem Lato, prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej? Po porażce podniosły się głosy, że powinien stracić stanowisko. - Ehhh, słyszę za każdym razem, kiedy Polska przegrywa ważne rozgrywki, eliminacje, Euro, że pora na rozliczenia i zmiany w PZPN. A tam się nic nie zmienia. Żaden przegrany mecz zmusi kogokolwiek do zmian, do tego trzeba zmiany pokoleniowej. Ministerstwo Sportu nic nie zrobi, bo nie ma takich kompetencji. W samym PZPN nie zadzieje się nic samo z siebie - uważa Łukasz Grass.

W porannym przeglądzie prasy cytował tekst Rafała Steca, który na pierwszej stronie "Gazety Wyborczej" analizuje występ polskiej reprezentacji. Grass zgadza się z nim, że polska reprezentacja egzaminu nie zdała. - Teraz czas dla reszty Polaków, by pokazali, jakimi są gospodarzami - mówił w "Poranku Radia TOK FM". Apelował, by nie ściągać flag z samochodów.

Nie płakałem po euro... Kończy się festiwal pompowania Smudy [BLOG]

Grass cytuje Steca, który pisze w dzisiejszej "GW", że Polacy niesłusznie uwierzyli, że Polak potrafi kopać. - Nasi mieli wszystko, by zwyciężyć. Bogowie futbolu zesłali nam Rosjan, Greków i Czechów. Obsadę grupy słabszą niż na innych mistrzostwach - pisze Stec.

I co? Polacy w sobotęprzegrali 0:1 z Czechami i odpadli z dalszych rozgrywek . - Turniej był przyjemniejszy niż poprzednie. Uwolnili nas z meczów o honor. Na tydzień porwali wielu rodaków. Sportowo przegraliśmy, wizerunkowo - wygrywamy - cytuje Grass tekst Steca.

Ewa Wanat: Odpadliśmy z Euro. No i dzięki Bogu koniec!

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (6)
Grass: Grzegorz Lato musi odejść? Ehhhh. Tu potrzebna jest zmiana pokoleniowa
Zaloguj się
 • mercurossaurus

  Oceniono 8 razy 8

  Możecie superprezesowi Lacie skoczyć. Jedyna nadzieja we wrocławskich prokuratrach.

 • krukpl

  Oceniono 3 razy 3

  poczekajmy na koniec euro i wtedy zrobimy to co zatrzymała UEFA swoimi groźbami odebrania euro

 • scypio72

  0

  I co mi zrobisz jak mnie złapiesz. Pokażcie mi jakąś dziedzinę życia w Polsce która dobrze funkcjonuje. Nie ma się co podniecać. Jak panowie z PZPN bawią się za swoje pieniądze i ktoś chce ten cyrk jeszcze oglądać jego sprawa. FIFA i UEFA nie ustąpi. Z interesu nikt się nie da wygryść.

 • flymen22

  0

  Lato to buc PRLu.Jak się dorwał do koryta to nie odpuści.

 • feldkurat-katz

  Oceniono 6 razy -4

  Grzegorz Lato i Jan Tomaszewski to jedyni którzy znają się na piłce . Oni wiedza , ze przed meczem , żeby grać i wygrać trzeba być abstynentem . A kto zaręczy , ze piłkarze przed meczem nie trzasnęli sobie strzemiennego . Jak trener Bekenhauer głośno mówił , ze polscy piłkarze to alkoholicy to go wyrzucili z pracy . A jak jest teraz . A czort jedyny wie . Czy ktoś tą sprawę badał . A ja mam wątpliwości .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX