Komentarze (104)
Premier Gliński? "Szkoda mi go. Będzie z tego kupa śmiechu"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jami100

  Oceniono 10 razy 6

  To jest klasyczne wyciągnięcie królika z kapelusza!
  Oczywiście facet się ośmiesza, wystawiajac sie na odstrzał, który wynika nawet z prostej arytmetyki sejmowej.
  Korzyśc ma tylko Kaczyński, gdyż stara się pokazać niezorientowanym, iz obecny rząd jest skończony i trzeba powołąć nowego premiera. To znów klasyczne dzielenie skóry na niedźwiedziu.

 • j4s4

  Oceniono 8 razy 6

  .. będzie z tego..."gabinet cieniasów" ( Copyright K Marcinkiewicz )

 • honkers

  Oceniono 14 razy 4

  Za dużo w kręgach politycznych nieudanych humanistów, którzy miast uczyć dzieci zbawiają świat. Premier historyk - prawdę mówiąc nie jest wiele wart i to niestety widać. Opozycjonista Kaczyński - jakoś w jego wykształcenie jeszcze bardziej wątpię - niby prawnik a bibliotekarz. Ani tego nie umiał ani tego. Ludzie znajdźmy w końcu kogoś kto faktycznie zna się na polityce, ekonomii i ma jaja a nie kota.

 • krzysztof_57

  Oceniono 10 razy 4

  Profesor socjologii......niby poważny człowiek a tak dał się wmanipulować....żenada Panie profesorze.Myślę,że są inne pola na których mógłby Pan się wykazać....a tak żoliborski kurdupel zrobił z Pana marionetkę.A swoją drogą....to ten zacietrzewiony karzeł powinien zaproponować profesora psychiatrii....bardziej by się PiSowi przydał......

 • zamaszysty.cios.w.krocze

  Oceniono 10 razy 4

  Ten to ma parcie na szkło.

 • sundragonnet

  Oceniono 4 razy 2

  Przez dwie-trzy minuty śmiałem się z tej naminacji Piotra Glińskiego.Później przypomniałem sobie Marcinkiewicza i zrobiło mi się smutno.

 • jasio211

  Oceniono 2 razy 2

  Jak nie Premier to Poseł do Euro parlamentu,Kto się założy?

 • kosmiczny_swir

  Oceniono 8 razy 2

  Socjolog? Potrzebny jest inżynier z 10 letnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych. Po co nam kolejny humanista?

 • an_konta

  Oceniono 1 raz 1

  Z pana już jest ...

 • dudibudi

  Oceniono 1 raz 1

  Czapiński jako były T W czuje się zobowiązany (ze strachu przed ubekami aby go nie wydali) znowu napluć na PiS. Czuwaj, panie pożal się Boże profesorze.

 • jasio211

  Oceniono 3 razy 1

  Jak nie zostanie premierem to zostanie posłem do europarlamentu . Kto się zakłada? Będę bogaty.

 • red-akcja

  Oceniono 4 razy 0

  Towarzysz Czapliński nie uważa, że większą kupą śmiechu skończyło się 50 lat rzadów jego PZPR i 5 lat medialnego terroru jego PO?

 • m.malone

  Oceniono 1 raz -1

  Kupa to już jest. Ze śmiechem gorzej

 • 1neo1

  Oceniono 19 razy -3

  Ludu Wyborczej: czy jest choć jedna pozytywna rzecz w kwesti ekonomi, służby zdrowia czy edukacji którą obecny Premier dla Was stworzył? POchwalcie sie, błagam Was, w końcu tej wspaniały Plemiel rządzi już 5 lat.

  Z mojej perspektywy, to Plemiel Tusk potrafi tylko podwyższać podatki, tworzyć koszmarną biurokrację, zadłużac państwo , podwyższać wiek emerytalny i zabierać dadatki biednym i rodzinom, i wyganiać młodych na emigrację, Już nie wspomnę o gigantycznych aferach które miały miejsce pod rządami tego Pana.

  Każda osoba inne niż Tusk, będzie lepszym Premierem , takie są fakty Ludu Wyborczej.

 • centurionblackcard

  Oceniono 27 razy -3

  Nie wiem kim jest ten pan profesor, podobnie zresztą jak 99,9% osób piszących tutaj komentarze nie wie kim on jest. Ale widzę jedno! Bandę POwskich ścierw z rodowodem z SB i PZPR próbujących wdeptać w ziemię nieznanego im człowieka tylko dlatego że jest przeciwko rządowi tego ryżego szaleńca.
  Z wami POwskimi faszystami jest jeden zasadniczy problem dokładnie taki sam jak był z PZPRem wrzeszczycie że raz zdobytej władzy nie oddacie i że utniecie rękę każdemu kto podniesie ją na ukochaną władzę ludową. Waszym problemem nie jest PIS ale każdy kto mógłby odrąbać wasze świńskie ryje od koryta.
  I śmieciuchy nie skamlać mi tu coś o PISie, bo nigdy nie głosowałem na PIS ani nie zagłosuję bo to są socjaliści.

 • sprzedanyzamlodu

  Oceniono 21 razy -3

  Jasne, współpraca i popieranie sprzedawczyków wyprzedajacych i rozkradających polski majatek, nie przynosi ujmy. Nawet profesorowi. ważne, że ten majątek idzie we właściwe ręce - naszych wypróbowanych przyjaciół. Tych, co nas napadli w 1939 i przez 6 lat mordowali, tych, co nas sprzedali w Jałcie i Poczdamie i tych, którzy - gdy przyszła "wolna Polska" - wzięli się do jej grabieży jak najgorsi okupanci.

 • andypedy

  Oceniono 9 razy -3

  I wlasnie tymnowym pomyslem jest Glinski z gabinetem cieni co robione jest z powodzeniem w wielku krajach na swiecie.

  Co w tym smiesznego?
  Kto ma to zrobic ?
  Palikot?

 • rewolucja_wisi_w_powietrzu

  Oceniono 14 razy -4

  Oglądam właśnie rozmowę Czapińskiego w TVN 24... Coś mu nie jest do śmiechu, jakiś taki zgaszony... Czyżby czytał komentarze i czegoś sie o sobie dowiedział?

 • ryszard461

  Oceniono 10 razy -4

  To że z każdej strony będą nie tylko uszczypliwości, raczej większe niż mniejsze złośliwości i szyderstwa, to Gliński wiedział przyjmując propozycję PiS-u na kandydowanie na fotel premiera, na którym rozsiadł się Donald Tusk i ani myśli o ustąpieniu. Zapewne też spodziewał się że prześwietlony zostanie jego życiorys przez wszystkich co mają takie możliwości a jest tego bez liku i w końcu coś znajdą, bo jak nie to będzie jedynym człowiekiem o tak wielkiej przyzwoitości, że aż nie do wiary.

 • jkredman

  Oceniono 36 razy -4

  oto zaszczycił nas swoją opinią nadworny doktorek - autor oczekiwanych opinii i akceptowanych sądów

 • jkredman

  Oceniono 17 razy -5

  odezwały się dwie kupy śmiechu, autor oczekiwanych i akceptowanych opinii i sądów

 • zdzisek1949

  Oceniono 12 razy -6

  Jeszcze raz przeczytałem wypowiedź Janusza Czapińskiego
  i od razu zrobiłem kupę.

 • bodzio-z

  Oceniono 10 razy -6

  No coś podobnego,po czterech latach rządu Tuska profesor Czapiński stwierdza że nie mamy instrumentów do walki z nawałnicą kryzysową.

 • chynek

  Oceniono 22 razy -8

  Kreatury antyPOlskie szczekają, ale...
  Podoba mi się ten nowy premier! Podoba się też w sondzie na wp.pl - 46% uważa, że prof Gliński mógłby być dobrym premierem, 12% nie ma zdania. To, że nieznany wyborcom, to tylko, jak widać atut - wyborcy spoza twardych elektoratów, znudzeni spolaryzowaną sceną polityczną, przychylniej patrzą na kogoś nowego.

  Brać przeciwnika z zaskoczenia to połowa ( a może i więcej) sukcesu! To właśnie robi PiS w dosyć intensywnym tempie, bo od kilku dni, spychając SLD-owsko-palikotową opozycję do narożnika, a Platormę przyprawiając o niezłą zadyszkę. Nic dziwnego, że media "mętnego nurtu" mają pełne ręce roboty. Nie dość, że trzeba być na bieżąco, wypadać w miarę wiarygodnie, bo oglądalność spada, to jeszcze mieć mnóstwo tematów przykrywkowych, bo nie wiadomo co Kaczyński jeszcze wymyśli.

  PiS mówi "sprawdzam" i wszystko staje się jasne. Kiedy kładł większy nacisk na wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej - to "grał trumnami" i "zbijał kapitał polityczny", nie miał nic innego Polakom do zaproponowania. Kiedy w obliczu poważnego kryzysu ma konkretne propozycje - jazgot zewsząd dochodzi, że "matrix, groteska, teatr absurdu i niekonstruktywna polityka". Jazgot podnosi oczywiście Platforma i jej przybudówki - mistrzowie matrixu i groteski od 5ciu lat ! Argument, że Polacy rok temu demokratycznie postawili na Tuska, jest też niezłą groteską. Pomijając rosyjskie serwery- Platformie do wyborów udało się bardzo dużo ukryć i bardzo ładnie kłamać. Ilu wtedy zagłosowało jak prezydent Wałęsa? : " zostawiłbym tę Platformę, ale nie mam alternatywy?"

  Dziś znów trzeba zastosować prosty test - jeśli niemerytorycznie plują - znaczy, że kandydat dobry i dla obecnego układu władzy grozny - nawet jeśli artmetyka mówi co innego. W oczekiwaniu na rozwój sytuacji można pokalkulować : Ilu posłów podczas głosowania o votum nieufności zatrzaśnie się w toalecie, a ile utknie w korkach? Ilu tak naprawdę chce Tuskowi podziekować, bo o Polskę chodzi, a nie grę polityczną? A może premier w swoim drugim "expose" ogłosi takie rewelacje, że klękajcie narody i znów staniemy się wyspą w przedziwnym kolorze? Czy Donek jako premier w ogóle doczeka Sylwestra?

  PiS dobrze zaczął, teraz Alleluja i do przodu!

 • smokpz

  Oceniono 24 razy -8

  Wolę kupę śmiechu niż kupę gówna, takiego jak jest teraz.

 • holzmilak

  Oceniono 36 razy -8

  Czapiński bredzi jak POtłuczony!

 • piotr.ryka

  Oceniono 24 razy -8

  Właśnie, kupa śmiechu. Co może być wart facet, który w życiu żadnego samolotu nawet nie ciągnął i nie wypuścił żadnego solidnego Bąka, takiego na cały kraj?

 • dziedzicznacytadelafinansjery

  Oceniono 43 razy -9

  Obawiam sie, że kupa śmiechu to jest z profesora Czapińskiego - dyżurnego specjalisty od wszystkiego z telewizora

 • red-akcja

  Oceniono 26 razy -10

  Towarzysz Czapliński tyle dziesięcioleci przy korycie... Ile to nas kosztowało jako państwo? I co z tego mamy? Przyspieszać, czy nie przyspieszać? Państwo korupcyjne jest najdrozszym z systemów politycznych. Tego wam towarzysz Czapliński nie powie drogie dzieci.

 • johnny-kalesony

  Oceniono 33 razy -11

  Prof. Czapliński, największą kupę śmiechu to z Polski czasów Tuska mają w Rosji i Niemczech. Chyba nie ma takiego drugiego kraju, który można opluć, kopnąć a ów kraj - pokornie podziękuje.
  Właśnie dotarła do nas kolejna wiadomość, o szyderczym, aroganckim potraktowaniu Polski w sprawie przed rosy sądem. Jak to się ma do wszystkich ekonomicznych ustępstw naszego kraju wobec rosyjskich żądań w dziedzinie surowców energetycznych? Przypominam - rząd PO ukorzył się przed Moskwą i oddał dosłownie WSZYSTKO to, co tylko można było oddać. W imię "ocieplenia" relacji.
  I co panie profesorze? Znów nas opluli ...

  Proszę sobie teraz wyobrazić np. taki Izrael i jego relacje z dajmy na to - Niemcami. Proszę sobie wyobrazić sytuację, w której Niemcy odmawiają hitlerowskiemu ludobójstwu Żydów statusu zbrodni przeciwko ludzkości i pomimo wszelkich dowodów zaprzeczają swojej winie. Równocześnie - w dziedzinie ekonomi - żądają od Izraela wszelkich możliwych ustępstw.
  Czy wyobraża pan sobie, żeby Izrael pozwalał tak sobą pomiatać, jak pozwala pomiatać Polską rząd PO i Tuska?

 • filthpurger

  Oceniono 25 razy -11

  nawet nie zna glinskiego ale proboje nadac mu wizerunek smiesznosci, co za gosc?!
  Niezla propaganda POwiakow, w tym sa najlepsi hehe

 • 123kamik

  Oceniono 34 razy -12

  A co to za 'altorytet' ten Czapinski? To my smiejemy sie z ciebie profesorku.

 • niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 23 razy -13

  Panie Czapiński...
  Szkoda, że nie pisał Pan w Żołnierzu Wolności czy NIE Urbana...
  Bo styl bardzo pasuje.

 • cucurucu

  Oceniono 29 razy -13

  Czapinski nie jest zadnym autorytetem, tak samo Zakowski.

 • lol76

  Oceniono 25 razy -13

  ...nie cierpie pis i oszolomstwa ale ta wypowiedz prof Czaplinskiego na temat osoby ktorej nie zna, jest zenujaca.

 • misiaczek1281

  Oceniono 31 razy -13

  Przewaga PO w sondażach stopniała z 15% do 1%....w szeregach PO blady strach...
  Trzeba walczyć ;-) żal.pl

 • micha_777

  Oceniono 42 razy -14

  Nie zna Go ale będzie kupa śmiechu mówi. Kolejna wytresowana, usłużna POżyteczna pro.....ka

 • chynek

  Oceniono 25 razy -15

  Obym dożył chwili, gdy takie czapińskie diabły nie dostaną możliwości plucia na Polskę i Polaków

 • bogkazim

  Oceniono 22 razy -16

  Psycho-logu Czapkowski zapamietaj sobie,że KUPA ŚMIECHU to jest już do dawna, tyle, że to jest śmiech przez łzy!! ŁZY wylewane przez udręczoną wiekszość narodu!!! To tyle w skrócie! A teraz sfora debilnych gimnazjalistów nie przyjetych do liceum a także oddelegowanych policyjnych rekrutów z Legionowa, Szczytna
  i innych psiarni-wylęgarni może sobie szczekać do woli ku uciesze pozostałej gawiedzi

 • rewolucja_wisi_w_powietrzu

  Oceniono 41 razy -19

  No no... To już trzeci ekspert, który szczeka jak mu pan każe... W odwodzie zostali jeszcze Hołdys, Kora, Kutz, no i Niesiołowski...

 • 1rolnikzwilkowiecka

  Oceniono 52 razy -24

  "Premier Gliński? "Szkoda mi go. Będzie z tego kupa śmiechu"

  Prof. Janusz Czapiński - "Profesor na trzepaku" wychowany na podwórku przy ulicy Dąbrowskiego 43
  w Pabianicach.(z wywiadu którego udzielił: " Tam spróbowałem pierwszych „prochów” - tabletek na odchudzanie, które działały podobnie jak narkotyk")
  Prof. Janusz Czapiński - w wyborach w 2001 bez powodzenia ubiegał się o mandat senatora jako kandydat
  z ramienia SLD-UP Dwukrotnie żonaty.

  Dziadku !!!!! Cośta, z trzepaka spadli ????
  Zajmijta sie lepi wnukami a nie polityką !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX