Prof. Król o "Michał Tusk Gate": W historii dzieci prominentów robiły głupstwa. Nie obciąża to konta premiera

Tego typu historie zdarzały się w historii wielokrotnie. Dzieci prominentnych osób wyczyniały różne głupstwa i bardzo wyraźnie rozdzielano te dwie sfery. Nie obciąża to konta premiera, ale obciąża konto jego syna - stwierdził prof. Marcin Król w Popołudniu Radia TOK FM.
- Kłopoty, w jakie wpadł mój syn, są m.in. skutkiem tego, że wybrał drogę samodzielną i nie mógł liczyć na prowadzenie swojej życiowej drogi przeze mnie. Wierzę, że poradzi sobie z tą trudną sytuacją - w końcu premier Donald Tusk wypowiedział się o swoim synu Michale i o zarzutach, które postawiono mu w najnowszym "Wprost". Chodzi o związki Michała Tuska z firmami Marcina Plichty i łączenie pracy dziennikarza i piarowca.

O co chodzi w tzw. Michał Tusk Gate. Czytaj>>

Prof. Marcin Król w Popołudniu Radia TOK FM komentował sytuację. - Michał Tusk zachował się niemądrze, ojciec go upomniał dość surowo. Nic tu więcej wydarzyć się nie może. Nie obciąża to konta premiera, ale obciąża konto jego syna - stwierdził gość Grzegorza Chlasty. - Tego typu historie zdarzały się w historii wielokrotnie. Dzieci prominentnych osób wyczyniały różne głupstwa i bardzo wyraźnie rozdzielano te dwie sfery - stwierdził prof. Król.

Michał Tusk stał się Madzią sezonu>>

Jego zdaniem z tego, co dziś wiemy o sprawie pracy Michała Tuska, premier nie miał z tym związku, "ale społeczeństwo odbiera to niekorzystnie, co jest zrozumiałe".PR-owiec Michał Tusk zalicza spektakularne PR-owskie wpadki. "Robi z siebie ofiarę"

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (72)
Prof. Król o "Michał Tusk Gate": W historii dzieci prominentów robiły głupstwa. Nie obciąża to konta premiera
Zaloguj się
 • niechmediabedacywilizowane

  Oceniono 25 razy 19

  Wszyscy wszystkich się czepiają a kiedy dziennikarze i wydawcy odpowiedzą za reklamowanie AmberGold. Wszystkie telewizje i gazety z wielką chęcią brały pieniądze za reklamę chociaż wiedziały czym to grozi. Banda hipokrytów. Won do zamiatania ulic pismaki bo do tworzenia mediów się nie nadajecie ...

 • topiramax

  Oceniono 24 razy 18

  Owszem, to prawda, że dzieci prominentów popełniały różne głupstwa. Wystarczy wspomnieć dzieci Państwa Wałęsów chociażby ( z nowszej historii RP). Dzieci prominentów nie są mądrzejsze, roztropniejsze od innych dzieci. Niestety nie wyciągają wniosków z tego, ze przez swoje "pochodzenie" jako rodzina osób publicznych są ciągle na celowniku i dużo bardziej powinny się mieć na baczności. Takie pochodzenie zobowiązuje do swoistego "pilnowania się". Współczuję, bo to męczące życie. Ale taka jest cena kariery rodziców.

 • moki1

  Oceniono 24 razy 14

  Czy to prawda, że sądy skazują za porównanie Gazety do Trybuny Ludu?
  Jeśli tak, to muszę milczeć.

 • zdzisek1949

  Oceniono 29 razy 11

  I już ruszyła medialna obrona syna Michała Tuska vel Bąk.

 • vive2

  Oceniono 13 razy 11

  Pomroczność jasna II - wielki powrót.

 • mordaprostaczka

  Oceniono 14 razy 10

  przypomnijmy sobie jak Tusku potraktował Zyte.
  Tusku Kali i jego krowa - nowa bajka dla dzieci.

 • country_boner

  Oceniono 14 razy 10

  Do tej pory miałem jeszcze wątpliwości co myśleć o całej sprawie, ale skoro sam profesor Król - co ważniejsze historyk, a nie prawnik - wyjaśnił mi, że sprawy nie ma i Tusk vel Bąk jest niewinny, to teraz już wiem co i jak.

 • waclawa_obrotna

  Oceniono 22 razy 8

  No i proszę, Donald Tusk przedstawił się jako ofiara własnej przyzwoitości. Jego syn cierpi dlatego, że on, Donald Tusk, ma zasady niezłomne.
  To się dopiero nazywa odwrócić kota ogonem! Chapeau bas!

 • slade1972

  Oceniono 13 razy 7

  To Kaczyniski jest zły!
  Dunald Tósk być dobry i wspaniały jak ryceż bez zkazy!

  Józek Bączyk
  Tworki sala nr 8 łóżko 5 od okna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX