Komentarze (70)
"Braun wyraził wspólną emocję środowiska - pragnienie rozprawy" [PUBLICYŚCI]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wotywa321

  Oceniono 5 razy 3

  Jakiego srodowiska.Tylko ludzie bez wyobrazni,czyli ograniczeni moga tak twierdzic.Trzeba to jak faszyzm plenic

 • vidi12

  Oceniono 27 razy 3

  Sympatcy i członkowie PO i PiS-u... do was mówię !!! Jesteście z tej samej gliny... ta glina to złość, nienawiść, pieniactwo !!! Jeszcze niedawno ( przed 2005r) byliście razem... jak wściekłe psy atakowaliście SLD... a usłużne media tylko wam w tym sekundowały. Tylko kwestią czasu było - kiedy zaczniecie żreć się między sobą ! Spójrzcie w lustro... aż piana toczy wam się z pysków !!!

 • saidakbar

  Oceniono 2 razy 2

  na bałkanach mieliśmy wypróbowany sposób na takich delikwentow

 • hanishl

  Oceniono 2 razy 2

  Uważam Rze nasze media są do dópy. O czym tu gadac , co tu nagłaśniać ? Jakiś facet popieprzony ksywa
  "reżyser" Są ważniejsze sprawy .

 • simpson85

  Oceniono 2 razy 2

  Na tą kurtałkę z naklejką zawsze mam swoją - w tym samym stylu, dokładnie z tą samą myślą (o ile tam myśl jakakolwiek istnieje)

  img24.imageshack.us/img24/3106/jaknietonie.png
  Można kopiować :)

 • flugufrelsarinn

  Oceniono 8 razy 2

  Braun to fenomen.Judosceptyczny Żyd.

 • aniechich03

  Oceniono 1 raz 1

  28 stycznia 2011 roku p.Grzegorz Braun w artykule Lobotomia tkanki narodowej" ( Nasz Dziennik) napisał między innymi :

  "Jeśli bowiem jedyną drogą do wolnej Polski ma być wygrana w demokratycznych wyborach, jeśli jedyną opcją dozwoloną polskim patriotom ma być przegłosowanie hołoty, która na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie wołała: “Chcemy Barabasza!”, to sprawa z góry wygląda na przegraną...
  ...
  Czas, by polscy patrioci zauważyli, że prawdziwie wolnej i wielkiej Polski – na miarę 1000-lecia swych dziejów – nie uda się ani “przegłosować”, ani przy żadnym okrągłym czy kanciastym stole “wynegocjować...
  ...
  Wielkie projekty polityczne w istocie nigdy nie są sprawą “mas ludowych” – a bieg dziejów zmieniają raczej kameralne grona zdeterminowanych zamachowców (vide: rewolucje jakobińskie i bolszewickie). Czemuż więc losów sprawy polskiej nie miałaby przesądzić grupa świadomych celu “spiskowców” konsekwentnie działających na rzecz niepodległości?...
  ...
  Bo po cóż nam wreszcie ta Polska, jak nie po to, by się jeszcze kiedyś na coś przydać mogła Stolicy Apostolskiej? To powinien być oczywisty i wyraźny horyzont aspiracji polskiego patriotyzmu. "
  ...
  hmmm....i co koleżanki i koledzy ?
  Pan Braun to wariat ????
  Chyba nie !
  Świadomy tego co mówi i pisze , jednoznaczny i precyzyjny we wnioskach i postulatach KLERYKALNY FASZYSTA - Agent Watykanu.
  Dlatego Kościół Rzymsko-Katolicki lub raczej Rzymsko-Pedofilski MILCZY W TEJ SPRAWIE !!!
  Forpoczta mariażu watykańskiego z faszystowską dyktatura na miarę generała Franco, księdza Tisso i chilijskiego Dyktatora.
  Agent Watykanu nie przejęzyczył się w klubie roninów prawicy.
  Mówi i podżega od dawna.
  Przy milczącej aprobacie Episkopatu Polski.
  Zachęcam do sprawdzenia tego co napisałem.
  Pozdrawiam

 • wlomat1

  Oceniono 1 raz 1

  Tak, tak - za komuny były elementy antysocjalistyczne - teraz jest mowa nienawiści. A chodzi o to samo - o zamykanie ust. P. Braun wyraził barwnym językiem swój sprzeciw wobec zdominowania mediów III-ciej RP przez środowiska postkomunistyczne i neoliberalne - które wspierają oligarchiczny twór zwany III-cią RP. Środowiska te będące kastą panującą III-ciej RP dokonują w tychże mediach czystek jak za Stalina i Bieruta - co właśnie rozgrywa się na naszych oczach >!>!>!>!>!>!>!>!>!>!>!

 • mlody_wykrztalcony20

  0

  Pan Waldemar Kuczyński to obok Stefana Niesiołowskiego, Ryszarda Cyby, Tomasza Lisa czy Stefana Michnika mój kolejny idol i bohater

 • gumekrumek

  0

  a z kim jest związany ten pan -dla przypomnienia www.youtube.com/watch?v=mAYuoSwyMws

 • malgorzatagorska

  0

  RONIN TO NIEPOWAŻNA INSTYTUCJA, to skupisko sfrustrowanych, niedowartościowanych ludzi po studiach filmowych i dziennikarskich bez mozliwości zatrudnienia i samorealizacji. Nie ma tam żadnej wymiany myśli i poglądów. Wypowiedzi mają tam charakter rytuału, a nie refleksji. Spędzanie tam czasu jest zajęciem jałowym.

  Spotkania sa co tydzień, nie łatwo więc o zapełnienie klubowego czasu. Zapycha sie go jak się da. Ostatnio jest tam też tygodniowy przegląd wydarzeń, dokonywany przez niektórych dziennikarzy prawicy, jak Ziemkiewicz, Warzecha, Janecki, Gociek, ale ma on coraz bardziej charakter prześmiewczo-plotkarsko-anegdotyczny charakter, dokonywany bez powagi i staranności, więc coraz bardziej jałowy.

  a GRZEGORZ BRAUN,który wystąpił podczas nieszczęsnej "debaty", to wyłącznie f o l k l o r, kabaretowy monarchista (w dzisiejszych czasach "monarchista" powinien dysponować choćby minimum samowiedzy teoretycznej).

  OWO SPOTKANIE W RONINIE Z UDZIAŁEM BRAUNA I PROFESORA ANDRZEJA NOWAKA BYŁO NA POTWORNIE NISKIM POZIOMIE INTELEKTUALNYM. I TEN ŻENUJĄCY POZIOM WYPOWIEDZI DYSKUTANTÓW, OPRÓCZ OCZYWIŚCIE PROF. A. NOWAKA, PRZERAŻAJĄCA WRĘCZ NIEPORADNOŚĆ ZAPROSZONYCH WOBEC POSTAWIONEGO TEMATU, BYŁA GŁÓWNYM DOZNANIEM SŁUCHACZY.

  Tematem miała być odpowiedź na postawione przez szefa klubu pytanie: JAK Z TEGO WYJŚĆ? To pytanie należało poddać analizie, na początku należało zaprezentować podstawowe kategorie myślenia o sytuacji politycznej, o Polsce.

  Zamiast tego słyszeliśmy bełkot ze strony Grzegorza Brauna i niejakiego Coryllusa, którzy stękając wdali się w jakieś nieprzystające do niczego metafory. POWINNO SIĘ BYŁO ZAPREZENTOWAĆ SWOJE STANOWISKO WOBEC DZIAŁAŃ OPOZYCJI POLITYCZNEJ, WOBEC DZIAŁAŃ I POTENCJAŁU POLITYCZNEGO PIS. Bo przecież sposób postawienia tematu świadczył o nieco ograniczonym zaufaniu do PiS, a zamiast odniesienia się do racjonalności działań parlamentarnej opozycji słyszeliśmy bełkot o monarchizmie itp.

  W tej sytuacji, W TYM BEŁKOCIE I ZALEWIE SŁÓW (Braun lubi wpadać w jakieś słowotoki, w jakąś dziwna retorykę) WYNURZENIA BRAUNA O ROZSTRZELIWANIU ZUPEŁNIE USZŁY UWAGI. ZRESZTĄ nikt ZE SŁUCHACZY, oprócz GAZETY WYBORCZEJ i jej bezkrytycznych wyznawców POWAZNIE NIE BIERZE BRAUNA. Gdyby Braun wypowiadał się w sposób racjonalny, jego słowa o rozstrzeliwaniu miały by inną wagę. Równie dobrze mógłby powiedzieć o umieszczeniu jakiejś kompanii z rakietami na Syriuszu i ostrzeliwaniu stamtąd Putina. Taki to miało wymiar. W ogóle nie rozumiem po co do tego typu dyskusji zapraszano zarówno Brauna i Coryllusa.

  Żenująca nieumiejętność publicznego mówienia o Polsce osób, bądż co bądź znanych z aktywności społecznej, była podstawowym (traumatycznym) doznaniem w trakcie "dyskusji" i dlatego bym pozwolił rozgrzeszać profesora Nowaka z braku reakcji na głupoty Brauna. Profesor Nowak który zabierał głos po wypowiedziach 4-ech osób nie miał tam nic do roboty, bo co można było powiedzieć po tylu kretynizmach?

 • antyzy

  0

  Wielkie show "lewackich kundli"

 • rypalski

  0

  mialem dzisiaj straszny sen ... snilo mi sie ,ze znany polski polityk przebral sie za taliba zalozyl kamizelke i wysadzil najwieksza patriotyczna wartosc jaka posiadamy tj Sejm polski w czasie narad... jak nic blyskotliwa akcja polskiego ABW , ktora aresztowala pana Brunona K. ... mogla byc powodem mojego snu ...
  Moj Ty panie Boze zydowski i Maryjo Krolowo Polski miejcie w opiece naszych sejmowych patriotow i polski rzad ... a szczegolnie ryzego premiera i hrabiego z Ruskiej Budy.

 • hans_close

  0

  Mam nadzieję, że sąd zaspokoi waszą potrzebę rozpraw a wiezienie zaspokoi najbardziej wyuzdane potrzeby seksualne... ;)

 • alkana11

  Oceniono 1 raz -1

  Ne daleko pada jabłko od jabłoni, powiada powiedzenie> Zatem reżyser??? Braun, jest pewnie synem sowickiego żołdaka, tkóry z rozkosza strzelał w tył głowy swoim przeciwnikom. Robił to z wielkim ,-dzisiaj powiedział ym- braunowskim namaszczeniem.
  Swoją droga jaki głupi ten Braun? Wnioskuje to nie po jego tfujrczości reżyserskiej, ale po "dynamicznej wypowiedzi", dzie powiada ,że co dziesiątego by rpzstrzelał,czy aby co dzieisątego rozstrzlelać? Jeki głupi to pomysł oj głupiutki wręz pan reżyser> Dlaczego , a no z prostego prozaicznego powodu, jak juz chce się wrogów pozbyć i musi ich odsyłać na tamten świat,to proprcje owinny być odwrócon.e. Jedenego pozostawić a 9 strelić w łeb? Być może byłbym jdny, z dziesięciu,i padłbym z ręki takiego stalinowca z Ostaszkowa,czy Katynia, ale gdyby okazało sie ,że jestem jdnym z 10 ,naktórych nie wypadło, to powiadam ,że Braun miałby przed nazwiskiem słowo .śp.Braun.

 • jedrek490

  Oceniono 11 razy -3

  W. Kuczyński, jak ten członek, który wysunął się na czoło i zabrał głos.

 • wiesscar

  Oceniono 7 razy -5

  w skład „grupy zbrojnej” obok Brunona K. wchodzili czterej agenci ABW,
  zachodzi zatem podejrzenie ze ABW planowala zamach z Brunonem K.

  teraz odnosnie G.Brauna: jesli mowil cos na tema zabijania dziennikarz GW czy TVN to trzeba zaczac od Palikota i po kolei wszystkich podzegaczy wzywac do prokuratury, nie moze byc tak ze Palikot moze sobie podzegnywac do zabijania a Braun bedzie odpowiadal, wszystkich trzeba traktowac rowno,
  nie wyobrazam sobie ze Palikot za swoje slowa nie odpowie a Brauna np. ukarza,
  musi byc rownosc dla kazdego obywatela,

 • zdzisek1949

  Oceniono 15 razy -5

  Panie Waldemarze Kuczyński a z kolei reżyser Andrzej Wajda
  słowami "Kiedy wreszcie z pomocą naszych przyjaciół odbierzemy
  TVP nie będzie litości dla partyjnych prawicowych dziennikarzy
  WYSTRZELIMY JAK PSY" wyraził emocje, która jest wspólna
  pańskiemu nurtowi politycznemu w Polsce.

 • vidi12

  Oceniono 10 razy -6

  Dlaczego żaden z dociekliwych dziennikarzy nie zapyta - co na temat wypowiedzi Brauna sądzi... poseł Niesiołowski :)

 • jnd

  Oceniono 10 razy -6

  Ciekawe jak to propagandzisci dyktatury PO potrafia ludziom kit wciskac.
  Braun mowiac o likwidacji dziennikarzy z cala pewnoscia mial na mysli wykluczenie ich z zawodu.
  Wypowiedz kretynska ale nie poszbawiona sensu.
  Sensu takiego ze w mediach wymienionych prze Brauna dominuje propaganda na rzecz dyktatury PO a nie rzetelna informacja.
  Katastrofa smolenska jest koronnym przykladem, co te media wyprawiaja.
  Koronnym przykladem jak te media dzialaja jest rowniez interpretacja samych slow Brauna.

 • kaszub102

  Oceniono 11 razy -7

  Kuczynski twierdzi, że "słowa Brauna to "refleks tego, co się stało siedem lat temu". - Kiedy to pewna formacja polityczna i pewna część narodu stojąca za tą formacją napadła na realnie istniejący kraj po to, żeby to państwo zniszczyć, zbudować nowe. W pewnym sensie napadła na resztę społeczeństwa. Stąd się wzięła tak zwana mowa nienawiści".

  Projekt "przezwyciezenia ukladu okraglego stolu", nawet sama terminologia w postaci "IVRP" czy "szarpniecia cugli", pochodzi rowniez od dawnej PO (tej sprzed 2005 roku) i zostal wtedy poparty przez conajmiej 2/3 spoleczenstwa w demokratycznych wyborach. Kuczynski moze demagogicznie przeinaczac, karykaturyzowac i poniewierac wole wyborcow (prezentujac na wlasnym przykladzie jak mowa nienawisci wyglada) tylko i wylacznie dlatego ze jeden z aliantow owczesnej sprawy przeszedl na rywinowa strone i zzyl sie z kontrolujacym gospodarke, w tym glowne media, oligarchicznym ukladem.

 • chynek

  Oceniono 14 razy -10

  POdupcyło was już tym diabelskim terminem "mowa nienawiści". Słowo - młot, którym dna intelektualno - moralne z obozu rządzącego i mendia adasiowe okładają po łbach za każde słowo obrony prawdy, moralności, normalności. Stara diabelska śpiewka....

 • samanta998

  Oceniono 44 razy -30

  oto do czego prowadzi nienawiść rasowa...

  a tymczasem w Polsce

  Wojewódzki i Figurski wzywali do gwałcenia żydówek

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12823941,Akt_oskarzenia_dla_Wojewodzkiego_i_Figurskiego_za.html

  a mimo to TVN wciąż zatrudnia "dziadzie" wojewódzkiego

 • xxx11_w

  Oceniono 48 razy -34

  tak tak Kuczynski chory z nienawisci do PiS wszystlo ladnie wytlumaczy, albo ta zakłamana wiuelowieYska szkoda słow bagno.

 • trajkotek

  Oceniono 57 razy -35

  " Jeszcze jedna bitwa, dorżniemy watahy. Donku, panie marszałku, liczymy na pana (...)." /Radosław Sikorski, PO/

  Radosław S. wyraził TYLKO wspólną emocję - pragnienie rzezi ... Cyba wykonał!

  glosmichnika.blox.pl/2012/11/Inspiracja.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX