Celiński o Młodych Socjalistach: Głupcy, niech spieprzają

- Ple, ple. Głupcy. Niech spieprzają, niech się uczą - komentował w TOK FM Andrzej Celiński utyskiwania Młodych Socjalistów, którym nie podoba się otrzymywanie przez Aleksandra Kwaśniewskiego pensji od firmy Jana Kulczyka.
Andrzej Celiński, szef Partii Demokratycznej, choć sam określił się jako socjalista, nie zgadza się z Młodymi Socjalistami, którzy nie zostawili suchej nitki na Aleksandrze Kwaśniewskim po ujawnieniu przez "Gazetę Wyborczą", że za doradztwo w firmach Jana Kulczyka zarabia wielkie pieniądze. - Jeśli byłoby prawdą, że były prezydent Rzeczypospolitej jest najemnikiem osoby omijającej polskiego fiskusa, a w dodatku - człowieka, który wzbogacił się na transakcjach ze Skarbem Państwa w okresie Pańskiej prezydentury - to byłoby kompromitacją nie tylko Pańskiej osoby, ale także naszego kraju" - piszą w liście otwartym do byłego prezydenta oray na swoim blogu na tokfm.pl.

- To ple, ple. Głupcy. Niech spieprzają, niech się uczą - komentował utyskiwania młodych Celiński. - Ten poziom dyskusji Polski nie naprawi. Polskie rządy nie dbały i nie dbają o wyrównanie szans, zwłaszcza jeśli chodzi o młode pokolenie. I to jest wielki wstyd. Z tymi partiami lewicowymi, które są, pan Polski nie naprawi - mówił Celiński. Polityk podkreślał, że Partia Demokratyczna jest potrzebna w tym kraju: społeczna, spójnościowa, edukacyjna, kulturalna, nie nacjonalistyczna.

Młodzi Socjaliści odpowiadają Celińskiemu: Nie jesteśmy zdziwieni...

Głupia Platforma

- PO jest durne i głupie. Wierzy w to, że wyższy dochód narodowy powoduje wyrównanie szans. Bzdura. W bogatych miastach wyższy dochód narodowy oznacza, że biedni mają gorzej, bo ceny usług rosną. I ani z młodymi socjalistami, ani z Balcerowiczem nie da się rozmawiać. Bo to dogmatycy - dodał.

Ziobro i Kaczyński z czarnego snu

- Kaczyński, Ziobro to są ludzie z najgorszego PRL - mówił w TOK FM Andrzej Celiński. - Od 1956 roku żadna władza: ani Gomułki, ani Gierka, ani Kani, ani Jaruzelskiego nie używała służb specjalnych do prowokacji politycznej, która miała doprowadzić do eliminacji politycznych konkurentów. Żadna peerelowska władza się nie odważyła użyć służb specjalnych do gry politycznej. A Ziobro z Kaczyńskim zrobili to jak strzelić z palca. A potem jeszcze ktoś rozjeżdżał rządowy laptop, gdzie na twardym dysku były wszystkie dane ministra sprawiedliwości. Zęby panu nie wypadają, jak pan to słyszy? - pytał Grzegorza Chlastę.

Sprawa nadużyć za czasów rządów PiS wróciła na nowo do debaty po wyroku na doktora G, którego zatrzymano po spektakularnej akcji CBA. Sędzia Tuleya skazujący lekarza na rok więzienia za łapownictwo mówił o metodach śledczych, które porównał do tych, które stosowano w czasach stalinowskich.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (158)
Celiński o Młodych Socjalistach: Głupcy, niech spieprzają
Zaloguj się
 • turbinowy

  Oceniono 336 razy 202

  Pan Celiński ustawił "poziom" dyskusji:
  "To ple, ple. Głupcy. Niech spieprzają, (...)
  PO jest durne i głupie (...) "
  itd, itp.

 • adammichnikoff

  Oceniono 342 razy 144

  Ty już spieprzaj, frazesiarzu, mistrzu pustej gadaniny. Choć na mniejszą skalę, to jesteś równie sprytny w zapewnianiu sobie burżuazyjnego stylu życia na koszt innych. Z takimi jak ty i kwach można było rozpier.dolić każdą lewicę, ale nie zbudować żadnej, poza kawiorową. Żadnego sprawiedliwego i egalitarnego nowoczesnego społeczeństwa też nie zbuduje się z wami, bo wy jesteście sprzedawczykami oligarchii.

 • wikonka

  Oceniono 216 razy 138

  Argumenty charakteryzują rozmówcę. Młodzi Socjaliści wystosowali list otwarty a zamiast odpowiedzi i argumentów padają - no właśnie - słowa obraźliwe, pokrętne tłumaczenia i inne takie same. Młodzi nazwali problem i wiele osób popiera ich punkt widzenia a tego pan Celiński nie może przeboleć. A uczyć to on się powinien od Młodych.

 • takitamsobie

  Oceniono 215 razy 111

  Uwielbiam słuchać wywodów Celińskiego, nigdy nie odpowie na zadane pytanie, tylko obrazi i pociska te swoje pierdoły. Dno i metr mułu......

 • tegepe

  Oceniono 206 razy 94

  Panie Celiński, spieprzać to powinien Pan, dziad, jeżeli Pan nie rozumie argumentów młodych!!!

 • rych56

  Oceniono 149 razy 65

  Jak pamiętam, to Celiński też był "na pasku" SLD. Tylko, że sprzedał się za jakieś "psie pieniądze", Niech już Pan spieprza, Panie Celiński. Po Pana "aliansach" z postkomuną nie jest Pan już żadnym autorytetem...

 • darius112

  Oceniono 57 razy 49

  Skoro za rockmana uchodzi dziadek Hołdys i babuszka Kora, za luzackiego młodziaka 50-latek Wojewódzki a sejmie średnia ok 50-60 to co się dziwicie. Dziadki się ustawiły i do koryta nie dopuszczą. Styropianowe Solidaruchy i PZPR-owi weterani to to samo pokolenie które teraz się wzajemnie wspiera. Chociaż Brunon K. miał chyba inną koncepcję...

 • brutalny_cyrkiel

  Oceniono 101 razy 35

  Na szczęście jest jeden nauczony i niedurny. Ależ ćwok.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX