Igrzyska w Polsce? Gugała nie wytrzymał: Jeszcze to? Kraków i tak jest rozdeptywany przez koszmarnych pijaków

- Kraków - ze swoim smogiem i zabytkami - powinien się ubiegać o organizację dużych imprez kulturalnych, a nie sportowych - powiedział w TOK FM Jarosław Gugała. Dodał, że perła wśród polskich miast jest rozdeptywana przez ?koszmarnych pijaków?. Jest przeciwny pomysłowi organizacji w Krakowie i Zakopanem igrzysk olimpijskich.
Teraz swoich ulubionych audycji możesz słuchać dzięki nowej aplikacji na smartfony!>>>

Tuż przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Soczi Tomasz Sekielski pytał publicystów o nasze "olimpijskie sny o wielkości". Kraków i Zakopane wspólnie ze Słowakami chcą być gospodarzami igrzysk w 2022 roku. Część mieszkańców miasta sprzeciwia się organizacji drogiej imprezy.

Jarosław Gugała, redaktor naczelny polsatowskich "Wydarzeń", nie wytrzymał: - Kraków i tak jest miastem zniszczonym przez bestialsko prowadzoną politykę turystyczną. Rozdeptywanym przez koszmarnych pijaków. Ta jedna z niewielu miejskich pereł, które zostały nam po II wojnie światowej, jest rozwalana przez bandę hołoty tylko dlatego, że postanowiliśmy być tani dla pijanych Brytyjczyków - złościł się Gugała w TOK FM.

Tomasz Sekielski dodał, że ma identyczne obserwacje. - Byłem tam na wycieczce. Moje dzieci przez nachlaną hołotę bały się iść przez Rynek - opowiadał. Gugała dodał, że Kraków - ze swoim smogiem i zabytkami - powinien się ubiegać o organizację dużych imprez kulturalnych, a nie sportowych.

Paweł Lisicki z tygodnika "Do Rzeczy" zgadzał się z tym, co mówili inni publicyści. Uważa jednak, że wydatek na infrastrukturę i sprzęt może się Tatrom opłacić, bo dzięki temu mogą być konkurencją dla innych zimowych kurortów.
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (79)
Igrzyska w Polsce? Gugała nie wytrzymał: Jeszcze to? Kraków i tak jest rozdeptywany przez koszmarnych pijaków
Zaloguj się
 • rych56

  Oceniono 390 razy 354

  Kraków i Zakopane olimpiady nie dostaną (na szczęście i dla tych miast i nas wszystkich - dla polskiego budżetu). I wszyscy to wiedzą. Chodzi tylko o to, aby paru krewnych i znajomych przekręciło trochę naszej kasy na tzw. przygotowania: aplikacji, promocję, lobbing. Już pewno pracuje biuro d/s olimpiady, dyrektorzy, prezesi, kosmiczne premie (vide: Narodowe Centrum Sportu, czy PKOL)....

 • andrzej1.61

  Oceniono 295 razy 253

  Niech górale zaczną płacić podatki jak inni obywatele naszej ojczyzny (kasy fiskalne, bilety w busach i dorożkach, legalne kwatery itp). Jak do tej pory są bandą pseudo katolickich pasożytów uważającą się za jakieś obce państwo.

 • niktwazny126

  Oceniono 155 razy 141

  Taaaaa, zwłaszcza Zakopane. Już widzę tych kibiców , kibicujących na zakopiance.

 • krukpl

  Oceniono 137 razy 125

  to ten chory pomysł nadal istnieje myślałem, że fakt iż większość obywateli nie chce tej olimpiady zakończy ,myliłem się widać .

  O tym ,ze nas na to nie stać chyba nie trzeba przypominać

 • bekieark

  Oceniono 115 razy 99

  Poniżej wyniki ankiety RMF FM nt. organizacji Igrzysk. Wynik pokazuje wszystko co o tym myślimy. Zamiast Igrzysk - potrzebne są drogi i chodniki, bo na nowych osiedlach od lat dzieci chodzą po błocie i drutach. A zamiast stadionów - chcemy czystego powietrza dla dzieci, żeby się dało otworzyć okno po 17:00!

  www.rmf24.pl/wyniki-ankiety-czy-jestes-za-organizacja-igrzysk-olimpijskich-w-krakowie-w-,qId,64611
  Mam nadzieję, że moderator Gazety pozwoli, bo do tej pory post z tym linkiem znikał...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 100 razy 86

  Co??? Jagna Marczułajtis nie po to za te ogony w zawodach przez całą karierę robiła, żeby jakiś Gugała się jej zamysłom sprzeciwiał! Nie po to cycki w 'CKM' pokazała i nie po to wystąpiła w 'Tańcu z gwiazdami'! Nie po to zosatała osłem! Znaczy - posłem!

  -.-

 • yebacenzure

  Oceniono 89 razy 81

  a areny ktore wybudowaliscie zeby kibolstwo moglo sie na3,14erdalac w ładniejszych okolicznosciach przyrody - splacone?
  nie?
  to splacic najpierw a potem dalej marzyc....

 • arktur

  Oceniono 75 razy 69

  a co za problem? niech Kraków zorganizuje olimpiadę, szachową.

 • tlesni

  Oceniono 65 razy 57

  krakowprzeciwigrzyskom.pl/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX