Terlikowski o jałowych związkach. Chlasta nie wytrzymał: Powie pan to bezdzietnym znajomym?

Tomasz Terlikowski kolejny raz próbował w Popołudniu Radia TOK FM obronić homofobiczne wypowiedzi posłanki Pawłowicz. - Trudno odmówić racji, że związek dwóch facetów jest jałowy, jest bezpłodny. - Powie pan to samo znajomym, którzy są małżonkami i nie mają dzieci? - zapytał trzeźwo Chlasta.
Poseł PiS Krystyna Pawłowicz podczas debaty o związkach partnerskich wypowiedziała wiele obraźliwych dla homoseksualistów słów - mówiła m.in., że ich związki są jałowe i bezużyteczne oraz naruszają poczucie estetyki. Opinia publiczna na te wypowiedzi zareagowała ostrą krytyką. Posłanki broniła za to m.in. grupa naukowców z Poznania.

Tomasz Terlikowski z prawicowego portalu Fronda.pl kolejny raz bronił wystąpień Pawłowicz i tłumaczył, że słowa "jałowe" i "bezużyteczne"dotyczyły związków, nie ludzi.- Ale, panie Tomaszu, myśmy to słyszeli wszyscy - zżymał się prowadzący program Grzegorz Chlasta.

- Trudno odmówić racji, że związek dwóch facetów jest jałowy, jest bezpłodny - odparł Terlikowski.

- Powie pan to samo znajomym, którzy są małżonkami i nie mają dzieci? - zapytał trzeźwo Chlasta.

- Powiem, że im współczuję... - kontynuował Terlikowski.

- To jest żenujące - nie wytrzymał Chlasta.

- Panu się wszystko kojarzy z łóżkiem - wtrącił się Wiesław Dębski z portalu Wirtualna Polska. - Małżeństwo to nie tylko dzieci. Jako ludzie powinniśmy szanować tożsamość innej osoby. Mogę powiedzieć, że dla mnie jest pan kobietą albo zniewieściały. Ale tego nie powiem, bo tak mnie wychowano - stwierdził.

- Naukowcy z Poznania napisali rzecz oczywistą z biologicznego punktu widzenia: homoseksualizm nie jest normą. To tak samo uprawniona opinia jak to, że normą jest. Obie strony mają prawo do wypowiadania się - stwierdził Terlikowski. Na wolność słowa powołuje się też posłanka Pawłowicz, która chlubi się tym, że zawsze mówi to, co myśli. I przepraszać nikogo nie zamierza. Po tym, jak posłanka zwróciła na siebie uwagę, karierę zrobiło nagranie z jednego ze spotkań klubu "Gazety Polskiej". Posłanka szydzi z transseksualnej posłanki Anny Grodzkiej.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (193)
Terlikowski o jałowych związkach. Chlasta nie wytrzymał: Powie pan to bezdzietnym znajomym?
Zaloguj się
 • rot.leszek

  Oceniono 671 razy 621

  Jalowa - to jest jakakolwiek dyskusja z panem Terlikowskim
  Wyjatkowy beton...

 • tegepe

  Oceniono 589 razy 555

  Szanowni Redaktorzy TOK FM, zlitujcie się nad swymi słuchaczami! Po raz kolejny apeluję: nie zapraszajcie Terlikowskiego do studia!!!

 • arkadiusz_ch

  Oceniono 409 razy 379

  Gospodarzowi rozmowy, panu Chlaście, dziękuję za właściwą reakcję w trakcie tej rozmowy. O p. Terlikowskim nie wypowiadam się, bo przyrzekłem to sobie, że nie będę go komentował - szkoda słów i zdrowia.

 • nadordynariusz

  Oceniono 283 razy 255

  W końcu pan Chlasta pokazał, że ma cochones. A następnym razem niech pokaże, że ma pamieć i tego cymbała Terlikowskiego do studia nie zaprasza. Jego zdanie jest tak dalece nieistotne, tak oderwane od rzeczywistości 2013 roku, tak skażone katolicką obłudą, prymitywne i pozbawione podstaw logiki, że słuchacze TOK FM niczego nie stracą.

 • krukpl

  Oceniono 263 razy 247

  miałem szczęście ominąłem wizytę Terlikowskiego na antenie toku

  przy okazji poproszę po raz kolejny i nie tylko ja mam taką prośbę by więcej tego osobnika nie spraszać

 • from_moon

  Oceniono 231 razy 211

  Od Pana Terlikowskiego, aż bije miłością do bliźniego. Ciekawe, czy skumał cokolwiek z nauczania Chrystusa

  lol

 • bartspin

  Oceniono 214 razy 194

  każdy kto jest przekonany o nieomylności kościoła katolickiego jest skazany na odrętwienie umysłowe, bliskie obłędowi i dlatego rozmowy z takim ludźmi to niestety strata czasu.

 • peatero

  Oceniono 177 razy 163

  Panie Tomaszu, a ją bym Panu pwiedzial, że Panu współczuje, bo pańskie serce jest jalowe

 • lileo

  Oceniono 151 razy 139

  Kolejny artykuł o głupocie Hipokrysi Jałowiczówny....do tego Terlikowski....ech.Trudne to do zniesienia, ale trzeba zrozumieć, że aby wyplenić kołtuństwo trzeba je pokazywać. Taka jest demokracja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX