Skoro europoseł zmienia ślimaki, to co jeszcze można w PE? [175. LISTA PRZEBOJÓW]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów - niektóre z nich z biegiem lat stają się wręcz kultowe.
Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy, słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych. Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować.

Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu - na TOKFM.pl, tutaj także można ich posłuchać, a niżej: zagłosować.

Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem, do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad trzech lat...

CO NOWEGO?

Listę 174. ponownie wygrał Jurek Owsiak, ale ponieważ stało się tak po raz trzeci z rzędu, musimy zastosować znaną regułę: to nagranie nie może już kandydować w kolejnym wydaniu "Listy", trafia do annałów do grona najlepszych z najlepszych.

Lista nr 175 składa się zatem z samych premier. Wśród nich m.in. o tym, co może wywołać w czasach rewolucji spadająca szafka, przytaczamy też zarazem definicję samotności, która pociąga za sobą szereg odpowiednich procedur, jest również garść spostrzeżeń w sprawie jakości polskich eurodeputowanych.

Ponadto: kolory a filozofia, kolory dymów a kolor butów, liczba przestępstw a liczba osadzonych, wybory wioskowego głupka oraz okazyjne okiełznywanie nadmiernego owłosienia.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm. Pod tym adresem czekamy nie tylko na opinie, ale też na propozycje propozycji do "Listy".

TOK 1 - Idą wybory. Janina Paradowska, Paweł WrońskiTOK 2 - Stadiony czekają. Zbigniew Lasocik u Cezarego ŁasiczkiTOK 3 - Co potrafi europoseł. Władysław MigdałTOK 4 - Definicja. Dariusz DomajewskiTOK 5 - Jak ma się jakość do ilości, tudzież liczby. Grzegorz Napieralski u Jana WróblaTOK 6 - Kolory dymu. Maciej Mazur u Wojtka KrzyżaniakaTOK 7 - Preferencje filozofa. Paweł Sulik i Piotr NowakTOK 8 - Brzytwa i nożyczki. Elżbieta Mazur, Tomasz Zieliński, Bartosz DąbrowskiTOK 9 - Miłość, szafka i rewolucja. Julia i Bogdan


Głosuj na Listę!
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM